اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خویین؟
    میخواستم ببینم تا الان مشکلی گزارش نشده که مثل 6- 6+ مشکل حافظه ای چیزی داشته باشه ؟
    با خیال راحت بخرم ؟
    و اینکه من عکس خیلی زیاد دارم. 64 بخرم یا 128 ؟

نظر

• دوست عزيزي كه گوشي اكتيو شده خريدي
      اگه پلمپ دستگاه رو باز نكردي ولي الان تاريخ گارانتي رو نشون ميده سايت اپل معنيش اينه كه گوشي قبلا استفاده شده و شما حتما بايد برش گردوني و يك گوشي نو و اكتيو نشده بگيري ازشون. اين حق شماست كه پول به اين زيادي ميدي و بايد گوشي نو داشته باشي و نه كار كرده حتما پيگيري كن.
      من دوستم هفته پيش از ديجي يه وقايع گستر رو گرفت كه وقتي سريالش رو زديم سايت اپل زده بود please active your iphone. من هم آبان ماه گوشي خودم رو گرفتم موقع خريد سريال رو زدم همون please active your iphone رو نشون داد ولي اكتيوش كه كردم تاريخ اتمام گارانتي بيست روز قبل اكتيو كردنش بود. كلا به تاريخ گارانتي نبايد توجه كنيد. مهمترين نكته اينه كه گوشي اي كه اسما نو هست و سلفونش باز نشده وقتي سريال رو تو سايت اپل ميزني بايد با عبارت please active your iphone مواجه شي در غير اين صورت گوشي كاركردست.

نظر

• نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
        دوست عزيزي كه گوشي اكتيو شده خريدي
        اگه پلمپ دستگاه رو باز نكردي ولي الان تاريخ گارانتي رو نشون ميده سايت اپل معنيش اينه كه گوشي قبلا استفاده شده و شما حتما بايد برش گردوني و يك گوشي نو و اكتيو نشده بگيري ازشون. اين حق شماست كه پول به اين زيادي ميدي و بايد گوشي نو داشته باشي و نه كار كرده حتما پيگيري كن.
        من دوستم هفته پيش از ديجي يه وقايع گستر رو گرفت كه وقتي سريالش رو زديم سايت اپل زده بود please active your iphone. من هم آبان ماه گوشي خودم رو گرفتم موقع خريد سريال رو زدم همون please active your iphone رو نشون داد ولي اكتيوش كه كردم تاريخ اتمام گارانتي بيست روز قبل اكتيو كردنش بود. كلا به تاريخ گارانتي نبايد توجه كنيد. مهمترين نكته اينه كه گوشي اي كه اسما نو هست و سلفونش باز نشده وقتي سريال رو تو سايت اپل ميزني بايد با عبارت please active your iphone مواجه شي در غير اين صورت گوشي كاركردست.
        ممنون از راهنماييت دوست من
        آره با ديجي كالا تماس گرفتم و قرار شده بررسيش كنن و بعد احتمالا عوضش كنن.
        البته ديجي كالا مدعي بود اگه گوشي iccid داشته باشه طبيعي هست كه اكتيو باشه ( هرچند اين گوشي اي كه به من دادن iccid هم نداره)، در حالي كه تا جايي كه من ميدونم براي آنلاك كردن گوشي هاي لاك هم نيازي به باز كردن پلمپ نيست؟؟ درسته؟

نظر

• شما اینقدر حساسی همون موقع قبل از تحویل باز میکردی روی جعبه سریال میزدی چک میکردی اگه اکی بود قبول میکردی .

ربطی انلاک غیره لاک نداره . گوشی باز نمیشه از روی imei مشخص میشه .

