اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان . من تلگرام رو تو آیفون نصب کردم ولی با اینکه تمام گروهها و کانال ها رو رو حالت بی صدا گذاشتم و نوتیفیکیشن اون ها رو بستم ولی مرتب پیام میاد و تعداد پیام گروهها و کانالها هم به صورت رنگ آبی هست و اصلا نمیشه گروههای و کانالهای خاصی رو که صدا دار کردم و مطالبشونو دنبال میکنم رو از اون وسط پیدا کنم و همیشه 200 تا 300 پیام ناخوانده روی آیکون تلگرامم هست .
    سوال بعدی اینکه نرم افزارهایی که با گوشی دانلود کردم توی آیتونز نشون نمیده و هر چی سینگ میکنم منتقل نمیشه!! ورژن ios من 9.03 فکر کنم باشه!!
    ممنون میشم کمکم کنند. ممنون

نظر

• سلام دوستان . من تلگرام رو تو آیفون نصب کردم ولی با اینکه تمام گروهها و کانال ها رو رو حالت بی صدا گذاشتم و نوتیفیکیشن اون ها رو بستم ولی مرتب پیام میاد و تعداد پیام گروهها و کانالها هم به صورت رنگ آبی هست و اصلا نمیشه گروههای و کانالهای خاصی رو که صدا دار کردم و مطالبشونو دنبال میکنم رو از اون وسط پیدا کنم و همیشه 200 تا 300 پیام ناخوانده روی آیکون تلگرامم هست .
      سوال بعدی اینکه نرم افزارهایی که با گوشی دانلود کردم توی آیتونز نشون نمیده و هر چی سینگ میکنم منتقل نمیشه!! ورژن ios من 9.03 فکر کنم باشه!!
      ممنون میشم کمکم کنند. ممنون

نظر

• سلام . دوستان از کجا میشه اطلاعات عکس و فیلم ها و فایل ها مثلا حجمشون و .... رو ببینم؟؟؟

- - - - - - - - - -

دوستان شرمنده چند نرم افزار ضروری و مهم که تو هر آیفون حیاتی هست رو بی زحمت اسم هاشونو بگید؟؟؟ من هنوز مبتدی هستم و زیاد وارد نیستم!!!

........................

سوال دیگه اینکه این گزینه purchace در آیتونز چیه؟؟؟ چرا نرم افزار اون تو هست!!!؟؟؟

ممنون
        ویرایش توسط amingalaxy : https://i-phone.ir/forums/member/197898-amingalaxy در ساعت 30-09-2016, 10:23 AM

نظر

• سلام
          كسايي كه ٦ اس پلاس دارن و به ios 10 يا ١٠.١.١ آپديت كردن مشكلي دارن ؟ كلا بهتر شده يا بهتره آپديت نكنيم؟ چون تجربه نشان داده هر دفعه سيستم عامل جديد مياد براي ورژن قبلي آيفون، وقتي نصب ميكنيم گوشي كندتر ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام

آقا مگه شارژر اصلی که تو جعبه آیفون بوده و خودم پلمپ گوشی رو باز کردم ، تقلبی میشه!؟

وقتی گوشی رو به شارژ میزنم تاچ آی دی قاطی میکنه و بگیر نگیره
            گاهی هم تو کار موقعه تایپ برا خوش حروف میزنه!

با شارژر دیگه تست گرفتم اوکی بود
            این شارژ رو گوشی دیگه هم اینجوری بود!

اصن مگه داریم!
            یعنی از شانس من معیوب در اومده!

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamid.reza نمایش پست ها
              سلام

آقا مگه شارژر اصلی که تو جعبه آیفون بوده و خودم پلمپ گوشی رو باز کردم ، تقلبی میشه!؟

وقتی گوشی رو به شارژ میزنم تاچ آی دی قاطی میکنه و بگیر نگیره
              گاهی هم تو کار موقعه تایپ برا خوش حروف میزنه!

با شارژر دیگه تست گرفتم اوکی بود
              این شارژ رو گوشی دیگه هم اینجوری بود!

