اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
    مادربورد pc شما یا نوت بوکت اگه جدید باشه برای محصولات اپل شارژ 30% سریعتر دارن AiCharger که با اون شارژ کنید خیلی زود هم شارژ میشه . اگه سیستمت قدیمه با همون شارژر خودش شارژ کن

مرسی . جواب سوال دوم هم بدین بی زحمت

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
      من الان بعد از چند ماه استفاده از آیفون 6sبه یک مشکل خوردم
      نه می تونم از وای فای استفاده کنم نه از اینترنت گوشی...البته هر دو متصل می شن ولی اینترنت دریافت نمی شه...
      می خواستم ببینم کسی از دوستان قبلن با این مشکل رو به رو شده و راه حل در این مورد داره؟؟

نظر

• کمک!!!!

با سلام خدمت دوستان عزیز
        من الان بعد از چند ماه استفاده از آیفون 6sبه یک مشکل خوردم
        نه می تونم از وای فای استفاده کنم نه از اینترنت گوشی...البته هر دو متصل می شن ولی اینترنت دریافت نمی شه...
        می خواستم ببینم کسی از دوستان قبلن با این مشکل رو به رو شده و راه حل در این مورد داره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
          سلام
          يه مشكلي كه دارم اينه كه صداي هدفون ايفون 6s نسبت به ايفون 5 خودم و ايفون 6 برادرم كمتره با هدفون هاي مختلف تست كردم جك تميز كردم تنظيمات هم درسته بازم همونه درضمن رو ios 9.2.1 هستم گوشيمم پارت فرانسه هستش كسي اين مورد امتحان كرده؟ اگر نه يه امتحاني بكنيد با مقايسه با ايفون ديگه 6s يا قديمي تر ببينم مشكل پارت نامبره يا ios9 يا ايفون 6s يا سخت افزاري ؟
          ممنون.

Sent from my iPhone using Tapatalk
          كسي اين مورد امتحان كرد؟

نظر

• سلام خوبین ؟ یکی از دوستام 6اس داره ولی
            وقتی با نت خطش وصل میشه به اینستاگرام رفرش میشه راحت ولی با وای فای خونه نمیشه. ولی تلگرام و واتس اپ اینا مشکلی نداره.
            ریست نتوورک ستینگ هم انجام داد فایده نداشت. ولی با موبایل دیگش راحت اینستا اینا باز میشه. حتی گفت اپ استور هم باز نمیکنه با وای فای.
            مشکل چیه ؟

- - - - - - - - - -

سلام خوبین ؟ یکی از دوستام 6اس داره ولی
            وقتی با نت خطش وصل میشه به اینستاگرام رفرش میشه راحت ولی با وای فای خونه نمیشه. ولی تلگرام و واتس اپ اینا مشکلی نداره.
            ریست نتوورک ستینگ هم انجام داد فایده نداشت. ولی با موبایل دیگش راحت اینستا اینا باز میشه. حتی گفت اپ استور هم باز نمیکنه با وای فای.
            مشکل چیه ؟

نظر

• سلام دوستان جریان چیه،ios 9.3 بتا اومده؟؟؟داشتم تو ویکیپدیا تاریخ ریلیز ورژنای iOS نگاه میکردم دیدم زده iOS 9.3 بتا 1 مارس ریلیز شده!کسی اپدیت کرده؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk
              ویرایش توسط JESTER : https://i-phone.ir/forums/member/191591-jester در ساعت 05-03-2016, 01:47 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                سلام دوستان جریان چیه،ios 9.3 بتا اومده؟؟؟داشتم تو ویکیپدیا تاریخ ریلیز ورژنای iOS نگاه میکردم دیدم زده iOS 9.3 بتا 1 مارس ریلیز شده!کسی اپدیت کرده؟

دوست عزیز الان ios9.3 بتای ۵هم اومده!!!
                الان من خیلی وقته گرفتمش و دارم استفاده میکنم

Sent from my SM-N9150 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
                  دوست عزیز الان ios9.3 بتای ۵هم اومده!!!
                  الان من خیلی وقته گرفتمش و دارم استفاده میکنم

اهان،چجوری باید بگیرمش؟تغیراتش چی هستن؟

نظر

اهان،چجوری باید بگیرمش؟تغیراتش چی هستن؟

باید پروفایل توسعه دهنده رو روی گوشیتون بریزین تا بیاد بتاپروگرم هست اسمش تو نت سرچ کنید تپ سایتش ثبت نام میکنید با اپل ایدیتون فعال که کردید اپدیت میاد براتون اصلی ترین تغییرش نایت شیفت هست و یک سری چیزها به ایمیل اضافه شده برنامه های سیستمی که قبلا 3d touch نداشتن بهشون اضافه شده تقریبا تمام اپلیکیشن های گوشی قابلیتشو دارن..
                    بهبود تو سرعت هم هست و یک سری چیزهای دیگه