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
          البته ديجي كالا مدعي بود اگه گوشي iccid داشته باشه طبيعي هست كه اكتيو باشه ( هرچند اين گوشي اي كه به من دادن iccid هم نداره)، در حالي كه تا جايي كه من ميدونم براي آنلاك كردن گوشي هاي لاك هم نيازي به باز كردن پلمپ نيست؟؟ درسته؟
          - - - - - - - - - -

شما اینقدر حساسی همون موقع قبل از تحویل باز میکردی روی جعبه سریال میزدی چک میکردی اگه اکی بود قبول میکردی .

ربطی انلاک غیره لاک نداره . گوشی باز نمیشه از روی imei مشخص میشه .

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها

نظر

دوست عزيزي كه گوشي اكتيو شده خريدي
            شما ک میگی تاریخ گارانتی اشتباه یعنی این روش الکی هسته؟:
            اگر پس از وارد کردن سریال ایفون در سایت مذکور تصویر زیر بیاد نشون میده که آیفون قبلن اکتیو شده و روش سیم کارت انداختن!حتی شما میتونید تاریخ دقیقی که برای اولین بار بر روی آیفون مذکور سیم کارت انداختن رو هم مشخص کنید.بدین صورت که در گزینه سوم تصویر زیر که تاریخ گارانتی رو نوشته با توجه به اینکه گارانتی اپل یکساله هستش اگه یکسال از این تاریخ کم کنید دقیقا تاریخ دقیق اکتیو کردن ایفون و یا همون تاریخی که برای اولین بار روی ایفون مذکور سیم کارت رو انداختن مشخص میشود.
            Sent from my HTC One max using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
              سلام خویین؟
              میخواستم ببینم تا الان مشکلی گزارش نشده که مثل 6- 6+ مشکل حافظه ای چیزی داشته باشه ؟
              با خیال راحت بخرم ؟
              و اینکه من عکس خیلی زیاد دارم. 64 بخرم یا 128 ؟
              ج نمیدین ؟

نظر

• با سلام. خیر مشکل خاصی ندارد.

در مورد ظرفیت هم بستگی به خودتون دارد و هزینه ای که می خواهید برای گوشی بکنید. من خودم ۶۴ گیگ دارم و کفایت می کند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                  من مي خوام يك بازي از خود گوشي دانلود كنم ارور ميده كه ١٠٠ مگ بالاتر با نت سيم كارت نمي شود بايد به واي فاي وصل بشي
                  من چه كار كنم كه اين پيغام نيايد و از نت سيم كارت دانلود كند

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                    همونطور كه گفتم من گوشي خودم رو آبان خريدم. اون موقع فكر كنم هنوز گوشي بدون iccid اصلا نيومده بود. گوشي من با iccid ه و همونطور كه گفتم قبل باز كردن جعبه سريال رو تو سايت اپل زدم و گفت please active your iphone. دوستم هم هفته پيش از ديجي هفته پيش مثل من يه ٦٤ گارانتي وقايع گرفت البته بدون iccid كه اونم همينطور بود. پس به بود و نبود iccid ربطي نداره و جنبه كلاه برداري داره اين حرفشون ...
                    Jester عزيز
                    براي فهميدن تاريخ اكتيو شدن گوشي بله اين روش قابل اطمينان نيست. همونطور كه بار ها هم تو اين سايت اشاره شده اون تاريخي كه نمايش داده ميشه تاريخ خريدش از اپ استور هست و لزوما تاريخ اكتيو شدنش به وسيله آخرين خريدار نيست. گوشي خودم و دوستم و پدرم موقع خريد همه اكتيو نشده بودن اما وقتي اكتيوشون كرديم همه تاريخ پايان گارانتي رو ٢-٣ هفته قبل اكتيو شدن نشون ميدن.

