اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من دنبال ١٢٨ رزگلد معمولي بودم ناياب شده ظاهرا يه دونه پيدا كردم با iccid ميگفت ٣٤٨٠!!!
    بعد سراغ پلاس رو گرفتم گفتن هست ولي قيمت ٣٦٧٠ دادن
    من ديجي كالا رو نگاه كردم ديدم زده ٣٧٠٠ و بعد افر زده ٣٥٧٠
    سريع يه دونه سفارش دادم ديشب
    امروز رسيد به دستم
    بدون iccid هست انلاك فكتوري و گارانتي ١ ساله وقايع گستر فارس
    خوب خريدم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
      یک اتفاق عجیب روزی که گوشی رو خریدم و اکتیو کردم. تاریخ اتمام گارانتی رو زده بود 27 نوامبر که تو عکس بالا هم گذاشتم! با ساپورت اپل هم صحبت کردم گفت چیزی تو سیستم نشان نمیده تاریخ خرید از اپل استور یا حتی تاریخ اکتیو!! گفت احتمالا سرور آپدیت نشده
      همينطور هست. من ماه پيش يك ٦اس و يك ٦اس پلاس تهيه كردم. روز اول كه چك كردم همينطور بود، اما فرداش تاريخ هاش اپديت شد. جاي نگراني ندارد!

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
        من دنبال ١٢٨ رزگلد معمولي بودم ناياب شده ظاهرا يه دونه پيدا كردم با iccid ميگفت ٣٤٨٠!!!
        بعد سراغ پلاس رو گرفتم گفتن هست ولي قيمت ٣٦٧٠ دادن
        من ديجي كالا رو نگاه كردم ديدم زده ٣٧٠٠ و بعد افر زده ٣٥٧٠
        سريع يه دونه سفارش دادم ديشب
        امروز رسيد به دستم
        بدون iccid هست انلاك فكتوري و گارانتي ١ ساله وقايع گستر فارس
        خوب خريدم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
        عزیزم مبارکت باشه. دیجی کالا کارش درسته و مطمئن باشید هم با قیمت مناسب خریدید و هم اینکه گارانتی داره. اگه از بیرون میخریدین برای گارانتی 200 تومن حداقل باید میپرداختین.
        منم از دیجی دوتا اس و پلاس خریدم. و کلی لوازم دیگه...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
          عزیزم مبارکت باشه. دیجی کالا کارش درسته و مطمئن باشید هم با قیمت مناسب خریدید و هم اینکه گارانتی داره. اگه از بیرون میخریدین برای گارانتی 200 تومن حداقل باید میپرداختین.
          منم از دیجی دوتا اس و پلاس خریدم. و کلی لوازم دیگه...

ممنون دوست عزيز
          فقط يه چيزي زد تو ذوقم اونم اينه كه سي پي يوش سامسونگه و نه tsmc[emoji20]
          ظاهرا مصرف باطريش فرق ميكنه منم حساسم رو اين قضيه

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

ممنون دوست عزيز
            فقط يه چيزي زد تو ذوقم اونم اينه كه سي پي يوش سامسونگه و نه tsmc[emoji20]
            ظاهرا مصرف باطريش فرق ميكنه منم حساسم رو اين قضيه

سلام
            دوست عزیزم اول اینکه مبارک باشه دوم اینکه اصلا در قید و بند این مسئله نباش !
            من و دوستم رفتیم ۲ تا 6s Plus خریدیم
            من ۱۲۸ گیگ گری گرفتم که چیپستش TSMC بود و دوستم مدل ۶۴ گیگ سیلور گرفت که Samsung بود چیپ سی پی یوش
            از نظر باطری که تفاوتی ندیدیم اصلا چون گویا در 6s مقداری مشهوده نه مدل پلاس
            ولی در کمال تعجب باید بگم که بنچمارک مدل سامسونگ حدود ۴۰ امتیاز در Single Core و ۱۰۰ امتیاز در Multi Core امتیازش از مدل TSMC بالاتر بود !
            و من این تست رو در ۳ ورژن 9.02 ٬ 9.1 ٬ 9.2 انجام دادم و نتایج تقریبا یکسان بود !

