اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ikamangir نمایش پست ها
    درود
    کابل از شارژر جدا هست و میشه هر کدون رو با نسخه فیک جایگزین کرد .
    بسیاری از فروشنده ها پلم دستگاه رو باز و لوازم جانبی فیک رو با لوازم اصلی جایگزین و دوباره جعبه رو پلم می کنند .
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این فروشنده های ما اینقد جعبه آیفون رو پلم کردن که خود اپل هم نمیتونه مثلشون جعبه رو پلم کنه .
    عجب آدمایی
    آخه اینی که من ازش گوشی رو گرفتم خیلی معروفه و معتبر!آره همین کابل منظورمه همه مشخصاتش با اصلی درست بود فقط امضا اپل نداشت!الان تکلیف چیه اصلیه یا نه :d

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      شما به مسیر Settings - Mail, Contacts, Calendars برید و ایمیل هایی رو که وارد کردید رو یک به یک چک کنید که گزینه Contacts خاموش باشه .
      نه دوست عزيز خاموشه. همين الان دوباره يه كانتكت دوتا شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
        عجب آدمایی
        آخه اینی که من ازش گوشی رو گرفتم خیلی معروفه و معتبر!آره همین کابل منظورمه همه مشخصاتش با اصلی درست بود فقط امضا اپل نداشت!الان تکلیف چیه اصلیه یا نه :d
        روی کابل حتما نوشته های اپل باید باشه ساخت چه کشوری چین یا تایوان نوشته کم رنگ جلوش هم سریال زده - اگه غیره اینا باشه تقلبی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          روی کابل حتما نوشته های اپل باید باشه ساخت چه کشوری چین یا تایوان نوشته کم رنگ جلوش هم سریال زده - اگه غیره اینا باشه تقلبی هست
          آره الان تو نور نگاه کردم دیدم خیلی کمرنگ نوشته شده.

نظر

• اینجا هم رو هم ببین باید نوشته ها اینجوری باشه

Spotting the signs of a fake Apple Lightning cable

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
              اینجا هم رو هم ببین باید نوشته ها اینجوری باشه

Spotting the signs of a fake Apple Lightning cable

آره درسته همینجوری نوشته.

نظر

• خوب پس نگران نباش اصلی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                  نه دوست عزيز خاموشه. همين الان دوباره يه كانتكت دوتا شد.
                  شما اجازه بدید که کانتکت هاتون با آیکلود سینک بشن - پس ازسینک شدن کانتکت ها به سایت iCloud.Com برید و چک کنید که همه کانتکت ها سینک شده باشن .
                  سپس گزینه سینک شدن کانتکت ها رو از ستینگ - آیکلود خاموش کنید و از Settings - General - Reset گزینه erase all contact and settings v را انتخاب تا همه تنظیمات و کانتکتها از روی گوشیتون حذف بشه .
                  به iCloud.Com برگشته و کانتک تهای تکراری رو به صورت دستی پاک کنید .و سپس گزینه سینک کانتکت ها رو از ستینگ - آیکلود روشن کنید تا کانتکت هاتون با دیوایس سینک بشه .
                  ببینید مشکل حل میشه .

نظر

• سلام مجدد دوستان
                    می خواستم آهنگ جدید روی گوشی آیفون بریزم ولی به مشکلی خوردم اولا قیافه آیتونز جدید عوض شده و دیگه اون علامت + پایین صفحه رو نداره

دوما طبق عکس زیر

من قبلا همه زیر مجموعه های زیر فولدر ها رو براحتی درست میکردم ( مثلا ARMIN VAN BUUREN زیر مجموعه TECHNO بود اما الان اصلا نمیتونم دیگه زیر مجموعه براش تعریف کنم مثلا اون ARMIN VAN BUUREN 2016 رفته اون ته صفحه زیرALL PALAYLIST درست شده )
                    در قسمت بالا هم که میرم میبینم گزینه NEW PLAYLIST و یقیه گزینه هاش خاموشه !!!

