اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا بگید گوشی من کی اکتیو شده

این هم شماره سریالش : 353255076568214
    سلام
    ظاهرا 23 ژانویه .

نظر

• مطميني اخه من اين گوشي رو ١ هفته است خريدم
      يك سري ها ميگن اين تاريخ ٢٣ ژانويه برا موقعي هست كه از اپل استور خريد كردن و تاريخ گارانتيش هم از همون لحظه اغاز ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من برنامه همراه بانك ملي و ملت نصب كردم ولي موقع باز كردن اين پيغام مي ايد بايد چه كار كنم
        از ويتربن سيبچه نصب كردم

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

من برنامه همراه بانك ملي و ملت نصب كردم ولي موقع باز كردن اين پيغام مي ايد بايد چه كار كنم
          از ويترين سيبچه نصب كردم

ویرایش توسط karbar20 : https://i-phone.ir/forums/member/33605-karbar20 در ساعت 15-02-2016, 11:22 AM

نظر

• آقا من از وقایع گستر سوال کردم... میگه چون توی این مدل دیدیم مشکل ایر فون و میکروفون زیاد داشته(به دلیل مراجعه کننده زیاد)... هر پارت بار که برای ما میاد یکسری رو باز میکنیم چک میکنیم به این دلیل اینجوریه یک سری از گوشی ها اکتیو میشه... و گفت هرجا خواستید نشون بدید که باز و تعمیری نیست و اگر اینجوری بود ما برای شما عوض میکنیم..
            چون 6ماه گارانتی تعویض داره...
            ویرایش توسط arashr84 : https://i-phone.ir/forums/member/186780-arashr84 در ساعت 15-02-2016, 11:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
              آقا من از وقایع گستر سوال کردم... میگه چون توی این مدل دیدیم مشکل ایر فون و میکروفون زیاد داشته(به دلیل مراجعه کننده زیاد)... هر پارت بار که برای ما میاد یکسری رو باز میکنیم چک میکنیم به این دلیل اینجوریه یک سری از گوشی ها اکتیو میشه... و گفت هرجا خواستید نشون بدید که باز و تعمیری نیست و اگر اینجوری بود ما برای شما عوض میکنیم..
              چون 6ماه گارانتی تعویض داره...
              اونا اين وسط دلشون بخاطر ما سوخته يا اپل؟
              يعني استانداردهاي وقايع گستر از اپل بالاتره كه مياد يه دور چك ميكنه؟؟!!

حالا اين وسط اگه گوشيهاي مرجوعي و معيوب رو هم قاطي اينا كرد و دوباره فروخت چي ( كه دقيقا همين كارو ميكنه)؟
              ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 15-02-2016, 12:10 PM

نظر

من برنامه همراه بانك ملي و ملت نصب كردم ولي موقع باز كردن اين پيغام مي ايد بايد چه كار كنم
                از ويترين سيبچه نصب كردم

به Settings > General > Profiles برید و پروفایل های مربوطه رو انتخاب و بعدش Trust رو بزنید. بعد از اینکار میتونید از اپلیکیشن استفاده کنید.

از سیبجه هم دانلود نکنید. وبسایت های هر بانک تو صفحه اصلی خودشون٬ لینک های دانلود رو گذاشتن. از اونجاها بگیرید مطمئن تر هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                  اونا اين وسط دلشون بخاطر ما سوخته يا اپل؟
                  يعني استانداردهاي وقايع گستر از اپل بالاتره كه مياد يه دور چك ميكنه؟؟!!

