اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
    یعنی حتی اگه تنظیم گوشی روی Air باشه بازم لوکیشن بازم کار میکنه و باتری مصرف میکنه؟؟؟
    آخه من چه رو Air باشه چه نباشه اگه از شب سشاعت 12 که خوابم تا صبح ساعت 9 حدوداً 3% باتری مصرف میکنه بدون اینکه برنامه ای باز باشه و کاری انجام بده...این ok؟
    wifi اگه روشن باشه طبیعی هست 2 الی 3 درصد شب تا صبح .

بدون wifi هم اگه خاموش باشه و جتی لوکشین روشن نهایتا 1% درصد نه بیشتر .

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
      wifi اگه روشن باشه طبیعی هست 2 الی 3 درصد شب تا صبح .

بدون wifi هم اگه خاموش باشه و جتی لوکشین روشن نهایتا 1% درصد نه بیشتر .
      WiFi که خاموش بوده.
      یعنی گوشیم ایراد داره؟؟؟!!!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

دوستان هر کاری می کنم در تنظیمات ایکلاد گوشی, find my iphone خاموش نمیشه.
        میخوام ریستور کنم به 9.2 ولی بدون خاموش شدن این قسما گویا امکان ریستور نیست. با هیتلر کش هم امتحان کردم ولی نمیشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط iWolf : https://i-phone.ir/forums/member/163668-iwolf در ساعت 09-12-2015, 03:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
          میخوام ریستور کنم به 9.2 ولی بدون خاموش شدن این قسما گویا امکان ریستور نیست. با هیتلر کش هم امتحان کردم ولی نمیشه.

دوست عزيز احتمالن سرعت اينترنت شما پايين هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها

با سلام یکی از باگ های ۹.۱ است که در ورژن ۹.۲ رفع شده است. باید تلاش کنید تا موفق به خاموش کردنش شوید.

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
              WiFi که خاموش بوده.
              یعنی گوشیم ایراد داره؟؟؟!!!
              والا نمیدونم چی بگم همچین موردی ندیدم تا به الان با اینکه کلی ایفون 6s مختلف تو این مدت ئستم بوده حتی با تراشه سامسونگ .

شما تراشه ات چیه ؟

نظر

• سلام من یه 6 س دارم میخوام با اپل استور تلگرام رو بریزم ارور 1009 میده دوستان اگه میشه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط arasholiver007 نمایش پست ها
                  سلام من یه 6 س دارم میخوام با اپل استور تلگرام رو بریزم ارور 1009 میده دوستان اگه میشه راهنمایی کنید
                  بارها مشکل مربوط به این پیغام در سایت عنوان شده است. جستجو کنید

نظر

سلام من یه 6 س دارم میخوام با اپل استور تلگرام رو بریزم ارور 1009 میده دوستان اگه میشه راهنمایی کنید
                    باید از پیل تر شکننده استفاده کنید

نظر

ارور ١٠٠٩ زماني مياد كه ايران تحريم ميشه و اجازه استفاده به ايرانيارو نميده
                      بايد از داستان شكننده استفاده كنيد

نظر

• سلام
                        موزیکی که در وات سب دریافت میکنم میشه در قسمت music گوشی انتقال داد البته بدون جیلبریک هستم

- - - - - - - - - -
                        ویرایش توسط iphonehamid : https://i-phone.ir/forums/member/188220-iphonehamid در ساعت 13-12-2015, 05:37 PM

نظر

• با سلام
                          دوستان من با ایتونز بکاپ گرفتم و این فایل بکاپ کجای سیستم مخفی شده که من ازش کپی بگیرم تا بعد بتونم ریستور کنم روی دستگاه جدید ؟؟؟چون میخوام سیستم را ویندوز جدید بزنم میخوام فایل بکاپ را استخراج کنم تا بعد بتونم روی دستگاه جدیدم ریستور کنم ..لطفا دقیقا جوابم را بدین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                            سلام
                            موزیکی که در وات سب دریافت میکنم میشه در قسمت music گوشی انتقال داد البته بدون جیلبریک هستم

- - - - - - - - - -
                            خیر این امکان میسر نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                              با سلام
                              دوستان من با ایتونز بکاپ گرفتم و این فایل بکاپ کجای سیستم مخفی شده که من ازش کپی بگیرم تا بعد بتونم ریستور کنم روی دستگاه جدید ؟؟؟چون میخوام سیستم را ویندوز جدید بزنم میخوام فایل بکاپ را استخراج کنم تا بعد بتونم روی دستگاه جدیدم ریستور کنم ..لطفا دقیقا جوابم را بدین ممنون میشم
                              با سلام.

اگر‌بر روی ویندوز هستید در مسیر زیر قرار دارد :

C:\Users\<username>\AppData\Apple Computer\MobileSync\Backup

به جای <username> شناسه کاربری در ویندوز را جایگزین کنید.

نظر

• آپدیت لازم برای ارتقا به 9.2 خود گوشی دانلود کرده بود حدود 270 مگ
                                از رو گوشی آپدیت کردم خیلی سریع و راحت

اما یه سوال : راهی هست که جلوی دانلود خودکار آپدیت هارو روی گوشی بگیرم؟
                                تو تنظیمات جایی ندیدم

نظر

صبر کنید ..
                                X