اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط imanhp نمایش پست ها
    این بار هم که ریست کردم از بک آپ استفاده نکردم! مجدد لازمه که ریست کنم؟
    بعید میدونم به مصرفی که شما گفتین برسه باتری گوشیم هر 12-13 دقیقه 2% خیلی عالیه . اما وقتی اینطوری نیست یعنی گوشی مشکل داره؟
    ضمنا من آپدیت 9.1 رو بصورت ota دانلود کنم . میتونه مشکل از اون و یا بد دانلود شدن و در نتیجه خرابی رام باشه و با آپدیت 9.2 درست شه؟
    سلام

ريستور با ريست فرق نداره.شما تو انجمن طريق ريستور رو جستجو كنيد و گوشي رو توسط ايتونز ريستور كنيد.

بك اپ رو اونجا بر نگردونيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مشکل شارژ

سلام من هم تازه آیفون 6s خریدم تنها مشکلی دارم با شارژه...وقتی باتری مثلا میرسه به 20 درصد و میزنم توی شارژ بعد 1 ساعت که بهش سر میزنم بازم همون 20 درصدو نشون میده با اینکه گوشی شارژ شده و اگه گوشیو ریست کنی یکدفه میره روی 70 درصد...جوری شده که من بعد هر بار شارژ گوشی مجبورم یکبار ریستش کنم تا شارژه درستو نشونم بده...فک نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه نمیدونم چرا اینجوریه توی فروم خارجی هم دیدم برای خیلیا این اتفاق افتاده.. کلا تو نمایش شدرصد شارژ گوشی مشکل داره کسی میتونه کمک کنه؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط babakad نمایش پست ها
        سلام من هم تازه آیفون 6s خریدم تنها مشکلی دارم با شارژه...وقتی باتری مثلا میرسه به 20 درصد و میزنم توی شارژ بعد 1 ساعت که بهش سر میزنم بازم همون 20 درصدو نشون میده با اینکه گوشی شارژ شده و اگه گوشیو ریست کنی یکدفه میره روی 70 درصد...جوری شده که من بعد هر بار شارژ گوشی مجبورم یکبار ریستش کنم تا شارژه درستو نشونم بده...فک نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه نمیدونم چرا اینجوریه توی فروم خارجی هم دیدم برای خیلیا این اتفاق افتاده.. کلا تو نمایش شدرصد شارژ گوشی مشکل داره کسی میتونه کمک کنه؟ممنون

من این مشکل را روی چند تا ایفون 6s دیدم درسته حرفتون . ولی بعضی ها هم مشکلی ندارن .

شما یکبار بذار تا 1% برسه گوشی خودش خاموش بشه بعد بزن شارژ گوشی را نتیجه را تست کن ببین درست میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط imanhp نمایش پست ها
          این بار هم که ریست کردم از بک آپ استفاده نکردم! مجدد لازمه که ریست کنم؟
          بعید میدونم به مصرفی که شما گفتین برسه باتری گوشیم هر 12-13 دقیقه 2% خیلی عالیه . اما وقتی اینطوری نیست یعنی گوشی مشکل داره؟
          ضمنا من آپدیت 9.1 رو بصورت ota دانلود کنم . میتونه مشکل از اون و یا بد دانلود شدن و در نتیجه خرابی رام باشه و با آپدیت 9.2 درست شه؟
          شما ios 9.1 را با idm دانلود کن روی ویندوز و با ایتونز ریستور کن روی گوشی . 9.2 هم فعلا رسمی نیومده . ولی همین الانش هم روی 9.1 مشکلی نیست عادی هست.

ریست کردن با ریستور فرق داره .

گوشی که باطریش نرمال باشه همون درصدی که گفتم هست . اگه همه موارد را انجام داده باشید و این مصرف شما غیره عادی هست شاید گوشی شما مشکل داره البته بعیده . احتمالا با ریستور رفع میشه .

نظر

• سلام دوستان
            دو تا سوال داشتم
            امکانش هست کاری کنم وقتی گوشی با آیتونز قرار سینک بشه بک آپ نیاد ؟!
            و دیگه این که چون من فیلم دارم داخل photos گوشیم نمی خوام بک آپ کلی حجمش صرف این فیلم ها بشه ! ایا روشی هست که بشه customize کرد بک آپ از گوشی گرفته بشه اما از این فیلم ها خیر ( غیر از حذف آن ها !)