حالا اين وسط اگه گوشيهاي مرجوعي و معيوب رو هم قاطي اينا كرد و دوباره فروخت چي ( كه دقيقا همين كارو ميكنه)؟
                  آقا شما خودتو اذیت نکن... از اونجا نخر...
                  اونجا که ارث پدری ما که نیست...
                  من خودم از وقایع یه 5اس خریدم که ایراد داشت با ی پرداخت ما به التفاوت بدوون هیچ چون و چرایی کردمش 6اس... الانم از این داستانها هم نداشتم... اگرهم ایرادی داره از بعد از آپدیت به 9.2.1 اینجوری شده که نرم افزاری و مشکلی نیست...
                  بهتراز اینه که بری از مغازه دار بخری بعدشم هر برنامه ای شد هزارتا داشتان برات پیاده کنه...
                  حالا مثلاً برند های دیگه که نماینده رسمی دارن چه گلی به سرمون زدن کردن که این نزده...
                  همه جا همینه.... این بازار موبایل و کامپیوتر توی ایران هیچ وقت روده راست تو شیکمش نبوذه...
                  مگه کسی که میره از اپل استور های اروپا و آمریکا خرید میکنه دستگاهش ایراد پیدا نمیکنه... برو یه سر به سایت اپل بزن ببین چه خبره...
                  اینقدر متعصب به قضیه نگاه نکن...
                  من هم فعلا با نبود اپل استور واقعی اپل در ایران ترجیح میدم از جایی بخرم که صاحب داشته باشه... حتی اگه تعمیریم میده اگر فهمیدم یا حتی نفهمیدم و خراب شد باز بشه رفت سراغش....
                  طرف میگه هرجا که دوست دارید نشون بدید اگر باز شده بود بیارید بهتون یه دستگاه نو میدیم... که من نشون دادم و خوشبختانه باز نشده بود...
                  نباید آدم منفی گرا باشه... از داشته هامون لذت ببریم و به دیگران هم انرژی مثبت بدیم و کمکشون کنیم....
                  ویرایش توسط arashr84 : https://i-phone.ir/forums/member/186780-arashr84 در ساعت 15-02-2016, 01:52 PM

نظر

مطميني اخه من اين گوشي رو ١ هفته است خريدم
                    يك سري ها ميگن اين تاريخ ٢٣ ژانويه برا موقعي هست كه از اپل استور خريد كردن و تاريخ گارانتيش هم از همون لحظه اغاز ميشه

دوست عزیز این تاریخ زمانی نمایش داده میشه که گوشی شما اکتیو و سیمکارت داخل گذاشته شده باشه.
                    گوشی خودم زمان خرید Deactive بود و فعال نشده بود و بعد از اینکه فروشنده در حضور خودم گوشی رو برای اولین بار اکتیو کرد تاریخ با یک روز اختلاف نمایش داده شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                      دوست عزیز این تاریخ زمانی نمایش داده میشه که گوشی شما اکتیو و سیمکارت داخل گذاشته شده باشه.
                      گوشی خودم زمان خرید Deactive بود و فعال نشده بود و بعد از اینکه فروشنده در حضور خودم گوشی رو برای اولین بار اکتیو کرد تاریخ با یک روز اختلاف نمایش داده شده.
                      - - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                      جناب کریمی از بزرگان انجمن هستن و حرفاشون کاملا متین هست و تأیید میشه 😊

دستگاه اگه روشن نشده باشه و سیمکارت داخلش قرار نگرفته باشه٬ بعد از وارد کردن سریال نامبر دستگاه تو وبسایت اول٬ پیغام Please Activate Your Device ظاهر میشه.

نظر

• سلام
                        من روی گوشی دوستم که اندروید بود تلگرام نصب کردم و شماره گوشی خودم رو وارد کردم
                        الان میبینم کل contact هاش واسه گوشی من اومده !!
                        چه کار کنم حذق شه ؟

نظر

• سلام
                          چه کار کنم حذق شه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                            سلام
                            چه کار کنم حذق شه ؟
                            یعنی تلگرام دوست تون رو با شماره ی خودتون فعال کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                              سلام
                              چه کار کنم حذق شه ؟
                              خوب الان دوست شما اکانتی که شما با شماره خودتون رو گوشیش ساخته بودین پاک کرده ؟
                              برای پاک کردن و ساخت اکانت جدید از داخل نرم افزار برید به قسمت settings ودر بالای صفحه سمت راست گزینه ی Edit بزنید و در پاین صفحه log out بزنید؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                              سلام
                              چه کار کنم حذق شه ؟
                              خوب الان دوست شما اکانتی که شما با شماره خودتون رو گوشیش ساخته بودین پاک کرده ؟
                              برای پاک کردن و ساخت اکانت جدید از داخل نرم افزار برید به قسمت settings ودر بالای صفحه سمت راست گزینه ی Edit بزنید و در پاین صفحه log out بزنید؟

نظر

اون تلگرامی که برای دوست تون ساختید رو کلاً پاک کنید
                                بعد در گوشی خودتون قسمت Active sessions تلگرام فقط برای خودتون فعال باشه، بقیه رو حذف کنید، الآن باید گوشی دوست تون هم باشه
                                ولی فکر کنم مخاطبین اضافه شده در contacts گوشی رو فقط دستی بشه پاک کرد
                                در ضمن شماره فقط برای فعال سازی نیست وقتی شما شمارتون رو در هر دیوایسی فعال کنید اون دیوایس همزمان به تلگرام شما دسترسی داره!

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 16-02-2016, 01:30 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X