اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
    اپ استور یا اپیستور بعد اینی که می گی ۱۰۰ درصد قابل اعتماده ینی یه فردی که هیچ اطلاعاتی در مورد آیفون و تشخیص آیفون آک از کارکرده نداره هم بره بهش نمیندازن
    طبقه اولش یکی بیشتر نیست اپستور ( خیر نمیندازن ) مطمین هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
      کامل پاک کن دوباره از اول نصب کن
      این کارو کردم نشد
      یکی هم بهم گفت از ایتونز با چیز شکن دانلود کن درست میشه این کارم کردم باز ظاهرش همون قبلیه

نظر

• شايد داري اشتباه ميكني دوست من
        ي عكس بزارين

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

• فایل های پیوست شده

نظر

• سلام
            یکی از دوستانم گوشی ایفون6 با ضمانت از کویت خریده البته40روزدیگه ضمانتش تموم میشه ایاتست خواصی است که بشه فهمید گوشی سالمه ومشکلی نداره

نظر

• سلام...
              بعد از هار ریست(دکمه هوم+پاور) اطلاعات مربوط به میزان ساعت کارکرد و استند بای گوشیم پاک میشه. ممنون میشم به من کمک کنید که بیبنم دلیلش چیه. 6s-ios9.3.2

نظر

• دوست من طبیعیه \اک نشه .. فقط ساعت کارکرد از زمان ۱۰۰٪ ریست میشه همینطور که در تصویر میبینید

نظر

سلام دوستان مطمئن ترین جا برای خرید آیفون کجاست ؟ و اینکه بهترین زمان برای خرید آیفون 7 چه ماهی است ؟
                  دفتر سایت

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                    دفتر سایت
                    اصن جای مطمئن وجود نداره بهتره آیفون نخرم P:

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

نظر

دفتر سایت
                      من پیشنهادم بهمن ماه هست .
                      چون هنوز به تعطیلات عید نرسیده و موج گرونی از راه نرسیده
                      و از طرفی هم اون موج گرونی بی مورد زمان عرضه هم فروکش کرده .

نظر

دوست من طبیعیه \اک نشه .. فقط ساعت کارکرد از زمان ۱۰۰٪ ریست میشه همینطور که در تصویر میبینید
                        دوست عزیزم.. میدونم... خدمت شما عرض کنم که من گوشیم رو تا 100% شارژ کرده بودم و تایم رو هم از همون موقع در قسمت usage و standbyحساب کرده بود (حدوداً 4 ساعت) اما وقتی که هارد ریست کردم (یعنی دکمه هوم و پاور رو 10 ثانیه با هم فشار دادم) دیگه چیزی در قسمت usage و standby نشون نداده و طبق عکس دو تا خط گذاشته.
                        ویرایش توسط arashr84 : https://i-phone.ir/forums/member/186780-arashr84 در ساعت 21-06-2016, 07:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
                          دوست عزیزم.. میدونم... خدمت شما عرض کنم که من گوشیم رو تا 100% شارژ کرده بودم و تایم رو هم از همون موقع در قسمت usage و standbyحساب کرده بود (حدوداً 4 ساعت) اما وقتی که هارد ریست کردم (یعنی دکمه هوم و پاور رو 10 ثانیه با هم فشار دادم) دیگه چیزی در قسمت usage و standby نشون نداده و طبق عکس دو تا خط گذاشته.
                          خاموش و روشن هم كنين اينجوري ميشه نه فقط مال هارد ريست باشه
                          طبيعي
                          اين تايم نشان دهنده زمان كاركرد به صورت دايم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                            من پیشنهادم بهمن ماه هست .
                            چون هنوز به تعطیلات عید نرسیده و موج گرونی از راه نرسیده
                            و از طرفی هم اون موج گرونی بی مورد زمان عرضه هم فروکش کرده .
                            جای مطمئنی وجود داره برای خرید ؟ چون یه ۵ و یه ۵ اس خریده بودم چن سال پیش جفتشون مشکل داشتن بعید می دونم وضعیت بهتر شده باشه احساس می کنم دوستان وارد کننده آیفونای refurbished و مورد دار رو وارد ایران می کنن

نظر

جای مطمئنی وجود داره برای خرید ؟ چون یه ۵ و یه ۵ اس خریده بودم چن سال پیش جفتشون مشکل داشتن بعید می دونم وضعیت بهتر شده باشه احساس می کنم دوستان وارد کننده آیفونای refurbished و مورد دار رو وارد ایران می کنن
                              تا ایفون جدید بخاد به مرحله فروش سری ریفرش شده برسه خیلی طول میشکه .
                              جای مطمعن که چه عرض کنم - بایستی تو خرید آیفون همه فن حریف باشی که سرت کلاه نزارن - مخصوصا تو تهران

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                                تا ایفون جدید بخاد به مرحله فروش سری ریفرش شده برسه خیلی طول میشکه .
                                جای مطمعن که چه عرض کنم - بایستی تو خرید آیفون همه فن حریف باشی که سرت کلاه نزارن - مخصوصا تو تهران
                                از نظر پولش مشکلی ندارم و خیلی دوست دارم ۷ رو آبان یا آذر بخرم فقط با توجه به تجربه های خرید آیفون های قبلی که مورد داشتن و اینکه جای مطمئنی وجود نداره (حتی دیجیکالا هم مطمئن نیست چه برسه به مغازه ها) ناچارا باید برم سمت آندروید چندبار اینجا این سوال رو پرسیدم ولی هر بار گفتن دفتر سایت یا بازار موبایل یا دیجیکالا

نظر

صبر کنید ..
                                X