اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افتادن ایفون 6 در اب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افتادن ایفون 6 در اب

سلام دوستان
    متاسفانه ایفون من از قسمت بالا تا وسط 5 دقیقه رفت تو اب دریا بعد از اینکه درش اوردم پیغام اسلاید تو افلاین روی صفحه بود که سریع خاموشش کردم بع 2 روز که خاستم روشنش کنم هیج عکس العملی نشون نمیده یعنی تصویر نداره ولی گوشی روشنه چون کامپیوتر میشناستش و وقتی به ایتونز وصلش میکنم میگه پس کد رو بزن که تصویر ندارم و نمیشه و وقتی به شارز میزنم شارز هم میشه
    به نظر شما مشکل از کدوم قسمتش هست. ارزش داره بدم واسه تعمیر؟؟ متاسفانه ایران نیستم و نمیشه که بیارمش دفتر انجمن...

لطفا راهنمایی کنید دوستان

نوشته اصلی توسط aliitaly
    سلام دوستان
    متاسفانه ایفون من از قسمت بالا تا وسط 5 دقیقه رفت تو اب دریا بعد از اینکه درش اوردم پیغام اسلاید تو افلاین روی صفحه بود که سریع خاموشش کردم بع 2 روز که خاستم روشنش کنم هیج عکس العملی نشون نمیده یعنی تصویر نداره ولی گوشی روشنه چون کامپیوتر میشناستش و وقتی به ایتونز وصلش میکنم میگه پس کد رو بزن که تصویر ندارم و نمیشه و وقتی به شارز میزنم شارز هم میشه
    به نظر شما مشکل از کدوم قسمتش هست. ارزش داره بدم واسه تعمیر؟؟ متاسفانه ایران نیستم و نمیشه که بیارمش دفتر انجمن...

لطفا راهنمایی کنید دوستان
    سلام به نظرم یه 24 ساعت بزارش تو یه کاسه برنج تا حداقل آب هاش جذب اون بشه بعد امتحان کن شاید خوش شانس بودی و چیزیش نشده بود

نظر

نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
      سلام به نظرم یه 24 ساعت بزارش تو یه کاسه برنج تا حداقل آب هاش جذب اون بشه بعد امتحان کن شاید خوش شانس بودی و چیزیش نشده بود
      گذاشتم دوست عزیز 2 روز توی برنج بود. ولی اتفاقی نیفتاد. نکته جالب اینه که ریستور هم میشه فقط صفحه خاموشه... احتمالن یدونه 7 پلاس میگیرم و این رو هم تو اپل استور امستردام با 290 یورو یا یه 6 نو تعویض میکنم چون اپل ایفون اب خورده رو اصلا تعمیر نمیکنه

نظر

اگه طبق صحبتتون همه چی کار میکنه جز روشن نشدن صفحه نمایش احتمالا اب خوردن گوشی صفخه نمایش رو سوزونده و با تعویض اون حل بشه البته به شرط سالم بودن باقی قطعات

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
          اگه طبق صحبتتون همه چی کار میکنه جز روشن نشدن صفحه نمایش احتمالا اب خوردن گوشی صفخه نمایش رو سوزونده و با تعویض اون حل بشه البته به شرط سالم بودن باقی قطعات
          اخه 150 یورو باید بدم واسه تعویض صفحه نمایش اون هم نه به اپل به یه تمیر کار خارج از نمایندگی بعدش به قول شما معلوم نیست چه چیزای دیکه ای مشکل داشته باشه خوب 140 یورو میزارم روش تو خود اپل استور یه دونه نوشو میگیرم اینجوری فکر کنم عقلانی تر باشه
          ویرایش توسط aliitaly : https://i-phone.ir/forums/member/13976-aliitaly در ساعت 30-09-2016, 10:56 PM

نظر

صبر کنید ..
          X