اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علت اختلاف بین پنل ها استفاده اپل از پنل های شرکت های مختلف در گوشی هاش هستن چیزی که توی ایفون ها از قدیم بوده و پنل ها به سفارش چند شرکت تولید مشن
    تا جایی که میدونم dji و شارپ تولید کننده پنل های 6 و 6 اس و 7 هستن که توی پنل های شارپ رنگ ها به سردی متمایله و ژاپن دیسپلی به گرمی

نظر

• دمت گرم داداش خیالمو راحت کردی

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
        والا درست یادم نیست،تا حالا دوبار اینجوری شده دقیق یادم نیس ک تازه شارژ شده یا نه ولی موقع ریست و روشن شدن نبوده!
        احتمالا بخاطر کثیف بودن تاچ ایدی یا خیس بودن دستتون بوده مشکل خاصی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
          احتمالا بخاطر کثیف بودن تاچ ایدی یا خیس بودن دستتون بوده مشکل خاصی نیست
          آره یبار تو باشگاه بودم این بدبختم تو جیبم بود خیس شده بود از عرق دیگه 😂

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
            بعد از خاموش شدن بلافاصله روشن نمیشه و اخطار شارژ باتری میده.
            چند دقیقه صبر کنید بعد روشن کنید و این کار رو تا خالی شدن کامل باتری تکرار کنید.
            ایفون رو به شارژر وصل کنید و بذارید یه گوشه تا 100 % شارژ بشه.

تو تنظیمات Date and Time گزینه Set Automatically رو چند بار روشن خاموش کنید! (راه حلی که اپل گفته)

این روش رو روی ایفون 6 امتحان کردم و مشکل برطرف شد.
            يني مشكل از باتري و سخت افزار نيست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
              سلام
              دوستان گوشی من بعضی وقتا ک میخوام انلاکش کنم با تاچ آیدی باز نمیشه میگه باید کد رو پارد کنی تا باز بشه،دلیلش چیه؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk
              سلام
              این حالت فقط زمانی پیش میاد که گوشی ریست شده باشه و جای نگرانی نیست.
              تاچ آیدی دیوایس شما مشکلی نداره ، برای امتحان یکبار گوشی خودتون رو ریست کنید و امتحان کنید تا کاملا متوجه بشید.

نظر

• با سلام

گوشی در حالی که باطری 90 % داشت

پیکسل صفحه بهم ریخت صفحه گوشی آبی شد و خاموش شد الانم بالا نمییاد

home+power رو هم امتحان کردم جواب نداد

به شارژ هم زدم باز جواب نداد

کسی میدونه مشکل چیه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hesam76 نمایش پست ها
                  با سلام

گوشی در حالی که باطری 90 % داشت

پیکسل صفحه بهم ریخت صفحه گوشی آبی شد و خاموش شد الانم بالا نمییاد

home+power رو هم امتحان کردم جواب نداد

به شارژ هم زدم باز جواب نداد

کسی میدونه مشکل چیه ؟؟
                  درود
                  گوشی رو با کابل به پی سی (آیتونز) متصل کنیید ببینید چه پیامی میده .
                  دیوایستون به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری داره و بایستی به تعمیرکار مراجعه کنید .

نظر

• سلام
                    بچه ها شما هم با هات اسپات کردن اینترنت گوشی مشکل دارین ؟
                    من پدرم دراومده با این ایفون !
                    از هر 20 بار یه بارش هات اسپات میشه!!!
                    میرم تنظیمات قسمت personal cellular اونجا apn رو میزنم mtnirancell میام بیرون personal cellular فعال میشه ولی تو لپ تاپم پبداش نمیکنم !!

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad-king نمایش پست ها
                      سلام
                      بچه ها شما هم با هات اسپات کردن اینترنت گوشی مشکل دارین ؟
                      من پدرم دراومده با این ایفون !
                      از هر 20 بار یه بارش هات اسپات میشه!!!
                      میرم تنظیمات قسمت personal cellular اونجا apn رو میزنم mtnirancell میام بیرون personal cellular فعال میشه ولی تو لپ تاپم پبداش نمیکنم !!
                      سلام گرامى
                      شما هم apn ديتا و هم apn هات اسپات رو باهم mtnirancell بنويسيد

نظر

• سلام،تز وقتی ۶اس را به ios10 ارتقاء دادم وقتی دیکشنری لانگمن را استفاده میکنم به هنگام تایپ مرتبا کی بردش بالا و پایین میشه به نحویکه امکان تایپ مقدور نمیشه ،به نظر شما مشکل از عدم اپدیت دیکشنری است؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
                          سلام،تز وقتی ۶اس را به ios10 ارتقاء دادم وقتی دیکشنری لانگمن را استفاده میکنم به هنگام تایپ مرتبا کی بردش بالا و پایین میشه به نحویکه امکان تایپ مقدور نمیشه ،به نظر شما مشکل از عدم اپدیت دیکشنری است؟

درود
                          بله مشکل از سوی برنامه هست و توسعه دهنده بایستی مشکل رو برطرف کنه - بهتره بگیم که برنامه رو با iOS 10 سازگار کنه .

از آیتونز >>>
                          Support for iOS4 through iOS8!
                          البته چندی پیش نسخه 6.9 منتشر شد که رابط کاربری یکم بهتر شده .

نظر

• ممنونم و سپاس

نظر

• سلام دوستانمشكل ضروري لطفا كمكم كنينبا گوشيم از يك جلسه درسي فيلم گرفتم با كيفيت 4k كه حدودا ٤٠ دقيقه شد به لپتاپ ك ميزنم اين فيلمو توو قسمت عكسو فيلمام نشون نميده ك كپي كنم رو سيستم يه راه بگينمرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط amir20490 نمایش پست ها
                                سلام دوستانمشكل ضروري لطفا كمكم كنينبا گوشيم از يك جلسه درسي فيلم گرفتم با كيفيت 4k كه حدودا ٤٠ دقيقه شد به لپتاپ ك ميزنم اين فيلمو توو قسمت عكسو فيلمام نشون نميده ك كپي كنم رو سيستم يه راه بگينمرسي
                                درود

با برنامه iTools به بخش File Explorer برید - در نسخه های نصبی مثل ورژن 3.3.8.7 یا ... به منوی Toolbox برید - از قسمت User FileSystem گزینه DCIM رو انتخاب کنید .
                                ویدئو رو بایستی در پوشه هایی که در این بخش هست پیدا کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X