اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند تا سئوال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند تا سئوال

سلام من به تازگي يه ايفون ٦ ١٦gb خريدمً كلا هيچ اشنايي با محيط ios ندارمً چن تا سوال داشتم
    اول اينكه چه طوري ميتونم گوشيموًجلبرينك كنم مشخصات اپديت فعليم اينه
    10.0.1(14a403)
    ايا تو ios چيزي به اسم اپديت پايداز يا ناپايدارداريم؟
    چقد امكان شخصيسازي تو جليبرينك داده ميشه؟
    يه اپديت جديد برام اومد 10.1.1
    ممنون ميشم راهنمايم كنين

درود
    1. iOS 10 هنوز جیلبریکی براش نیامده است.
    2. خیر ، شما یا می توانید از طریق آپدیت OTA یعنی از داخل settings آپدیت کنید و یا فریمور بگیرید و با آیتونز ریستور کنید.
    3.جیلبریک یعنی دسترسی به فایلهای سیستمی ، بستگی به برنامه نویس و برنامه های که در Cydia وجود دارد.
    4. شما به settings - general - software update بروید و آپدیت کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      درود
      1. iOS 10 هنوز جیلبریکی براش نیامده است.
      2. خیر ، شما یا می توانید از طریق آپدیت OTA یعنی از داخل settings آپدیت کنید و یا فریمور بگیرید و با آیتونز ریستور کنید.
      3.جیلبریک یعنی دسترسی به فایلهای سیستمی ، بستگی به برنامه نویس و برنامه های که در Cydia وجود دارد.
      4. شما به settings - general - software update بروید و آپدیت کنید.
      ممنون از پاسخگويي تا حدودي اين دسترسي به فايل سيستمي شبيه روت تو اندرويد فك كنم
      خب الان من بايد چه نسخه اي بزنم تا بتونم جيلبريك كنم اگ ممكنه لينك آموزش شو بزارين

نظر

نوشته اصلی توسط سزسیبسبزس نمایش پست ها
        ممنون از پاسخگويي تا حدودي اين دسترسي به فايل سيستمي شبيه روت تو اندرويد فك كنم
        خب الان من بايد چه نسخه اي بزنم تا بتونم جيلبريك كنم اگ ممكنه لينك آموزش شو بزارين
        بله ، مانند روت آندروید می باشد ولی با کمی تفاوت .
        کلا سیستم iOS مانند android نمی باشد . در iOS وقتی ورژن جدیدی ریلیز می شود ورژن قبلی بسته می شود و امکان ریستور به ورژن قبل بسته می شود. شما اگر می خواهید جیلبریک کنید باید صبر کنید تا جیلبریک iOS 10 بیاد!

نظر

صبر کنید ..
        X