اصن مگه داریم!
              یعنی از شانس من معیوب در اومده!
              یا معیوبه یا از اوناییه که دوستان نامحترم فروشنده لوازم داخل پک اصلی رو با نمونه تقلبی تعویض کردند و دوباره پلمب اصلی زدن که مو نمیزنه با پلمب t معروف اپل

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                سلام
                كسايي كه ٦ اس پلاس دارن و به ios 10 يا ١٠.١.١ آپديت كردن مشكلي دارن ؟ كلا بهتر شده يا بهتره آپديت نكنيم؟ چون تجربه نشان داده هر دفعه سيستم عامل جديد مياد براي ورژن قبلي آيفون، وقتي نصب ميكنيم گوشي كندتر ميشه.

از بابت سرعت هیچ مشکلی نیست ولی مصرف باتری بالاتره (محسوس بودن یا نبودنش بسته به اپ های نصب شده داره) و یه سری باگ هم داره. به هر حال آپدیت کنی قابلیت های زیادی اضافه میشه که مهمترینشون ویجت ها و آیمسیجه و ورژن جدیدش تا چند وقت دیگه میاد که همه امیدوارن مشکلات فعلی رفع بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
                  سلام دوستانی که گوشی 6s plus دارند و این نکته توجشونو جلب کرده تجربه اش کردن من از نگرانی درارن من این گوشی خریداری کردم و متوجه موضوع ای شدم که ذهنم رو مشغول کرده
                  گوشی وقتی ویبره می خوره تو یه زاویه هایی صدای ویبره عادی اما وقتی گوشی بر عکس میکنم یا تکون میدم یا میچرخونی صدای ویبره تغییر میکنه صدای عادی نیست انگار قطعه ویبره حرکت داره و به بدنه میخوره صداش تغییر میکنه خواست بدونم میشه توجه کنید ببینید واسه شمام ویبره به همین صورته وقتی گوشی سایلنت و فقط صدای ویبره واضح تر شنیده میشه شمام این تغییر صدارو تو گوشیتون دارین وقتی تکون میدین یا بر عکسش میکنید گوشی رو؟؟؟؟
                  واسه منم همينطوريه
                  فقط تو يه زاويه خاص انگار ويبره داره به بدنه ميخوره
                  شبا كه دراز كشيدم و دارم گوشي چك ميكنم مشهوده
                  منم اول فكر ميكردم چون چند بار از دستم افتاده اينطوري شده ولي واسه دوستمو چك كردم ماله اونك اينطوري بود

نظر

• با سلام
                    من تازه یک آیفون 6s plus gray خریدم - اصلیست و ورژن LLA
                    ورژن IOS : 10.1.1 14B100
                    یک مشکلی که دارم اینه که وقتی به عنوان مثال میخواهی شارژ بخری - میزنی *733# صفحه ای میاد که یک دکمه Reply داره یک دکمه Dismiss - حالا اگه Reply رو بزنم کیبوردم باز میشه که عددی رو وارد کنم - اگه در این حالت کسی تماس بگیره دکمه جواب دادن میره زیر بخش کیبورد و عملا امکان پاسخ گویی نداره - هر دکمه ای رو هم که بزنی کار نمیکنه و تنها دکمه ای که کار میکنه دکمه خاموش کردن گوشیه که کلا تماس قطع میشه .
                    میخواستم ببینم تا حالا کسی به این مشکل خورده است؟ چجوری میشه رفعش کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط mhsankar نمایش پست ها
                      با سلام
                      من تازه یک آیفون 6s plus gray خریدم - اصلیست و ورژن LLA
                      ورژن IOS : 10.1.1 14B100
                      یک مشکلی که دارم اینه که وقتی به عنوان مثال میخواهی شارژ بخری - میزنی *733# صفحه ای میاد که یک دکمه Reply داره یک دکمه Dismiss - حالا اگه Reply رو بزنم کیبوردم باز میشه که عددی رو وارد کنم - اگه در این حالت کسی تماس بگیره دکمه جواب دادن میره زیر بخش کیبورد و عملا امکان پاسخ گویی نداره - هر دکمه ای رو هم که بزنی کار نمیکنه و تنها دکمه ای که کار میکنه دکمه خاموش کردن گوشیه که کلا تماس قطع میشه .
                      میخواستم ببینم تا حالا کسی به این مشکل خورده است؟ چجوری میشه رفعش کرد.
                      سلام دوست عزیز !! ازونجا که تماس به همه چی ارجحیت داره قاعداتا نباید اینجوری باشه !! با استفاده گزینه های ریست که توی ستینگ گوشی هست ریست کن گوشیو ممکنه حل بشه و البته ممکنه یه چیزایی پاک بشه حواست باشه !! اگر بازم نشد یه ریستور با استفاده از ایتونز درستش میکنه !! اگه اپدیت با استفاده از خود گوشی انجام شده باشه ازین باگ ها گاهی داره

