اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من گوشیم دیشب بعد از اتمام شارژ خاموش شد و بنده هم بدون زدن به شارژ خوابم برد صبح که بیدار شدم زدم به پاور بانکم یکم زیاد رو ارم اپل موند اما روشن شد رمز رو که زدم خاموش شد و دیگه هر کاری کردم روشن نشد به شارژر خودش به شارژر های دیگه وصل کردم اصلا نمیشه پاور بانکم مدار قطع اتوماتیک قطع شارژ داره وقتی بهش وصل میکنم چراغاش روشن میمونه (البته کابل فابریکی خودشو که وصل میکنم قط میکنه به شارژ ادامه نمیده )ینی داره شارژ میکنه ولی خب روشن نمیشه!چند باریم تو شارژ که بود علامت باطری که وقتی شارژ نداره میخوای روشن کنی اومد ولی خب بازم هنوز همونطوری لطفا کمک کنید احیا شه ممنونم
    گوشی رو با گارانتی وقایع گستر خریدم و فک کنم هنوز از تاریخش مونده کلا تختش کردن؟ یا جایی هست که خدماتشو ارائه بده؟

نظر

• دوستان ويبره گوشي از كار افتاده بايد حتما باز بشه ؟ريستورم كردم درست نشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
        یکی از دوستام یه 6splus گرفته
        که ظاهرا قابلیت rise to wake up کار نمیکنه
        با اینکه گزینه مد نظر در سیتینگ فعال هست!
        به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟
        امکانش هست سنسوری یا چیزی خراب باشه؟
        نرم افزاری برای تست سلامت این قابلیت وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alex666 نمایش پست ها
          دوستان ويبره گوشي از كار افتاده بايد حتما باز بشه ؟ريستورم كردم درست نشد

بله دوست عزیز.

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
            سلام
            یکی از دوستام یه 6splus گرفته
            که ظاهرا قابلیت rise to wake up کار نمیکنه
            با اینکه گزینه مد نظر در سیتینگ فعال هست!
            به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟
            امکانش هست سنسوری یا چیزی خراب باشه؟
            نرم افزاری برای تست سلامت این قابلیت وجود داره؟
            صرفا در ۷ به بالا پشتیبانی می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
              صرفا در ۷ به بالا پشتیبانی می شود.

اطلاعات اشتباه ندين لطفا ، از 6s به بعد و حتي SE هم اين قابليت رو داره

نظر

• سلام
                من بعد از اپديت ب ١٠.٣ ديگه نتونستم از lte استفاده كنم
                وصل نميشه
                راهنمايي كنيد
                از همراه اول استفاده ميكنم

نظر

• با سلام و وقت بخیر به همگی ..دوست بنده یک ایفون 6s plusرنگ نقره ای سفید داره ۶۴ گیگ و گوشی را که دیدمش خوب نو بود و میگه ۲ میلیون و ارزش خرید داره ایا ؟ و اینکه برنامه باطری لایف هم که نصب کردم باطری رازده بود avarage مشکلی پیش نمیاره ؟ و در اخر این شماره سریالش که من نفهمیدم این گوشی رفرش ک میگن نیست و اصلا هم نشون نمیده کی اکتیو شده .یک راهنمایی مختصر و مفیدی میکنیم ممنون میشم

f2lql4srgrwy

نظر

• سلام
                    گرون گفتن بهتون
                    قیمت امروز دست دوم سالم و تمیز ( بدون خط و خش ) 64 گیگ اس 6 قیمت 1730 امروز معامله شد!
                    بعد از خرید بهشون اعلام کنید 24 ساعت مهلت تست میخوایید! یا با خودشون ببرید پیش یه موبایل فروش معتبر و بگید دستگاه رو از نظر سخت و نرم افزاری چک کنه و اوکی بود خرید کنید! به دوست و اقوام هم تعارف نداشته باشید شما دارید پول میدید و اونم موظقه گوشی خوب و سالم تحویلتون بده!

نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                    با سلام و وقت بخیر به همگی ..دوست بنده یک ایفون 6s plusرنگ نقره ای سفید داره ۶۴ گیگ و گوشی را که دیدمش خوب نو بود و میگه ۲ میلیون و ارزش خرید داره ایا ؟ و اینکه برنامه باطری لایف هم که نصب کردم باطری رازده بود avarage مشکلی پیش نمیاره ؟ و در اخر این شماره سریالش که من نفهمیدم این گوشی رفرش ک میگن نیست و اصلا هم نشون نمیده کی اکتیو شده .یک راهنمایی مختصر و مفیدی میکنیم ممنون میشم

f2lql4srgrwy
                    - - - - - - - - - -

سلام
                    سیم قدیمی دارید یا جدیدا عوض کردید؟

نوشته اصلی توسط mrsase نمایش پست ها
                    سلام
                    من بعد از اپديت ب ١٠.٣ ديگه نتونستم از lte استفاده كنم
                    وصل نميشه
                    راهنمايي كنيد
                    از همراه اول استفاده ميكنم

نظر

• ممنون شما قیمت ۶اس دادین ۱۷۳۰ ولی این پلاسش هست . من فقط میخوام ببینم میشه بفهمم از طریقی بدون مغازه بردن این گوشی باز نشده باشد . ال سی دی عوض نشده باشه و اون سریال نامبرم ک زدم اطلاعاتی نیومد !!! و باطریشم زده avarage

نظر

• سلام
                        گوشی رو وقتی روی 9.3.3 جیلبریک بود اشتباها ریست فکتوری کردم و الان روی لوگو گیر کرده
                        راهی هست بشه بدون آپدیت به 10.3.3 فقط ریستور کنم روی همین 9.3.3؟

نظر

• سلام گوشی منو دزدیدن با find my iphone چک کردم گوشی افلاین بود کلا خواستم بدونم ممکنه کاری جز اوراق با گوشی بکنن؟ یعنی احتمال ردیابی و پیدا شدنش هست یا نه اگه کسی تجربه داشته در این مورد کمک کنه ممنون میشم

نظر

• سلام من یه اس ام اس از اپل گرفتم که گوشی من تو فلان ساعت تو تهران پیدا شده یه لینک هم داده برای پیدا کردن لوکیشن گوشی
                            میرم تو اون لینک اپل ایدی و پسوورد رو وارد میکنم میگه لوکیشن رو میفرسته به ایمیلم ولی ایمیل لوکیشن برام نمیاد
                            از find my iphone هم چک کردم هیچ دیوایسی رو دستگاه ست نشده یعنی find my iphone خاموش شده رو گوشی اصلا نمیفهمم چطور شده همچین چیزی ....
                            خواهشا یه راهنمایی کنید چرا لوکیشن ایمیل نمیشه مرسی

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

نوشته اصلی توسط behnamX نمایش پست ها
                              سلام من یه اس ام اس از اپل گرفتم که گوشی من تو فلان ساعت تو تهران پیدا شده یه لینک هم داده برای پیدا کردن لوکیشن گوشی
                              میرم تو اون لینک اپل ایدی و پسوورد رو وارد میکنم میگه لوکیشن رو میفرسته به ایمیلم ولی ایمیل لوکیشن برام نمیاد
                              از find my iphone هم چک کردم هیچ دیوایسی رو دستگاه ست نشده یعنی find my iphone خاموش شده رو گوشی اصلا نمیفهمم چطور شده همچین چیزی ....
                              خواهشا یه راهنمایی کنید چرا لوکیشن ایمیل نمیشه مرسی
                              وای دوست عزیز
                              من فکر کنم اون اس ام اس و لینک جعلی بوده
                              یعنی پسورد شما رو به این طریق بدست آوردن و اکانت تون رو از دیوایس تون خارج کردن
                              حالا دوستان دیگه امیدوارم بهتر راهنمایی کنن
                              ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 18-09-2017, 09:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                                وای دوست عزیز
                                من فکر کنم اون اس ام اس و لینک جعلی بوده
                                یعنی پسورد شما رو به این طریق بدست آوردن و اکانت تون رو از دیوایس تون خارج کردن
                                حالا دوستان دیگه امیدوارم بهتر راهنمایی کنن
                                خب اگه این حرف شما درست باشه هیچ راهی برای ردیابی گوشی نیست؟اصولا وقتی این کارو میکنن یعنی میخوان از گوشی استفاده کنن ممکنه با گذاشتن سیم کارت ردیابی شه؟از طریق imei چی؟

نظر

صبر کنید ..
                                X