ویرایش توسط farzan_vahidian : https://i-phone.ir/forums/member/19007-farzan_vahidian در ساعت 11-12-2015, 12:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
              سلام
              من ۱۲۸ گیگ گری گرفتم که چیپستش TSMC بود و دوستم مدل ۶۴ گیگ سیلور گرفت که Samsung بود چیپ سی پی یوش
              ولی در کمال تعجب باید بگم که بنچمارک مدل سامسونگ حدود ۴۰ امتیاز در Single Core و ۱۰۰ امتیاز در Multi Core امتیازش از مدل TSMC بالاتر بود !
              و من این تست رو در ۳ ورژن 9.02 ٬ 9.1 ٬ 9.2 انجام دادم و نتایج تقریبا یکسان بود !

چه جالب اخه ميگفتن عملكردش هم از tsmc ضعيفتره ولي طاهرا قويتره
              پس شما فرقي تو باطري حس نكرديد؟

نظر

چه جالب اخه ميگفتن عملكردش هم از tsmc ضعيفتره ولي طاهرا قويتره
                پس شما فرقي تو باطري حس نكرديد؟

والا تست باطري يك مقدار زمان ميبره ولي سعي ميكنم امشب هر دو رو تست كنم و همينجا خبرش رو بدم

نظر

تو اين ١ هفته اي كه ٦اس پلاس گرفتم خواستم ببينم رو ٩.٢ بيشترين ركورد نگه داري باطريش چقدره چون خيلي از باطري سري پلاس هم تو ٦ هم ٦ اس تعريف ميشه
                  اين نتيجش
                  تو اين مدت دوباره شارژ نشده اصلا
                  پاور سيور از ٢٠٪‏ روشن بوده قبلش خاموش
                  نتيجش حيرت اوره نسبت به ٥ اس كه داشتم[emoji52]
                  چيپست سامسونگ

نظر

دادا این اپیلیکشن جیلبنچ مارک را از کجا دانلود کردی ؟ از اپیستور خریدی ؟ یا کرک شده هستش ؟ من هر چی کرک شده نضب میکنم ارور میده

سلام

- - - - - - - - - -

دادا این اپیلیکشن جیلبنچ مارک را از کجا دانلود کردی ؟ از اپیستور خریدی ؟ یا کرک شده هستش ؟ من هر چی کرک شده نضب میکنم ارور میده

سلام

نظر

سلام
                      از اپستور خريداري كردم
                      حالا شما ميتوني از antutu benchmark استفاده كني
                      كه مجاني هست و تازه آپديت شده، البته در antutu نسخه tsmc امتياز بالاتري ميگيره

نظر

سلام
                        از اپستور خريداري كردم
                        حالا شما ميتوني از antutu benchmark استفاده كني
                        كه مجاني هست و تازه آپديت شده، البته در antutu نسخه tsmc امتياز بالاتري ميگيره

بله درسته نسحه جدیش آپدیت شده

روی antutu benchmark که امتیازم شد 128032

نظر

اين نتيجه مقايسه دو دستگاه با نرم افزار Antutu Benchmark

نظر

سلام دوستان من تا بحال آیفون نداشتم
                            ممنون میشوم چند تا سوال منو پاسخ بدید.

1-آیا آیفون دارای فایل منیجر هست و اختیار مدیریت فایل رو به کاربر میده؟
                            2-آیا فقط با اتصال به کامپیوتر و بدون نیاز به نصب نرم افزار واسطی اختیار ریختن و یا کپی کردن فایل ها و اسناد رو (از کامپیوتر به گوشی و بالعکس) به کاربر میده مثلا موسیقی عکس فایل پی دی اف فایل ورد فیلم و...
                            3-در مورد باتری گوشی iphone 6s plus بگین چقدر در حال کردن و چقدر حالت عادی طول می کشه شارژ تموم بشه

ممنون از همه شما دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط hesamjm نمایش پست ها
                              سلام دوستان من تا بحال آیفون نداشتم
                              ممنون میشوم چند تا سوال منو پاسخ بدید.

