اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام.

در بازه های زمانی مختلف تست کنید. می تواند به دلیل شلوغ بودن سرورهای اپل باشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام.

در بازه های زمانی مختلف تست کنید. می تواند به دلیل شلوغ بودن سرورهای اپل باشد

نظر

• با سلام و خسته نباسید

میخواستم بدونم چگونه از طریق pc میتوان به اهنگ های سینک شده در app radio javan دسترسی پیدا کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aes4 نمایش پست ها
          با سلام و خسته نباسید

میخواستم بدونم چگونه از طریق pc میتوان به اهنگ های سینک شده در app radio javan دسترسی پیدا کرد؟
          با سلام

متاسفانه راهی ندارید.

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
            با سلام
            چرا در ايفون ٦اس وقتي عكسي مياد در واتساپ برنامه هنگ ميكنه من اين مشكلو دارم و دوستمم ايفون٦ داره همين مشكلو داره اطفا بگين چكار كنم ؟؟براي رفع مشكلم چكار كنم
            منم اين مشكلو روي ٦اس پلاس دارم
            روي ٥ اس با ios8 اين مشكل نبود

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه چجوری از آیتونز عکس و فایل بریزیم رو گوشی ؟؟! نسخه ایتونزی که دانلود کردم 12.3.2.35

هر چی سرچ می کنم آموزشای تصویری ام که موجوده فرق می کنه با نسخه ی من !! حداقل نسخه شونم ننوشتن همونو دانلود کنیم کارمون راه بیافته ، سه روزه می خوام عکس منتقل کنم نمیشه ...

از طریق بلوتوث هم که نمیشه ، دستگاهمو پیدا می کنه ولی فیلد میشه تو گوشی مبدأ !!! کسی می تونه راهنماییم کنه ؟؟؟ آموزشای اینجا رو هم خوندم میگم که آموزشا با نسخه آیتونز من فرق داره ، لامصب همه چیش عوض شده

- - - - - - - - - -

دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه چجوری از آیتونز عکس و فایل بریزیم رو گوشی ؟؟! نسخه ایتونزی که دانلود کردم 12.3.2.35

هر چی سرچ می کنم آموزشای تصویری ام که موجوده فرق می کنه با نسخه ی من !! حداقل نسخه شونم ننوشتن همونو دانلود کنیم کارمون راه بیافته ، سه روزه می خوام عکس منتقل کنم نمیشه ...

از طریق بلوتوث هم که نمیشه ، دستگاهمو پیدا می کنه ولی فیلد میشه تو گوشی مبدأ !!! کسی می تونه راهنماییم کنه ؟؟؟ آموزشای اینجا رو هم خوندم میگم که آموزشا با نسخه آیتونز من فرق داره ، لامصب همه چیش عوض شده

نظر

• نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
                سلام دوست عزيز...
                متأسفانه گوشى شما، گارانتى شاملش نميشه، ضربه، آب خوردگى و رطوبت گارانتى رو باطل ميكنه و براى تعمير هم بايد هزينه بپردازين.
                گوشی هایی که بیمه میشن تحت هر شرایطی شامل بیمه هستند
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط SaJaD_CaTaLoNiA نمایش پست ها
                  دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه چجوری از آیتونز عکس و فایل بریزیم رو گوشی ؟؟! نسخه ایتونزی که دانلود کردم 12.3.2.35

- - - - - - - - - -

سلام دوست من
                  شما درست ميگيد
                  جديدا عوض شده و من يك هفته تمام سر و كله زدم تا يه روش ابداع كردم
                  خيلى هم ساده ست
                  براى عكس كه مشكلى نيست. ميرى تو My Computer. اونجا كنارت دى وى دى درايوت نوشته ايفون. بازش كن. يه پوشه داره به اسم camera roll. ازونجا ميتونى عكس بريزى يا وردارى
                  براى فيلم ريختن هم كه روش مسبوقه. ميريد تو پوشه Document بعد music رو انتخاب ميكنيد
                  اونجا يه پوشه هست به اسم Automaticly Add
                  هر فيلمى رو ميخاى با فرمت mp4 بريز اينجا
                  بعد ايتونزو باز كن
                  گوشيتو وصل كن
                  برو تو movies
                  حالا sync selected رو بزن
                  به انتخاب خودت فيلمها رو تيك بزن
                  بعد پايين گزينه sync يا apply رو بزن
                  و اما براى اهنگ كه جديدا عوض شده
                  از تو همون ايتونز برو تو music
                  پايين سمت چپ علامت + هست
                  اونو بزن بعد creat new playlist
                  حالا edit رو بزن
                  ميره گوشه سمت راست ايتونز باز ميشه
                  اهنگهاى منتخبتو وردارو بريز تو اين قسمت
                  اخر سر save رو بزن
                  پلى ليستت اماده ست
                  حالا همين پلى ليست قسمت چپ ايتونزه
                  ورش دار و بكش بالا
                  كه music نوشته زير summary
                  اون موزيك گوشيته
                  بعد اينكار كليك كن رو عكس گوشيت
                  برو قسمت music
                  بعد sync يا apply رو بزن
                  بذار تا كپى شه تو گوشيت
                  تمام

