اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
    اگر اصلا پلمپ رو باز نكردين و گوشي روشن نكردين اين به معني اينه گوشي روشن شده.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنون
    پس بنظرتون پسش بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
      گوشیتون iccid داره یا نه؟
      نه، گوشي iccid نداره

نظر

• به نظر من بله پسش بديد اگر گوشي روشن نشده باشه نبايد تاريخ اتمام گارانتي رو بياره

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
          ممنون
          پس بنظرتون پسش بدم؟
          اینجا یسری بحثا در همین مورد شده بخونید شاید بدردتون خورد:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1019981

نه بنظر من گوشی رو نگه دارین مطمین باشین فروشگاهی مثل دیجی کالا خودشو زیر سوال نمیبره ک گوشی دست دوم بده دست شما!
          زیاد حساس نباشین!با این حساسیت اگر گوشی رو هم باز کنید باهاش کار کنید همش فک میکنید گوشی خرابه چون باگ های مسخره ای توی ios هست فعلا!

نظر

نه بنظر من گوشی رو نگه دارین مطمین باشین فروشگاهی مثل دیجی کالا خودشو زیر سوال نمیبره ک گوشی دست دوم بده دست شما!
            زیاد حساس نباشین!با این حساسیت اگر گوشی رو هم باز کنید باهاش کار کنید همش فک میکنید گوشی خرابه چون باگ های مسخره ای توی ios هست فعلا!
            من به شخصه به ديجي كالا اعتماد نسبي دارم، ولي به وقايع گستر هيچ اعتمادي نميشه داشت آخه. و ديجي كالا هم فقط از اونا ميگره و ميفروشه و يه واسطس در واقع.

نظر

من نميدونم شما چه دشمني با ايفون داري!!!
              وقتي گوشيو روشن نكردن و گارانتي فعاله يعني گوشي قبلا روشن شده!!!
              اگر گوشيو روشن ميكردن اون موقع اين اكتيو ميومد درست بود...
              بعدم ديجي كالا پسرعموي كسي هم نيست كه خيلي قابل اعتماد باشه!

نظر

نه، گوشي iccid نداره
                سلام دوست عزیز وقایع گستر گوشیو وقتی گارانتی می کنه چک میکه یعنی روشن میشه تا اونجایی که من اطلاع دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز وقایع گستر گوشیو وقتی گارانتی می کنه چک میکه یعنی روشن میشه تا اونجایی که من اطلاع دارم

من قبلا هم يك بار براي خريد توي فروشگاه چارسوي وقايع گستر بعضي گوشياشو چك كردم كه بعضيهاش اكتيو شده و بعضيهاش اكتيو نشده بود
                  اگه همه اكتيو شده بود، اون وقت ميشد پذيرفت

نظر

• نوشته اصلی توسط iEXCEPTIONAL نمایش پست ها
                    دوستان مشکلای 6اس همه نرم افزاری هستن! مطمئنا اپل با خبره از این مشکلات و تو آپدیتای بعدی حلشون میکنه
                    اینم بگم این مشکلات بیشتر واسه 6اس هست ! 6اس پلاس هیچ کدوم این مشکلات رو نداره ک اینم خودش جای سوال داره!
                    ی کم صبر کنید منطقی باشید جای توهین و مقایسه! مقایسه اپل و اکوسیستمش با اندروید خودش توهین به اپله...
                    برای محکم کاری گوشیاتونو ota اپدیت نکنید! فایل فریمور رو بگیرید و دستی فلش بزنید...
                    من تو پلاس نه مشكل باطري دارم
                    نه از كار افتادن افتادن افكت نه هيچ چيز ديگه
                    تو ٥اسمم نداشتم
                    از اپل شديدا راضيم

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• ضمنا من از ديجي كالا گرفتم با گارانتي وقايع گستر كه اكتيو نشده بود و همه چي اوكي بود و ال ال اي بود و انلاك فكتوري و از ديجي كالا هم راضيم