1-آیا آیفون دارای فایل منیجر هست و اختیار مدیریت فایل رو به کاربر میده؟
                              2-آیا فقط با اتصال به کامپیوتر و بدون نیاز به نصب نرم افزار واسطی اختیار ریختن و یا کپی کردن فایل ها و اسناد رو (از کامپیوتر به گوشی و بالعکس) به کاربر میده مثلا موسیقی عکس فایل پی دی اف فایل ورد فیلم و...
                              3-در مورد باتری گوشی iphone 6s plus بگین چقدر در حال کردن و چقدر حالت عادی طول می کشه شارژ تموم بشه

ممنون از همه شما دوستان
                              ۱ - نرم افزارهای فایل منیجر هستن که فقط به صورت اختصاصی و واسه فایل هایی که داخل خودشون هست٬ قابلیت مدیریت رو دارا می باشن. اما اجازه دسترسی به فایل های سیستمی تو سیستم عامل iOS در حالت معمول وجود نداره و فقط با جیلبریک کردن دستگاه٬ اینکار امکان پذیر هست

۲ - نرم افزار آیتونز٬ نرم افزاری هست که توسط خود اپل ساخته شده و خیلی هم کار باهاش راحته. ولی خب از طریق نرم افزارهای سوم شخص مثل Shareit یا اینجور نرم افزارها میتونید اینکارو انجام بدید

۳ - باتری آیفون ۶ اس پلاس٬ یکی از بهترین باتری ها در بین اسمارت فون ها هستش. میزان ساعتش رو هیچکس نمیتونه دقیق بگه٬ چون یه جورایی متغیر هستش. ولی خب مطمپن باشید که شما رو راضی نگه میداره

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                                ۱ - نرم افزارهای فایل منیجر هستن که فقط به صورت اختصاصی و واسه فایل هایی که داخل خودشون هست٬ قابلیت مدیریت رو دارا می باشن. اما اجازه دسترسی به فایل های سیستمی تو سیستم عامل iOS در حالت معمول وجود نداره و فقط با جیلبریک کردن دستگاه٬ اینکار امکان پذیر هست

۲ - نرم افزار آیتونز٬ نرم افزاری هست که توسط خود اپل ساخته شده و خیلی هم کار باهاش راحته. ولی خب از طریق نرم افزارهای سوم شخص مثل Shareit یا اینجور نرم افزارها میتونید اینکارو انجام بدید

۳ - باتری آیفون ۶ اس پلاس٬ یکی از بهترین باتری ها در بین اسمارت فون ها هستش. میزان ساعتش رو هیچکس نمیتونه دقیق بگه٬ چون یه جورایی متغیر هستش. ولی خب مطمپن باشید که شما رو راضی نگه میداره
                                سلام و ممنون از پاسختون اما من جواب دو تا سوالم رو اصلا نگرفتم و سوال اول هم کامل متوجه نشدم.
                                1-اینکه فابل منیجر فایل های داخل خودشو مدیریت می کنه ینی چی؟! مثلا من یک موسیقی رو دانلود کردم و یا فایل وردی رو دانلود کردم ایا فایل منیجر بهش دسترسی داره و میتونه تغییر مثل جابجایی و تغییر نام و تغییر پسوند و.... رو بده؟؟؟
                                2-با نرم افزار واسط که میدونم میشه... سوال من بدون نرم افزار واسط هست آیا مکان پذیره؟ برای مثال من جایی رفتم و میخوام گوشیو به لپتاپ دوستم وصل کنم و یک سری فایل رو جابجا کنم بدون نرم افزار واسطه امکانش هست آیا؟
                                3- اینکه باتری راضی کنندست ینی چطوره مثال بزنید مثلا بدون کار سنگین چقدر جواب میده و در حالتی که باهاش ور برید و وبگردی انجام بدید و دائم در حال استفاده باشه چقدر حدودا دوام میاره.

ضمن تشکر از پاسختون اگه میشه اینا رو شفاف تر بدونم ممنون میشم

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X