نظر

باید پروفایل توسعه دهنده رو روی گوشیتون بریزین تا بیاد بتاپروگرم هست اسمش تو نت سرچ کنید تپ سایتش ثبت نام میکنید با اپل ایدیتون فعال که کردید اپدیت میاد براتون اصلی ترین تغییرش نایت شیفت هست و یک سری چیزها به ایمیل اضافه شده برنامه های سیستمی که قبلا 3d touch نداشتن بهشون اضافه شده تقریبا تمام اپلیکیشن های گوشی قابلیتشو دارن..
                      بهبود تو سرعت هم هست و یک سری چیزهای دیگه

شما مشکل خالی شدن باتری نداشتی؟این مشکل برطرف نشده؟من چند هفته پیش گذاشتم گوشی شارژ تموم کنه و خاموش شه بعدش فول شارژش کردم درست شد تا 3 روز پیش دوباره مث قبل شد و شب تا صبح 7 8 درصد شارژ کم میکنه!توی قسمت باتری هم مدت stand by و usage رو مثل هم نشون میده!نمیدونید برطرف شده یا نه؟بعدش نسخه رسمی معمولا کی میاد؟لینک آموزش دریافت نسخه بتا رو میتونید بدین؟

نظر

شما مشکل خالی شدن باتری نداشتی؟این مشکل برطرف نشده؟من چند هفته پیش گذاشتم گوشی شارژ تموم کنه و خاموش شه بعدش فول شارژش کردم درست شد تا 3 روز پیش دوباره مث قبل شد و شب تا صبح 7 8 درصد شارژ کم میکنه!توی قسمت باتری هم مدت stand by و usage رو مثل هم نشون میده!نمیدونید برطرف شده یا نه؟بعدش نسخه رسمی معمولا کی میاد؟لینک آموزش دریافت نسخه بتا رو میتونید بدین؟

من شب تا صبح گوشیو میزارم ۲یا۱درصد کم میکنه.
                        تو بتای ۳مشکل نشان ندادن قسمت های مصرف باطری بود تو۴تقریبا رفع شد امشب هم که ۵اومد دیگه مشکلی فکرنکنم باشه.نسخه اصلی فکرکنم بهار بیاد.
                        اینم لینک https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

ویرایش توسط Mkk12 : https://i-phone.ir/forums/member/192389-mkk12 در ساعت 05-03-2016, 02:19 AM

نظر

من شب تا صبح گوشیو میزارم ۲یا۱درصد کم میکنه.
                          تو بتای ۳مشکل نشان ندادن قسمت های مصرف باطری بود تو۴تقریبا رفع شد امشب هم که ۵اومد دیگه مشکلی فکرنکنم باشه

منم چند هفته پیش ک گذاشتم گوشی خاموش بشه و فول شارژش کردم درست شد،مثلا شب تا صبح 2 یا 3 درصد کم میکرد ولی بازم اینجوری شد،معمولا چ زمانی ب صورت رسمی 9.3 ریلیز میشه؟بر اساس تجربتون چ مدت بعد از عرضه بتا نسخه رسمی میاد؟

نظر

منم چند هفته پیش ک گذاشتم گوشی خاموش بشه و فول شارژش کردم درست شد،مثلا شب تا صبح 2 یا 3 درصد کم میکرد ولی بازم اینجوری شد،معمولا چ زمانی ب صورت رسمی 9.3 ریلیز میشه؟بر اساس تجربتون چ مدت بعد از عرضه بتا نسخه رسمی میاد؟

من احتمال میدم این اپدیت تو بهار بیاد احتمال هم میدم توفروردین بیاد یادمه سال قبل هم اپدیت نسبتا بزرگ ios8.4 تو فروردین بود!

نظر

سلام دوستان جریان چیه،ios 9.3 بتا اومده؟؟؟داشتم تو ویکیپدیا تاریخ ریلیز ورژنای iOS نگاه میکردم دیدم زده iOS 9.3 بتا 1 مارس ریلیز شده!کسی اپدیت کرده؟

سلام، بتا نسخه های آزمایشی هستند و به کاربر های معمولی اصلاً توصیه نمیشه که نصب کنند، بهترین کار همون صبر کردن هست تا نسخه ی نهایی بیاد

نظر

• دوستان کسی تو گوشیش هنگ داشته تا حالا !!!!! ؟؟؟ من بزرگترین دلیلی که رو اوردم به ایفون و طرفدارش بودم و هستم این بود که هنگ نمی کنه ! ولی الان چند روزیه که هنگ داره شدید !!! 20 تا عکس تو واتسآپ اود برام رفتم بازش کنم رفت تو هنگ و تا خاموش روشنش نکردم درست نشد !
                                البت بیشتر هنگاش برای زمانیه که با اثر انگشت قفل گوشی رو باز می کنم چند ثانیه لگ داره و بعدش خوب میشه !!
                                گوشیمم 6s plus 128 هست ، مشکل از فضا نیست به نظرتون گوشی من ایرادی داره ؟؟؟
                                رفتم چک کردم سی پی یو گوشیم از اون سری سامسونگاست متاسفانه !!!! می تونه دلیلش باشه ؟؟؟ 3 میلیون و 500 دادم که این چیزا رو نبینم که اینم شانس من این شد ...

نظر

صبر کنید ..
                                X