اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Mkk12
    سلام منم به هیچوجه اپدیت نمیشه
    چه با قندشکن چه بی قندشکن،فکرکنم اشکال از ای اس پی ما باشه که نمیتونن با سرور اپل ارتباط بگیرند

نظر

• نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
      دوستان كسي هست منو كمك كنه چندروزه ارور unable to check for updates
      با چيلترشكن امتحان كردم نشد...
      رست هم كردم نميشه كه نميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
      Mkk12
      چه با قندشکن چه بی قندشکن،فکرکنم اشکال از ای اس پی ما باشه که نمیتونن با سرور اپل ارتباط بگیرند
      درود بر شما...
      منم همچین مشکلی داشتم و ارور میداد، با نت مخابرات کانکت بودم و هر کاری میکردم نمیشد، احتمال دادم مشکل از آی اس پی باشه، یه شب با نت ایرانسل کانکت شدم و آپدیت اومد و اوکی کردم، بعدش دوباره نت وای فای خونه رو راه انداختم و دانلود کرد و خلاص. شما هم همین کار رو بکنین، مشکل از عدم ارتباط آی اس پی ها با سرور اپل ه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ghelgheli74 نمایش پست ها
        تویس سایت به این بزرگی کسی نیست جواب من رو بده؟
        (دیشب هم ریستورش گردم ولی هنوز مثل بنز باطری خالی میکنه)
        8 ساعت خاموش کن گوشیو
        به آخرین ورژنم آپدیت کن
        منم داشتم این مشکلو
        الان تا صب 3 درصد مصرق میکنه
        جای نگرانی نیس

- - - - - - - - - -

کلا توو 6اس باتری زیاد ادا درمیاره توو خیلی ار 6اسا درصد شارژ موقع شارژ شدن متوقف میشه و ایست داره منم داشتم این مشکلو الان حل شده

نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
          Mkk12
          بزار رو Airplan mode. بعد وای فای رو روشن کن و آپدیت کن
          ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 22-01-2016, 04:13 PM

نظر

• دوستان من قبلا از ایفون قبلیم با برنامه itools بکاپ گرفتم و بایگانیش کردم و الان میخوام اون فایل را ریستور کنم روی ایفون جدیدم از ایتولز که نمیشه و با نرم افزاری میشه من بتونم ریستور کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
              دوستان من قبلا از ایفون قبلیم با برنامه itools بکاپ گرفتم و بایگانیش کردم و الان میخوام اون فایل را ریستور کنم روی ایفون جدیدم از ایتولز که نمیشه و با نرم افزاری میشه من بتونم ریستور کنم ؟؟؟
              متاسفانه بعید می دونم اون نسخه را بتوانید ریستور کنید. در آینده از برنامه هایی مثل iMazing استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با تشکر از شما ..و اینکه من 6اس گرفتم البته کارکرده در حد صفر صفر بود و اینکه بنظرم یک مقدار مصرفش بالا هست و عکس میزارم مشاهده کنین و ورژنشم 9.2 هست که با ایتونز ریستور کردم . و لطفا دقت کنین ببینید مشکلی نداره واقعا ؟ و اینکه ادرسی هست که بدین دقیقا ببینم کی اکتیو شده ؟؟؟؟ممنونم

نظر

با تشکر از شما ..و اینکه من 6اس گرفتم البته کارکرده در حد صفر صفر بود و اینکه بنظرم یک مقدار مصرفش بالا هست و عکس میزارم مشاهده کنین و ورژنشم 9.2 هست که با ایتونز ریستور کردم . و لطفا دقت کنین ببینید مشکلی نداره واقعا ؟ و اینکه ادرسی هست که بدین دقیقا ببینم کی اکتیو شده ؟؟؟؟ممنونم

با وارد كردن سريال نامبر، تاريخ اكتيو شدن رو مشاهده كنيد.

https://checkcoverage.apple.com/?newid=y

نظر

• این نوشته ها اومد کی اکتیو شده داداشی ؟؟

نظر

• سلام.من 2روزه تو قسمت باتری که مبرم usage و standby رو مثل هم نشون میده.گوشی رو شارز کردم 1 ساعت بعد رفتم سمتش usage و standby هردو زده بودن 1ساعت.چیکار کنم درست بشه؟

نظر

این نوشته ها اومد کی اکتیو شده داداشی ؟؟

يعني اينكه گوشي شما ٢٥ دسامبر ٢٠١٥ اكتيو شده.
                        البته بعضا يكي دو روز پس و پيش مي شه.

نظر

• با تشکر فراوان از شما و اینکه یک سوال دیگه ؟ چرا روی رایتل اسم اپراتور را نمیزنه دلیلش چیه ؟؟؟همراه و ایرانسلو میزنه ولی رایتلو اسم اپراتورش را کنار انتنش نمیزنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
                            سلام.من 2روزه تو قسمت باتری که مبرم usage و standby رو مثل هم نشون میده.گوشی رو شارز کردم 1 ساعت بعد رفتم سمتش usage و standby هردو زده بودن 1ساعت.چیکار کنم درست بشه؟
                            8 ساعت خاموش بمونه گوشیت
                            درست نشد بیا بگم چیکار کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط aliaminnejad نمایش پست ها
                              8 ساعت خاموش بمونه گوشیت
                              درست نشد بیا بگم چیکار کنی
                              روشن خاموش که میکنم درست میشه اما وقتی دوباره شارز میکنم بازم خراب میشه.

نظر

با تشکر از شما ..و اینکه من 6اس گرفتم البته کارکرده در حد صفر صفر بود و اینکه بنظرم یک مقدار مصرفش بالا هست و عکس میزارم مشاهده کنین و ورژنشم 9.2 هست که با ایتونز ریستور کردم . و لطفا دقت کنین ببینید مشکلی نداره واقعا ؟ و اینکه ادرسی هست که بدین دقیقا ببینم کی اکتیو شده ؟؟؟؟ممنونم

سلام مجدد مرسی از دوستمون که راهنماییم کردن ولی بنظذ میاد ک مصرفش بالاست گوشیم چرا بنظر شما ؟؟ ببینید اسکرین شاتاشو گذاشتم یک بررسی کنین لطفا

نظر

صبر کنید ..
                                X