اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه

وقتی برای بار اول میخوام شلرژش کنم باید خاموش باشه گوشی یا روشن باشه؟

الان روشنه دارم بابهش کار میکنم تازه شده 100%
    خب الان شما مرحله ي اول رو تقريبا تكميل كرديد. حالا بذاريد حدود يك ساعت همين جوري توي شارژ باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      خب الان شما مرحله ي اول رو تقريبا تكميل كرديد. حالا بذاريد حدود يك ساعت همين جوري توي شارژ باشه.
      خیلی خیلی از لطفتون ممنونم

نظر

• البته باز هم مي گم كه اين روش ممكنه بهتون كمك كنه. به هر حال نه هزينه اي داره و نه سخته.
        اگر كارساز نبود بهتره به دفتر سايت مراجعه كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          البته باز هم مي گم كه اين روش ممكنه بهتون كمك كنه. به هر حال نه هزينه اي داره و نه سخته.
          اگر كارساز نبود بهتره به دفتر سايت مراجعه كنيد.
          ادرس دفتر سایت رو لطف میکنید بی زحمت که اگه نشد مراجعه کنم

نظر

ادرس دفتر سایت رو لطف میکنید بی زحمت که اگه نشد مراجعه کنم

نظر

• لطف کردین ولی متاسفانه من بوشهرم دسترسی ندارم فکر کردم نهایتا شیراز هست دفتر سایت

نظر

لطف کردین ولی متاسفانه من بوشهرم دسترسی ندارم فکر کردم نهایتا شیراز هست دفتر سایت
                درود

شما با یک کابل دیگه امتحان کنید - اگر همچنان همون صدا رو داد بایستی به تعمیرکار مراجعه کنید ،چون احتمال مشل سخت افزاری بودنش زیاد هست .
                همچنین امکان داره اتصالی چیزی پیش بیاد و برد یا سایر قطعات رو بسوزونه .

نظر

• سلام
                  10روز پیش بتای ios10میخواستم دانلود کنم بعد از چند دقیقه دانلود تصمیمم اوز شد ودانلود توقف کردم حالا که ios9.3.3 اومده با لب تاب دانلود کردم وریستور کردم به 9.3.3
                  سوال من اینه که چرا هنوز تو قسمت software update ios10 میاد ایا راهی است بتونم اینو کامل حذف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                    سلام
                    10روز پیش بتای ios10میخواستم دانلود کنم بعد از چند دقیقه دانلود تصمیمم اوز شد ودانلود توقف کردم حالا که ios9.3.3 اومده با لب تاب دانلود کردم وریستور کردم به 9.3.3
                    سوال من اینه که چرا هنوز تو قسمت software update ios10 میاد ایا راهی است بتونم اینو کامل حذف کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                    درود
                    شما udid ثبت کردید یا پروفایل رو نصب کردید ؟

نظر

• چجوری حذف کنم

نظر

• سلام دوستان
                        من يه سوال داشتم. من از اين نگه ارنده هاي موبايل تو ماشين خريدم كه به دريچه هوا وصل ميشه. موقع كولر باد مستقيم ميخوره به پشت گوشي. ميخواستم بدونم ضرر داره اين كار واسه ايفون باد خنك بخوره پشتش؟
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من يه سوال داشتم. من از اين نگه ارنده هاي موبايل تو ماشين خريدم كه به دريچه هوا وصل ميشه. موقع كولر باد مستقيم ميخوره به پشت گوشي. ميخواستم بدونم ضرر داره اين كار واسه ايفون باد خنك بخوره پشتش؟
                          ممنون
                          برای برد گوشی اگر سودی نداشته باشه قطعا ضرری نداره ولی اگر دمای گوشی بیش از حد پایین بیاد برای باتری می تونه مضر باشه تو این مقاله هم نوشته سرما برای باتری های لیتیوم یونی به اندازه گرما مضره ...
                          Should I leave my phone plugged in overnight? - Android Authority
                          ویرایش توسط hesamo : https://i-phone.ir/forums/member/9093-hesamo در ساعت 20-07-2016, 04:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            ممنون
                            درود
                            مشکلی نداره و میتونید استفاده کنید - دمای منفی برای گوشی ها ضرر داره که دمای کولر ماشین به منفی نمیرسه (ماشین های ایرانی البته :d)

نظر

• سلام
                              من بعد این مدت که ایفون دستمه نفهمیدم force touch چیه؟ میشه یکی توضیح بده

Sent from my HTC One max using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                                سلام
                                من بعد این مدت که ایفون دستمه نفهمیدم force touch چیه؟ میشه یکی توضیح بده

Sent from my HTC One max using Tapatalk
                                درود

بزار خیلی ساده با یک عکس براتون توضیح بدم .
                                در عکس زیر اپلیکیشن مپ اپل رو میبیدند که کاربر انگشت خودش رو روش قرار داده و نگه داشته .
                                (تفاوت این تپ کردن با تپ کردن و نگه داشتن معمولی این هست که بایستی مقدار کمی بیشتر به صفحه نمایش فشار بیارید و که همزمان با فعال شدنش یک ویبره کوچک و خاصی زیر انگشتتون حس میکنید .)
                                بعد از اینکه force touch یا همون 3d touch فعال شد گزینه هایی رو در اختیار کاربر قرار میده که دیگه نیاز نیست برنامه رو حتما به خاطرش باز کنید .پ
                                در واقع یک سری میانبر بر روی صفحه نمایش برای کاربر فعال میشه - بدون باز کردن کامل برنامه .
                                حالا این تکنولوزی برای برنامه های مختلف میانبرهای مختلف و کاربردهای مختلفی داره که در iOS 10 به کلی دگرگون شده و به قول گفتنی خیلی کاربردی تر شده (میانبرهای بیشتر و ... .)

ویدئو

http://hw15.asset.aparat.com/aparat-...26c__d63b9.mp4
                                ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 20-07-2016, 08:18 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X