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

من قبلا هم يك بار براي خريد توي فروشگاه چارسوي وقايع گستر بعضي گوشياشو چك كردم كه بعضيهاش اكتيو شده و بعضيهاش اكتيو نشده بود
                        دوست عزیز من خودم موقع خرید چون ازیک فروشگاه معتبر گوشی رو خریدم ب این چیزا توجه نکردم الان ک شما گفتی وقتی چک کردم طبق گفته یکی از فرومای ک درباره نکات قبل از خرید گفته این کار رو کردم:
                        اگر پس از وارد کردن سریال ایفون در سایت مذکور تصویر زیر بیاد نشون میده که آیفون قبلن اکتیو شده و روش سیم کارت انداختن!حتی شما میتونید تاریخ دقیقی که برای اولین بار بر روی آیفون مذکور سیم کارت انداختن رو هم مشخص کنید.بدین صورت که در گزینه سوم تصویر زیر که تاریخ گارانتی رو نوشته با توجه به اینکه گارانتی اپل یکساله هستش اگه یکسال از این تاریخ کم کنید دقیقا تاریخ دقیق اکتیو کردن ایفون و یا همون تاریخی که برای اولین بار روی ایفون مذکور سیم کارت رو انداختن مشخص میشود.
                        و دقیقا همون روز خرید بود...بخاطر این گفتم هیچ فروشگاهی خودش رو زیر سوال نمیبره.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                        دوست عزیز من خودم موقع خرید چون ازیک فروشگاه معتبر گوشی رو خریدم ب این چیزا توجه نکردم الان ک شما گفتی وقتی چک کردم طبق گفته یکی از فرومای ک درباره نکات قبل از خرید گفته این کار رو کردم:
                        اگر پس از وارد کردن سریال ایفون در سایت مذکور تصویر زیر بیاد نشون میده که آیفون قبلن اکتیو شده و روش سیم کارت انداختن!حتی شما میتونید تاریخ دقیقی که برای اولین بار بر روی آیفون مذکور سیم کارت انداختن رو هم مشخص کنید.بدین صورت که در گزینه سوم تصویر زیر که تاریخ گارانتی رو نوشته با توجه به اینکه گارانتی اپل یکساله هستش اگه یکسال از این تاریخ کم کنید دقیقا تاریخ دقیق اکتیو کردن ایفون و یا همون تاریخی که برای اولین بار روی ایفون مذکور سیم کارت رو انداختن مشخص میشود.
                        و دقیقا همون روز خرید بود...بخاطر این گفتم هیچ فروشگاهی خودش رو زیر سوال نمیبره.

نظر

من به شخصه به ديجي كالا اعتماد نسبي دارم، ولي به وقايع گستر هيچ اعتمادي نميشه داشت آخه. و ديجي كالا هم فقط از اونا ميگره و ميفروشه و يه واسطس در واقع.
                          تاریخ خرید از استور هستش . استفاده کن هیچ مشکلی هم نداره .

نظر

• من نميدونم بعضي از دوستان چرا نميخوان قبول كنن يك گوشي از استور خريداري شده مثلا تاريخ ٧ژانويه.
                            وقتي شما گوشيو خريدي قبل ازبازكردن كدو تو سايت اپل بزني ميزنه please active your iphone وقتي گوشيو روشن كني تاريخ اتمام گارانتي مياد مثلا ٧ژانويه٢٠١٧
                            اينطوري مشكلي نيست ايشون ميگه من گوشيو اصلا روشن نكردم و كدو زده تاريخ مياره يعني قبلا روشن شده و اكتيو شده.

نظر

- - - - - - - - - -

خوب شما اين بار شانس همراهت بوده و اونا هم بين جنس هاشون اينارو قرار ميدن كه تصادفي به يكي ميفته ديگه و دفعه ي بعدي ممكنه اينطور نباشه كه بهتره هميشه چك بفرمايين. اينبار من متاسفانه امكان چك كردن نداشتم كه همين يكبار هم گوشي اكتيو شده بم انداختن!
                              و اعتبار هم در جايي كه ما زندگي ميكنيم، حداقل فعلا، بي معناس

نظر

• سلام دوستان لطفا بگید گوشی من کی اکتیو شده

این هم شماره سریالش : 353255076568214

نظر

صبر کنید ..
                                X