اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
    دوستان استفاده از hotspot چقد شارژ میکشه؟جوری ک صفحه گوشی خاموش باشه و فقط مثل مودم ازش استفاده بشه؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk
    اگه براي لپ تاپ و كامپيوتر ميخواي hotspot رو بزار روي usb mode خيلي بهتر هست و گوشي به اون شدت شارژ خالي نميكنه و همزمان شارژ هم ميشه ولي اگه براي دستگاه هاي ديگه همون حالت wifi خيلي شارژ كم ميكنه.گوشي داغ هم ميكنه بنظرم.

Sent from Vallhalla

نظر

• يه موبايل فروش سمت ما از وقايع گستر خريد كرده بود يك ماه پيش
      به اسم اصلى و پك پلمپT
      سيمكارت KOREK عراق توش بود
      ازشم شكايت كرد
      دهها مورد پرونده تو دادگاه داره
      نميدونم بكجا وصله كه پلمبش نميكنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
        دوست عزیز دو مورد پیش اومده آیفونی که خریدم مورد داشته بردم پس دادم یه بار ال سی دیش عوض شده بود با اینکه اکتیو نشده بود گارانتی نداره و خریدش تو ایران اشتباهه ۳ تومن بدی جنس مورد دار تحویل بگیری زور داره بخدا شما جایی که آیفون سالم بدون مورد تحویل بده می شناسی بنده منظورم از مطمئن این هست که مثلا ال سی دی رو فیک نندازن بفروشن یا مثلا آیفون refurbished تحویل ندن نه اینکه مثلا ایرادش از کارخونه باشه اون بحثش جداست

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
        خوب اینجوری خیلی بده الان اون فروشنده باید در مغازه رو تخته کنه از خجالت که !! بله اگر فروشنده اشنا و جایی که قدیمی باشه و شهرت داشته باشه به کاسب خوب سراغ ندارید ، دیجی کالا گزینه مناسبی هستش !! خیلی خوبه که اینقدر دقت میکنی من بودم باور کن ممکن بود متوجه نشم مگر اینکه با چندتا گوشی دیگه مقایسه کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
          اگه براي لپ تاپ و كامپيوتر ميخواي hotspot رو بزار روي usb mode خيلي بهتر هست و گوشي به اون شدت شارژ خالي نميكنه و همزمان شارژ هم ميشه ولي اگه براي دستگاه هاي ديگه همون حالت wifi خيلي شارژ كم ميكنه.گوشي داغ هم ميكنه بنظرم.

Sent from Vallhalla
          تا مرز ذوب شدن
          مخصوصا سمت راست گوشى

نظر

• دوستا اينو ميگم شايد دوستانى باشن مه مثل انونيموس تيز نباشن
            گوشى كه باز بشه
            هم از دوتا پيچش معلومه
            هم اينكه صفحه نمايش گوشى صفر به هيچ عنوان لبه نداره با الومنيوم بدنه
            اگه يه ذره لبه داشت اون ريگى تو كفششه
            بعدشم گوشه هاى صفحه نمايشو فشار بديد بايد صداى تق تق نشنويد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              خوب اینجوری خیلی بده الان اون فروشنده باید در مغازه رو تخته کنه از خجالت که !! بله اگر فروشنده اشنا و جایی که قدیمی باشه و شهرت داشته باشه به کاسب خوب سراغ ندارید ، دیجی کالا گزینه مناسبی هستش !! خیلی خوبه که اینقدر دقت میکنی من بودم باور کن ممکن بود متوجه نشم مگر اینکه با چندتا گوشی دیگه مقایسه کنم
              راستش من به دیجیکالا هم اعتمادی ندارم دیگه، یه گوشی ازش گرفتم مورد داشت پس هم نگرفت مجبور شدم تو بازار موبایل بفروشمش یه چیزی بذارم روش یکی دیگه بخرم که خوشبختانه دیگه مورد نداشت و سالم بود در مورد اون آیفون هم صفحه نمایش لق می زد ینی می اومدم بازی کنم ضربه که می زدم به صفحه ال سی دی لق می زد

نظر

پس کلا بیخیال آیفون شم نکسوس هواوی که گارانتی داره رو بخرم سنگینترم مرسی

از دیجی کالا بخر خیالت راحت آک هست کسی بهت نمیندازه خیالت راحت .

یا میتونی بری مستقیم از خوده وقایع خریدد کنی ساختمون مرکریش که کارت طلایی دارش را بخری .