نظر

همونطور كه گفتم من گوشي خودم رو آبان خريدم. اون موقع فكر كنم هنوز گوشي بدون iccid اصلا نيومده بود. گوشي من با iccid ه و همونطور كه گفتم قبل باز كردن جعبه سريال رو تو سايت اپل زدم و گفت please active your iphone. دوستم هم هفته پيش از ديجي هفته پيش مثل من يه ٦٤ گارانتي وقايع گرفت البته بدون iccid كه اونم همينطور بود. پس به بود و نبود iccid ربطي نداره و جنبه كلاه برداري داره اين حرفشون ...
                      Jester عزيز
                      براي فهميدن تاريخ اكتيو شدن گوشي بله اين روش قابل اطمينان نيست. همونطور كه بار ها هم تو اين سايت اشاره شده اون تاريخي كه نمايش داده ميشه تاريخ خريدش از اپ استور هست و لزوما تاريخ اكتيو شدنش به وسيله آخرين خريدار نيست. گوشي خودم و دوستم و پدرم موقع خريد همه اكتيو نشده بودن اما وقتي اكتيوشون كرديم همه تاريخ پايان گارانتي رو ٢-٣ هفته قبل اكتيو شدن نشون ميدن.
                      والا من تو چنتا فروم دیگه هم خوندم همه گفته بودن اگه ۱ سال از تاریخ اتمام گارانتی کم کنی میشه تاریخ دقیق اکتیو شدن!منم وقتی کم کردم دقیق شد روزی ک ایفون رو خریدم و روشنش کردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
                        سلام
                        من مي خوام يك بازي از خود گوشي دانلود كنم ارور ميده كه ١٠٠ مگ بالاتر با نت سيم كارت نمي شود بايد به واي فاي وصل بشي
                        من چه كار كنم كه اين پيغام نيايد و از نت سيم كارت دانلود كند

سلام.منم دقيقا همين مشكل رو دارم.لطفا جواب بديد.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                          والا من تو چنتا فروم دیگه هم خوندم همه گفته بودن اگه ۱ سال از تاریخ اتمام گارانتی کم کنی میشه تاریخ دقیق اکتیو شدن!منم وقتی کم کردم دقیق شد روزی ک ایفون رو خریدم و روشنش کردم!

http://www.shiaupload.ir/images/6913...8163178052.png
                          اين عكس مال گوشي خودمه. همونطور كه ميبينيد ٢٥ اوكتبر تاريخ اتمام گارانتيه. من اين گوشي رو ١٤ آبان يعني ٥ نوامبر گرفتم و همونطور كه گفتم موقع خريد چك كردم و اكتيو نشده بود.
                          ------------------------------------------------
                          دوستان براي گوشي دوستم مشكل پيش اومده،وقتي گوشيش لاكه و ميخواد آنلاك كنه اول بايد دكمه پاور يا هوم رو بزنه تا صفحه روشن شه. اما وقتي صفحه روشن شه تاچ آي دي با لمس اثر انگشتش رو نميفهمه و براي اينكه بفهمه بايد حتما دكمه هوم رو فشار بده. مشكل از كجاس؟

نظر

• با سلام
                            چرا در ايفون ٦اس وقتي عكسي مياد در واتساپ برنامه هنگ ميكنه من اين مشكلو دارم و دوستمم ايفون٦ داره همين مشكلو داره اطفا بگين چكار كنم ؟؟براي رفع مشكلم چكار كنم

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

دوستان من يك مشكلي دارم .
                              ايرپادهاي اپلم صداش انگار از ته چاه مياد البته تو pcميزنم يا گوشي غير از ايفون اينطوريه...
                              تا اون دكمه وسط كم وزياد صدا رو نگه ندارم صدا واضح نيست بعد رهاش كنم باز خراب ميشه چيكاركنم؟

ویرایش توسط Mkk12 : https://i-phone.ir/forums/member/192389-mkk12 در ساعت 18-02-2016, 03:03 PM

نظر

• دوستان آيفون هاي 6s در كل مشكل خاصي، مثل مشكل حافظه داخلي مربوط به آيفون 6 يا bendgate يا مشكل دوربين، نداشتن؟
                                مشكل خاصي كه موقع خريد از مغازه لازم باشه توجه كرد؟
                                اين مشكل ايرپاد و اسپيكر آيفون هاي 6s شايعه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X