نظر

• دوستان از روی جعبه نمیشه به مدل cpu ایفون های 6s پی برد ؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

دوستان از روی جعبه نمیشه به مدل cpu ایفون های 6s پی برد ؟؟؟؟

نظر

• خير
                دوستان انقدر به نوع cpu حساس نباشين. سه هفتس اين گوشي با چيپ سامسونگ رو دارم هيچ گرمايي توليد نميكنه واقعا(حتي كمتر نسبت به 4s قبليم) همچنين با استفاده متوسط دقيقا دو روز كار ميكنه و شارژ ميده.

نظر

• درود دوستان
                  چند سوال دارم که امیدوارم اساتید محترم بنده رو راهنمایی کنند.
                  گارانتی وقایع گستر یا مه تل ؟ ( لطفا دوستانی که تجربه خرید دارند نظر بدهتد)
                  از چه گلس و کاوری استفاده کنم که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم کیفیت خوبی؟
                  تاریخ اکتیو شدن دستگاه از چه زمانی محاسبه می شود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr Robot نمایش پست ها
                    درود دوستان
                    چند سوال دارم که امیدوارم اساتید محترم بنده رو راهنمایی کنند.
                    گارانتی وقایع گستر یا مه تل ؟ ( لطفا دوستانی که تجربه خرید دارند نظر بدهتد)
                    از چه گلس و کاوری استفاده کنم که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم کیفیت خوبی؟
                    تاریخ اکتیو شدن دستگاه از چه زمانی محاسبه می شود؟
                    سلام
                    1- من شخصا به گارانتی توی ایران اعتقاد ندارم و پشت کارت گارانتی هزار مورد جزو گارانتی محسوب نمیشه ولی وقایع گستر بهتر هست.

2- کاور های Moshi و spigen خوب هستند.

3-تاریخ اکتیو شدن همون روز اکتیو شدن هست.فکر کنم منظور شما تاریخ گارانتی از چه روزی حساب میشه که اگر از Apple store خرید بشه گوشی از روز خرید محاسبه میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها

3-تاریخ اکتیو شدن همون روز اکتیو شدن هست.فکر کنم منظور شما تاریخ گارانتی از چه روزی حساب میشه که اگر از Apple store خرید بشه گوشی از روز خرید محاسبه میشه.
                      گارانتی گوشی از موقع اکتیو شدن شروع میشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                        گارانتی گوشی از موقع اکتیو شدن شروع میشه!
                        خريد رسمي از اپل استور گارانتي از تاريخ فروش اغاز ميشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          شما ios 9.1 را با idm دانلود کن روی ویندوز و با ایتونز ریستور کن روی گوشی . 9.2 هم فعلا رسمی نیومده . ولی همین الانش هم روی 9.1 مشکلی نیست عادی هست.

ریست کردن با ریستور فرق داره .

گوشی که باطریش نرمال باشه همون درصدی که گفتم هست . اگه همه موارد را انجام داده باشید و این مصرف شما غیره عادی هست شاید گوشی شما مشکل داره البته بعیده . احتمالا با ریستور رفع میشه .
                          من به این نتیجه رسیدم که این گوشی تو نشون دادن درصد شارژ مشکل داره دقیقا!
                          باتری من با استفاده معمولی 1 روز و نیم راحت دووم میاره اما باتریش یه جاهایی سریع خالی میشه! یه جاهایی هم دیر خالی میشه
                          کاری که فعلا کردم اینه که درصد باتری رو خاموش کردم تا دیگه چشمم نیفته بهش .
                          ایشالا دیگه 9.2 رو اینجوری ریستور کنم رو گوشی چون الان با این مشکل خاصی ندارم

نظر

خريد رسمي از اپل استور گارانتي از تاريخ فروش اغاز ميشه.

در ایران خرید رسمی وجود نداره و گارانتی از زمان اکتیو شدن هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                              در ایران خرید رسمی وجود نداره و گارانتی از زمان اکتیو شدن هست!
                              عزيزم شما اطلاع نداري نيا الكي نظر بده و اسپم بدي توي پست!

نظر

عزيزم شما اطلاع نداري نيا الكي نظر بده و اسپم بدي توي پست!

ظاهرا شما اطلاع نداری داری اسپم می دی!! من از ایران گوشیو بردم و اپل استور ملاک شروع گارانتی رو تاریخ اکتیو شدن گوشی قرار داد دوست عزیز. لطفا در مورد چیزی که مطمعن نیستین اظهار نظر الکی نکنید. با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X