نظر

• سلام رفقا

من با تلگرام ios مشکل دارم. تلگرام اندروید بهتر بود به نظرم. مشکلی که در تلگرام آیفون دارم اینه که تمام پیامهای گروهها و کانالها و.... تعدادشون به رنگ آبی جلوی هر گروه و کانال و... هست و اصلا نمیشه گروهها و کانالهایی که خودم هر روز پیگیریشون میکنم رو از اون وسط پیدا کنم در حالی که تو اندروید فقط پیامهای کانالها و گروهها و.... که دنبال میکنیم و نوتیفکیشن اون روشنه جلوش تعداد پیامهاش به رنگ آبیه!!! حتی اگه کسی بهم پیام بده باید یه ساعت وسط پیامها و کانالها دنبالش باشم.[emoji52][emoji52]

نرم افزار آیتله رو هم خریدم ولی اونم داغونه!!! نصف پیامها و گروهها و کانالامو نشون نمیده - قابلیت ویرایش و ارسال پیشرفته که تو موبوگرام اندروید هست توی این نیست و......

الان شما دوستان برا تلگرام از چه برنامه ای استفاده میکنید که این مشکلاتو نداشته باشه!!!؟؟؟

تلگرام رو چکارش کنم که فقط کانالها و گروههایی که خودم مشخص میکنم تعداد پیام هاش به رنگ آبی باشه و بقیه به صورت سفید!!؟؟؟؟؟

ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

• سلام دوستان
                          بعضی اوقات گوشیم رو شارژ 23 یا 24 درصد خاموش میشه بعد از سه الی چهار بار زدن دکمه power روشن که میشه 9 درصده!!!این مشکلو سه الی چهار ماه دارم قبل اون نداشتم به اخرین وژنم آپدیت کردم درست نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط amingalaxy نمایش پست ها
                            سلام رفقا

من با تلگرام ios مشکل دارم. تلگرام اندروید بهتر بود به نظرم. مشکلی که در تلگرام آیفون دارم اینه که تمام پیامهای گروهها و کانالها و.... تعدادشون به رنگ آبی جلوی هر گروه و کانال و... هست و اصلا نمیشه گروهها و کانالهایی که خودم هر روز پیگیریشون میکنم رو از اون وسط پیدا کنم در حالی که تو اندروید فقط پیامهای کانالها و گروهها و.... که دنبال میکنیم و نوتیفکیشن اون روشنه جلوش تعداد پیامهاش به رنگ آبیه!!! حتی اگه کسی بهم پیام بده باید یه ساعت وسط پیامها و کانالها دنبالش باشم.[emoji52][emoji52]

نرم افزار آیتله رو هم خریدم ولی اونم داغونه!!! نصف پیامها و گروهها و کانالامو نشون نمیده - قابلیت ویرایش و ارسال پیشرفته که تو موبوگرام اندروید هست توی این نیست و......

الان شما دوستان برا تلگرام از چه برنامه ای استفاده میکنید که این مشکلاتو نداشته باشه!!!؟؟؟

تلگرام رو چکارش کنم که فقط کانالها و گروههایی که خودم مشخص میکنم تعداد پیام هاش به رنگ آبی باشه و بقیه به صورت سفید!!؟؟؟؟؟

ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                            اونايي كه mute ميشن رنگ تعداد جلوشون خامستري ميشه اونايي كه نوتيفيكيشنشون روشن و عاديه ابين

نظر

• سلام دوستان.گوشی من چند وقته که با کپی کردن متن ها مشکل داره.مشکلشم این طوریه که هر وقت یه قسمت از متنی رو کپی می کنم و میخوام داخل مسیج یا برنامه نوت یا هر برنامه دیگه ای پیست کنم، وقتی پیست رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و انگار نه انگار که چیزی کپی کرده باشم.انگار که گوشی نمیتونه نوشته ها رو تو clipboard ذخیره کنه.کسی میدونه مشکل از چیه؟

نظر

• سلام
                                دوستان گوشیه من یه مدته خود به خود ریستارت میشه - شب میزنم شارژ صب میبینم خاموشه . توی بازی هم یدفه چد ثانیه هنگ میکنه و ریستارت میشه

کسی میدونه مشکل از چیه ؟

اخرین ورژن هم اپدیتش کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X