یا میتونی برای از مه تل خرید کنی اونجا هم مطمین هست .

قید علاالدین پاسازهای دیگه را خط بکش

نظر

راستش من به دیجیکالا هم اعتمادی ندارم دیگه، یه گوشی ازش گرفتم مورد داشت پس هم نگرفت مجبور شدم تو بازار موبایل بفروشمش یه چیزی بذارم روش یکی دیگه بخرم که خوشبختانه دیگه مورد نداشت و سالم بود در مورد اون آیفون هم صفحه نمایش لق می زد ینی می اومدم بازی کنم ضربه که می زدم به صفحه ال سی دی لق می زد

دیجی مشکلی نداشته راحت تعویض میکنه پولو پس میده . شما حتما مشکلت جای دیگه هست . اگه فن سامسونگ هم که هستی بحثش جدا

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                    دیجی مشکلی نداشته راحت تعویض میکنه پولو پس میده . شما حتما مشکلت جای دیگه هست . اگه فن سامسونگ هم که هستی بحثش جدا
                    نه آقا دوربین گوشی نور رو می کشید مثل زمانی که دستت می خوره به لنز لنز کثیف میشه بردم دیجیکالا گفتن بازتاب نور تو لنزه لزومی نداره دروغ بگم فن سامسونگ هم نیستم

نظر

• نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
                      ببين دور ور ندار
                      اگه صرفا يه فان فنى من زمانى كه تو N73 داشتى ايفون دستم بود
                      الانم خودم صرفا ٣ تا دستمه
                      ولى ديگه چرت شده
                      گزارش ماليش نشوندهنده شكستشه ولى تو مجهول الفاز دارى ميگى اينطور نيست
                      خوش باشى
                      زير بارون نرى فازت بپره
                      دوست عزیز ظاهرا شما خیلی دور برداشتی، n73 که سال 2006 معرفی شده و اولین آیفون سال 2007
                      شما خیلی پسره خوبی هستی
                      همین که شما میگی رو من قبول دارم گزارش مالیش خیلی بده
                      ما از اون پتوها هم نداریم

نظر

• سلام و خسته نباشید
                        دوستان من میخواستم صفحه کلید فارسی روی گوشیم نصب کنم بدون جیلبریک . توی اپ استور سرچ کردم ولی نمیدونم کدومو دانلود کنم که بهترین باشه میخواستم بهم پیشنهاد بدین کدوم دانلود کنم؟

و درخواست دوم: میخواستم بدونم راهی هست باز بدون جیلبریک کاری کنم که نیازی نباشه برای باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت نخواد دکمه هوم رو فشار بدم؟
                        مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                          سلام و خسته نباشید
                          دوستان من میخواستم صفحه کلید فارسی روی گوشیم نصب کنم بدون جیلبریک . توی اپ استور سرچ کردم ولی نمیدونم کدومو دانلود کنم که بهترین باشه میخواستم بهم پیشنهاد بدین کدوم دانلود کنم؟

و درخواست دوم: میخواستم بدونم راهی هست باز بدون جیلبریک کاری کنم که نیازی نباشه برای باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت نخواد دکمه هوم رو فشار بدم؟
                          مرسی
                          كيبوردهاى زيادى هستن
                          ولى همشون بلااستثنا تاخير دارن تو اجرا
                          پيشنهاد ميكنم همين كيبورد خودتونو استفاده كنيد

نظر

كيبوردهاى زيادى هستن
                            ولى همشون بلااستثنا تاخير دارن تو اجرا
                            پيشنهاد ميكنم همين كيبورد خودتونو استفاده كنيد
                            مرسی بابت پاسختون
                            یعنی قید فارسی نوشتنو بزنم؟

برای درخواست دومم شما راهی سراغ دارین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                              مرسی بابت پاسختون
                              یعنی قید فارسی نوشتنو بزنم؟

برای درخواست دومم شما راهی سراغ دارین؟
                              همين كيبورد فارسى هم مينويسه
                              مورد دومم من مخالف ١٠٠٪‏ جيلبريكم براى همينم سراغش نميرم

نظر

همين كيبورد فارسى هم مينويسه
                                مورد دومم من مخالف ١٠٠٪‏ جيلبريكم براى همينم سراغش نميرم
                                میشه بی زحمت توضیح بدین چطوری با کیبورد خودش فارسی بنویسم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X