اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
    داداش يه بار ديگه كايبره كن درست ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنونتم.
    داداشه گلم من شاید اشتباه کالیبره کردم میشه روششو به من بگید+ روش ریستور کردنو.
    و اینکه مطئن باشم ماله کالیبره باطریه آخه من تازه کالیبره کردم و همیشه شارژمو بیم 30 تا 90 اینا نگه میدارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
      ممنونتم.
      و اینکه مطئن باشم ماله کالیبره باطریه آخه من تازه کالیبره کردم و همیشه شارژمو بیم 30 تا 90 اینا نگه میدارم.
      اونقدر از گوشي استفاده كنيد تا خاموش شه. بعد بزنيد به شارژ و اصلا باگوشي كار نكنيد تا وقتي ١٠٠ درصد شه. از شارژ در بياريد و يك بار خاموش و روشن كنيد.
      همين!

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
        ممنونتم.
        دوست عزيز با گوشيت كار كن تا باتريش تموم و خاموش شه بعد بزن شارژ وقتي صد شد بزار ١ساعت ديگه هم تو شارژ بمونه اين مراحل رو يه بار ديگه برو و تمام
        اين روش رو خود پشتيباني اپل گفته

نظر

• سلام و درود
          من قبلا ایفون داشتم و با ایتونز از اس ام اسام و شماره هام بکاپ گرفتم و الان میخوام ببینم راهی هست از ایتونز اس ام اسها و شمارهامو بریزم تو گوشی اندروییدم ؟لطفا اگر راهی هست بفرمایید خیلی مهمه واسم

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
            سلام و درود
            من قبلا ایفون داشتم و با ایتونز از اس ام اسام و شماره هام بکاپ گرفتم و الان میخوام ببینم راهی هست از ایتونز اس ام اسها و شمارهامو بریزم تو گوشی اندروییدم ؟لطفا اگر راهی هست بفرمایید خیلی مهمه واسم
            خير. بكاپ روي آيفون نصب مي شه. اما براي كانتك ها مي تونيد برنامه ي جانبي روي آيفون نصب كنيد و اون برنامه از تمام كانتكت هاتون در غالب يك فايل بكاپ مي گيره و براي ايميل خودتون ارسال مي كنه. بعد مي تونيد اون فايل رو به راحتي در آندرويد و حتي كامپيوتر مشاهده بفرماييد.

اما اين كار ملزم به داشتن آيفون هست.

اين هم يك برنامه ي خوب و رايگان براي انجام اين كار:

https://itunes.apple.com/en/app/my-c...446784593?mt=8
            ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 11-01-2016, 09:16 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
              سلام و درود
              برنامه iphone backup extractor رو بصورت فول ورژن تهيه كن و بك آپ ايفنتو بهش بده از توش همه چيزها از جمله كنتاكت و عكس و ... رو به تفكيك استخراج ميكنه

فقط دقت كن فول ورژن باشه و يا كرك شده چون محدوديت داره و مثلا تو كنتاكتها فقط سه تا كنتاكت برميداره

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

نظر

• با تشکر و اگر شما لینک فول ورژنشو دارین بفرسین

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                  برنامه iphone backup extractor رو بصورت فول ورژن تهيه كن و بك آپ ايفنتو بهش بده از توش همه چيزها از جمله كنتاكت و عكس و ... رو به تفكيك استخراج ميكنه

فقط دقت كن فول ورژن باشه و يا كرك شده چون محدوديت داره و مثلا تو كنتاكتها فقط سه تا كنتاكت برميداره

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
                  سپاس به خاطر به اشتراك گذاري دانسته هاتون. من اصلا نمي دونستم كه مي شه اين كار رو كرد.

نظر

با تشکر و اگر شما لینک فول ورژنشو دارین بفرسین
                    دوست گرامي لطفا بعد از انجام اين كار نتيجه رو إعلام بفرماييد. اين مشكل خيلي از دوستان هست.

نظر

سلام و درود
                      با برنامه iMazing میتونید اطلاعات بکاپ رو استخراج کنید. کانتکت ها رو میتونید با فرمت CSV و Vcard استخراج کنید. نسخه اخرش (1.4.4) راحت تر از iphone backup extractor گیر میاد.
                      ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 11-01-2016, 09:03 PM

نظر

با تشکر و اگر شما لینک فول ورژنشو دارین بفرسین
                        اگر هنوز پیدا نکردید از سایت soft98.ir بگیرید

نظر

• سلام دوستان
                          مصرف باطری در حالت استاندارد یکم غیر عادی نیست ؟!
                          نور صفحه ۱۰۰٪
                          Location فعال
                          LTE فعال
                          وای فای متصل به باند 5GHz
                          صفحه نمایش هم تو این مدت تقریبا همش روشن بود
                          ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 12-01-2016, 04:14 PM

نظر

• بله خیلی زیاده .

نظر

• درود
                              البته گوشی رو امروز گرفتم و خود گوشی ۴۰% شارژ داشت و من از همون شارژ اول خود گوشی شارژش کردم و نذاشتم باطری خالی شه
                              ولی الان گذاستم از ۰ شارژ شد
                              نتیجه رو همینجا اعلام میکنم

نظر

• tsmc هستید یا سامسونگ ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X