اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    درود
    برنامه ای که از خود سایت گرفتید رو با برنامه Cydia Impactor سایدلود کنید (اگر درست گفته باشم) اصولاً بایستی نصب بشه روی دیوایستون .
    سلام دوست عزیز من که گوشیم جیلبریک نکردم و همراه بانک با سیب اپ نصب کردم سوال من اینکه این برنامه سیب اپ امنیت داره

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من که گوشیم جیلبریک نکردم و همراه بانک با سیب اپ نصب کردم سوال من اینکه این برنامه سیب اپ امنیت داره
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      در سایت رسمی بانک این برنامه از دو طریق بیشتر در دسترس نیست - یکی اینکه فایل iPA رو روی پی سی دانلود و نصب کنید .
      و دیگری هم از طریق سافاری و طی مراحل مربوطه ... .
      در سایتش هیچ حرفی از سیبچه یا سیب اپ و ... نیست و نمیشه تأیید کرد که ایمن باشند .
      لذا من به شخصه توصیه نمی کنم !

نظر

• سلام من 6s+ دارم و ios10.1.1 جدیدا وقتی در کنتکت سرچ میکنم هیچی نشون نمیده در صورتیکه شماره ها در کانتکتم موجودند،!؟،ضمنا در ستینگ کانتکتم icloud و gmail را فعال کردم وقتی ریبوت کنم درست میشه ولی مستمر نمیمونه ،میشه بفرمایند که چی شده؟ تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• [QUOTE=had1334;1037190]سلام من 6s+ دارم و ios10.1.1 جدیدا وقتی در کنتکت سرچ میکنم هیچی نشون نمیده در صورتیکه شماره ها در کانتکتم موجودند،!؟،ضمنا در ستینگ کانتکتم icloud و gmail را فعال کردم وقتی ریبوت کنم درست میشه ولی مستمر نمیمونه ،میشه بفرمایند که چی شده؟ تشکر

سلام
          منم ios10.1.1 این مشکل دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
            سلام من 6s+ دارم و ios10.1.1 جدیدا وقتی در کنتکت سرچ میکنم هیچی نشون نمیده در صورتیکه شماره ها در کانتکتم موجودند،!؟،ضمنا در ستینگ کانتکتم icloud و gmail را فعال کردم وقتی ریبوت کنم درست میشه ولی مستمر نمیمونه ،میشه بفرمایند که چی شده؟ تشکر

[QUOTE=iphonehamid;1037209]
            نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
            سلام من 6s+ دارم و ios10.1.1 جدیدا وقتی در کنتکت سرچ میکنم هیچی نشون نمیده در صورتیکه شماره ها در کانتکتم موجودند،!؟،ضمنا در ستینگ کانتکتم icloud و gmail را فعال کردم وقتی ریبوت کنم درست میشه ولی مستمر نمیمونه ،میشه بفرمایند که چی شده؟ تشکر

سلام
            درود
            اگر کانتکها رو روی iCloud دارید دیوایس رو از طزیق آیتونز یکبار به iOS 10.1.1 ریستور کنید و بک آپ رو برنگردونید ببینید نتیجه چه می شود .

نظر

• [QUOTE=iphonehamid;1037209]
              نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها

سلام
              خاموش روشن كنيد درست ميشه
              دوستان خيلى راحت ميگين ريستور با بكاپ نشدن اپليكيشن ها ريستور يعنى ١٠-٢٠-٣٠ گيگ اينترنت

نظر

• [QUOTE=lida;1037230]
                نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها

خاموش روشن كنيد درست ميشه
                دوستان خيلى راحت ميگين ريستور با بكاپ نشدن اپليكيشن ها ريستور يعنى ١٠-٢٠-٣٠ گيگ اينترنت

درود
                کاربر خودش می گه وقتی ریبوت کنم درست میشه ولی بع از یه مدت دوباره همون مشکل پابرجاست .

فریمور نهایتش دو گیگابایت حجمش باشه - شما چطور میگید 30 گیگابایت !!!

نظر

• [QUOTE=iKamangir;1037231]
                  نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                  درود
                  کاربر خودش می گه وقتی ریبوت کنم درست میشه ولی بع از یه مدت دوباره همون مشکل پابرجاست .

فریمور نهایتش دو گیگابایت حجمش باشه - شما چطور میگید 30 گیگابایت !!!
                  برا اينكه بايد دوباره اپ ها رو دانلود كنيم

نظر

• [QUOTE=lida;1037232]
                    نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                    برا اينكه بايد دوباره اپ ها رو دانلود كنيم

خب چرا اپ ها رو با آیتونز دانلود/ آپدیت نمی کنید که بتونید فایل IPA برنامه و بازی هاتون رو نگه دارید !