نظر

• دوستان یه پیام اومده رو گوشیم که آپدیت جدید ios اومده ، بزنم آپدیت بشه مشکلی ایجاد نمی کنه یا اینکه چون نت ایران هست مشکل ساز میشه ؟؟!! کسی می تونه راهنمایی کنه مرسی

نظر

دوستان یه پیام اومده رو گوشیم که آپدیت جدید ios اومده ، بزنم آپدیت بشه مشکلی ایجاد نمی کنه یا اینکه چون نت ایران هست مشکل ساز میشه ؟؟!! کسی می تونه راهنمایی کنه مرسی
                      ورژن چند براتون اومده؟
                      بزنين مشكلي ايجاد نميشه

نظر

دوستان یه پیام اومده رو گوشیم که آپدیت جدید ios اومده ، بزنم آپدیت بشه مشکلی ایجاد نمی کنه یا اینکه چون نت ایران هست مشکل ساز میشه ؟؟!! کسی می تونه راهنمایی کنه مرسی
                        با كله رفتم تو ستينگ گفتم شايد 9.3 اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
                          ورژن چند براتون اومده؟
                          بزنين مشكلي ايجاد نميشه

9.2.1

داداش من دو سه تا مشکل دیگه دارم ، اولیش مربوط به وی پی ان هست ، اول اینکه بهترین و کاملترین وی پی ان رایگان تو اپ استور چیه ؟ من فری دوم و گو وی پی ان و دو تا دیگه دانلود کردم تا میزنم فعال بشه میزنه برو تو ستینگ و این داستانا ! دقیقاً باید چه کاری کنم که وی پی ان بتونه کار کنه ؟؟

دوم اینکه من وقتی یه اپلیکیشن از اپ استور دانلود می کنم بعدش می خوام آنیستالش کنم تنها راهش اینه رو لوگوش نگه دارم تا اون ضبدر بیاد و حذفش می کنه از رو صفحه ، ولی فکر می کنم اشتباهه این روش ، چه راهی هست که بشه این اپ ها رو از بیخ پاک کرد ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
                            ورژن چند براتون اومده؟
                            بزنين مشكلي ايجاد نميشه

9.2.1

داداش من دو سه تا مشکل دیگه دارم ، اولیش مربوط به وی پی ان هست ، اول اینکه بهترین و کاملترین وی پی ان رایگان تو اپ استور چیه ؟ من فری دوم و گو وی پی ان و دو تا دیگه دانلود کردم تا میزنم فعال بشه میزنه برو تو ستینگ و این داستانا ! دقیقاً باید چه کاری کنم که وی پی ان بتونه کار کنه ؟؟

دوم اینکه من وقتی یه اپلیکیشن از اپ استور دانلود می کنم بعدش می خوام آنیستالش کنم تنها راهش اینه رو لوگوش نگه دارم تا اون ضبدر بیاد و حذفش می کنه از رو صفحه ، ولی فکر می کنم اشتباهه این روش ، چه راهی هست که بشه این اپ ها رو از بیخ پاک کرد ؟؟

نظر

9.2.1

سلام
                              دوست عزیز هرگونه بحث و گفتگو در انجمن درباره اینگونه برنامه ها ممنوع هستش. به این نکته توجه داشته باشید.
                              برای پاک کردن برنامه بصورت کامل از طریق آیتونز میتونید انجام بدید.
                              در غیر اینصورت هربار که دیوایس رو به سیستم متصل کنید و Sync کنید دوباره برنامه نصب میشه.
                              موفق باشید

نظر

• سلام دوستان
                                گوشی یکی از بستگان پیشمه خودش اخرین ورژنه 9.2.1 وقتی به ایتونز وصلش میکنم میگه براش اپدیت اومده در صورتی که وقتی با خود گوشی میرم قسمت اپدیت میگه اخرین ورژنه!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X