اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک فوری

سلام
    من گوشی آیفون 6 دارم چند وقته پیش یه سفر خارج از کشور داشتم مجبور شدم سیم کارتمو عوض کنم و سیم کارت اون کشور و داخل گوشیم انداختم بعد که برگشتم و سیم خود مو انداختم داخل گوشی ، حالا توی قسمت contact تما متلفت هام هست با اسامی اما وقتی که بهم زنگ میزنن فقط شماره می افته .
    لطفا بهم بگین چطوری این مشکل و حل کنم
    ممنون

نوشته اصلی توسط متقی
    سلام
    من گوشی آیفون 6 دارم چند وقته پیش یه سفر خارج از کشور داشتم مجبور شدم سیم کارتمو عوض کنم و سیم کارت اون کشور و داخل گوشیم انداختم بعد که برگشتم و سیم خود مو انداختم داخل گوشی ، حالا توی قسمت contact تما متلفت هام هست با اسامی اما وقتی که بهم زنگ میزنن فقط شماره می افته .
    ممنون
    گوشی ریست کنید اگه درست نشد با ریستور مشکل حل میشه قبلا که مشکل نداشتین؟

نظر

نوشته اصلی توسط متقی
      سلام
      ممنون
      برا من همچین مشکلی پیش اومده بوود البته خیلی وقت پیش
      اومدم اول همه شماره هام رو با
      +۹۸ شروع کردم درست شد
      شما میخوای یه امتحان کن اینطور ببین چی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط متقی
        سلام
        ممنون
        سلام
        احتمالا کد ایران به اول شماره تلفن های شما اضافه شده ، اول کنترل کنید ببینید این اتفاق افتاده یا خیر.
        اگر به ابتدای شماره تلفن های شما کدی اضافه شده باشه و تعداد کانتکت ها هم زیادباشه از آموزش زیر میتونید تمام آنها رو به راحتی و خیلی سریع ویرایش کنید.
        البته این آموزش برای مک هست ولی روش کار برای ویندوز هم فرقی نمیکنه.
        موفق باشید

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post984431

نظر

صبر کنید ..
        X