نظر

• [QUOTE=iKamangir;1037234]
                      خب چرا اپ ها رو با آیتونز دانلود/ آپدیت نمی کنید که بتونید فایل IPA برنامه و بازی هاتون رو نگه دارید !
                      برأى اينكه OTA خيلى راحت تره

نظر

• [QUOTE=lida;1037235]
                        نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها

برأى اينكه OTA خيلى راحت تره

همه
                        می دونن که OTA راحت تر هست و وقت و هزینه کمتری رو از کاربر می گیره و نیازی به گفتنش هم نیست .
                        و این دلیل نمی شه وقتی که کاربری ،کاربر دیگری رو راهنمایی می کنه بیاید و بدون دلیل بگید این کار رو نکنید چون حجم نت شما مصرف می شه یا وقتتون هدر میده یا ... .

نظر

• [QUOTE=iKamangir;1037236]
                          همه
                          می دونن که OTA راحت تر هست و وقت و هزینه کمتری رو از کاربر می گیره و نیازی به گفتنش هم نیست .
                          و این دلیل نمی شه وقتی که کاربری ،کاربر دیگری رو راهنمایی می کنه بیاید و بدون دلیل بگید این کار رو نکنید چون حجم نت شما مصرف می شه یا وقتتون هدر میده یا ... .
                          يعنى چى كه دليل نميشه انجمن جاييه كه همه نظرشون رو ميگن

نظر

• سلام توی ستینگ قسمت کانتکت ها تغییراتی دادم فعلا درست شده با تشکر

نظر

• سلام دوستان عزیز من چند روز پیش یه ایفون 6اس دسته دوم گرفتم cpu رو با برنامه ax-cpu و liurm تست کردم هردو برنامه مدل n71mapرو زدن که یعنی tsmc بعد اومدم برنامه bechmark antutu رو هم نصب کردم قسمت info که رفتم مدل پردازنده رو زده بود apl0898 که این شماره مدل واسه cpu samsung هست واسه tsmcمیشه apl1022 بعد جالب اینجاس که پایین نام cpu زده tsmcتو این عکسی که گذاشتم همه چیز مشخصه حالا کلا گیج شدم نمیدونم قضیه از چه قراره مهلت تست گوشیم هم یه روز مونده از شما دوستانی که iphone 6s tsmc دارن یه خواهشی دارم این برنامه benchmark antutu روی گوشیشون نصب کن برن قسمت info یه تست کنن ببنین واسه گوشی شما مدل apl0898 رو زده یا apl1022؟ممنون میشم این لطف رو حق بند بکنین یه اسکرین از قسمت infoبرنامهantutu بگرین و تو همین صفحه قرار بدین فقط خواهشا سریع تر تست کنین چون یک روز دیگه مهلت تست گوشی مونده.باتشکر.

ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 10-11-2016, 02:23 AM دلیل: اسکرین شات

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir moradi68
                                كسي تو اين انجمن نيست راهنمايي كنه؟
                                نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
                                سلام دوستان عزیز من چند روز پیش یه ایفون 6اس دسته دوم گرفتم cpu رو با برنامه ax-cpu و liurm تست کردم هردو برنامه مدل n71mapرو زدن که یعنی tsmc بعد اومدم برنامه bechmark antutu رو هم نصب کردم قسمت info که رفتم مدل پردازنده رو زده بود apl0898 که این شماره مدل واسه cpu samsung هست واسه tsmcمیشه apl1022 بعد جالب اینجاس که پایین نام cpu زده tsmcتو این عکسی که گذاشتم همه چیز مشخصه حالا کلا گیج شدم نمیدونم قضیه از چه قراره مهلت تست گوشیم هم یه روز مونده از شما دوستانی که iphone 6s tsmc دارن یه خواهشی دارم این برنامه benchmark antutu روی گوشیشون نصب کن برن قسمت info یه تست کنن ببنین واسه گوشی شما مدل apl0898 رو زده یا apl1022؟ممنون میشم این لطف رو حق بند بکنین یه اسکرین از قسمت infoبرنامهantutu بگرین و تو همین صفحه قرار بدین فقط خواهشا سریع تر تست کنین چون یک روز دیگه مهلت تست گوشی مونده.باتشکر.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                                درود
                                خب این اشتباه برنامه antutu هست که اومده مدل apl0898 رو برای TSMC تعریف کرده .
                                شما وقتی با دوتا برنامه تست کردید و نتیجه مشابه گرفتید دیگه نیازی نیست که به سراغ برنامه سوم برید .

نظر

صبر کنید ..
                                X