اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن ایفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو نشدن ایفون 6

سلام برای اکتویو کردن ایفونی که یرای فعال شدن اپل ایدی میخواد تنها اموزشی که پیدا کرم این بود میخواستم بدونم هنوزم جواب میده اگر کسی بتونه یه فیلم اموزشی از این روش بزاره ممنون میشم روش این هست

با روش جدید منتشر شده تمامی کاربران می توانند در صورتی که دستگاهی قفل شده در قسمت Activation Unlock دارند را فعال کنند و در همان نسخه از آن استفاده کنند.

این روش با دستکاری در فایل hosts سیستم عامل امکان پذیر است و با وارد کردن آدرس سرور جانبی به جای سرور فعال سازی اپل می توانید آیتونز را دور بزنید و دستگاه خود را فعال کنید.

ابتدا باید فایل hosts را باز کنید، این فایل در سیستم عامل ویندوز در مسیر C:\Windows\System32\Drivers\etc قرار دارد و در مک داخل فولدر /etc می باشد.

پس از باز کردن فایل hosts توسط یک ویرایشگر متن خط زیر در انتهای فایل وارد کنید و در نهایت فایل را ذخیره کنید.

کد:
    107.170.72.61 albert.apple.com

در صورت کار نکردن می توانید از این آدرس هم استفاده کنید

197.153.9.35 albert.apple.com

سپس دستگاه قفل شده را که صفحه درخواست Apple ID را نشان می دهد به کامپیوتر وصل کنید و منتظر بمانید تا آیتونز دستگاه شما را فعال کند، در صورتی که پیغامی در مورد امن نبودن سرور دریافت کردید آن را تایید کنید و به ادامه مراحل ادامه دهید.

توجه:

گاهی ممکن است در دستگاه های دارای پردازشگر A5 به بعد (4s-5s-5c-5) این عمل صورت نگیرد.
    این روش قطعی نیست و ممکن است کار نکند، اما در اکثر مواقع با چندین بار تلاش این عمل صورت می گیرد.
    انجمن تخصصی آیفون هیچ مسئولیتی در برابر خرابی احتمالی یا قفل شدن دستگاه شما ندارد و این آموزش صرفا جهت اطلاع کاربران می باشد.
    ممکن است آدرس سرور ها عوض شود، در این صورت آدرس های جدید به اطلاع شما خواهد رسید.

https://www.youtube.com/watch?v=qJupoJuN6VY سلام کسی میتونه این فیلمیرو که گزاشتم به فارسی بگه باید چیکار کنیم

- - - - - - - - - -
    این فیلم هم به نظر کار امد میاد https://www.youtube.com/watch?v=1jZhCU0Qt4M
    ویرایش توسط ابوالفضل74 : https://i-phone.ir/forums/member/92466-ابوالفضل74 در ساعت 10-03-2016, 05:41 AM

نظر

سلام یکی یه راهی یه روشی امروز بردمش در مغازه گفت 850 هزار تومن ؟؟؟؟؟؟
      مدل گوشی iphone 6 64gb

- - - - - - - - - -

سلام یکی یه راهی یه روشی امروز بردمش در مغازه گفت 850 هزار تومن ؟؟؟؟؟؟
      مدل گوشی iphone 6 64gb

نظر

سلام
        یه گوشی دیگه دارم رمزش یادم رفته و میدونم اگر ریستورش کنم قفل ایکلود روشه به نظر دوستان درست کردنش تو حالتی که رمز صفحه بلد نیستم راحت تره یا زمانی که ریستورش کنم و برای اکتیو شدن نیاز به اکانت ایکلود داره؟

- - - - - - - - - -

سلام
        یه گوشی دیگه دارم رمزش یادم رفته و میدونم اگر ریستورش کنم قفل ایکلود روشه به نظر دوستان درست کردنش تو حالتی که رمز صفحه بلد نیستم راحت تره یا زمانی که ریستورش کنم و برای اکتیو شدن نیاز به اکانت ایکلود داره؟

نظر

یکی حرف اخر بزنه میشه یا نه ؟ ؟ / ؟ ؟ ؟ ؟ / ؟ ؟ / / / / / / / / / / / / ؟/؟؟؟؟//؟

نظر

صبر کنید ..
          X