نمیدونم چجوری حلش کنم ؟!!!!

در ضمن گوشی Authorize هم شده

نظر

• سلام دوستان
                      وقتی تو سایت اپل چک میکنم تاریخ اکتیو و همه موارد درست هست
                      فقط یه مشکلی که هست یه مورد تو لیست اضافه هست به اسم اپل کر پلاس که سر ایفون های قبلیم نبود !!!!

اگر شما هم چک کنید ببینید و خبر بدید ممنون میشم
                      ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 01-08-2016, 10:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                        آره درسته همینجوری نوشته.
                        تو خصوصي ي توضيحاتي دادم براتون شما صندوقتون خالي كنين تا ادامشو بگم بهتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                          عذر میخوام که اینجا سوالم رو مطرح میکنم. تو تاپیک مربوط سوال کردم اما متاسفانه کسی در تاپیک اپل واچ فعال نیست و مجبور شدم اینجا بپرسم

تازه اپل واچ گرفتم و احساس میکنم مصرف باتری یکم بالاست
                          باتری رو تا ۱۰۰% شارژ کردم و با ۳۵ دقیق کار کردن و ۵۸ دقیقه استنبای ۵% از باتری کم شد و باتری شد ۹۵%
                          مصرف باتری طبیعیه ؟ یا غیر طبیعی ؟!
                          مدل ساعت ۴۲ میلی متر کلاسیک و البته اولین شارژ دستگاه هست
                          ممنون میشم زودتر پاسخ بدید [emoji255][emoji255]

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            عذر میخوام که اینجا سوالم رو مطرح میکنم. تو تاپیک مربوط سوال کردم اما متاسفانه کسی در تاپیک اپل واچ فعال نیست و مجبور شدم اینجا بپرسم

تازه اپل واچ گرفتم و احساس میکنم مصرف باتری یکم بالاست
                            باتری رو تا ۱۰۰% شارژ کردم و با ۳۵ دقیق کار کردن و ۵۸ دقیقه استنبای ۵% از باتری کم شد و باتری شد ۹۵%
                            مصرف باتری طبیعیه ؟ یا غیر طبیعی ؟!
                            مدل ساعت ۴۲ میلی متر کلاسیک و البته اولین شارژ دستگاه هست
                            ممنون میشم زودتر پاسخ بدید [emoji255][emoji255]

بله طبیعی هست شما سعی کن زیاد با اپل واچ کارنکنی چون باتری خیلی زود خالی میشه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
                              بله طبیعی هست شما سعی کن زیاد با اپل واچ کارنکنی چون باتری خیلی زود خالی میشه
                              یک دنیا سپاس
                              جوری هست که مثلا دارم با ساعت کار میکنم باتری کم میکنه
                              بنظر خودم اونجوری غیر طبیعی نیست ( البته اولین تجربه من از اپل واچ هست و زیاد اطلاعات در این مورد ندارم و نظر شما اساتید در این مورد مهمتره )
                              و اینکه دیشب هم تا صبح بدون اینکه با ساعت کار کنم حدود ۲۰% از باتری کم شده بود !!

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 05-08-2016, 02:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                وقتی تو سایت اپل چک میکنم تاریخ اکتیو و همه موارد درست هست
                                فقط یه مشکلی که هست یه مورد تو لیست اضافه هست به اسم اپل کر پلاس که سر ایفون های قبلیم نبود !!!!

اگر شما هم چک کنید ببینید و خبر بدید ممنون میشم
                                درود
                                این داره میگه که گارانتی دستگاه شما در حال اتمام هست و میتونید اپل کر پلاس رو خریداری کنید تا احیانا اگر اتفاقی برای دستگاه افتاد ،دستگاه گارانتی داشته باشه .
                                به نوعی تبلبغ برای اپل کر پلاس هست .

‏
                                Best Regards - Sent From Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X