اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لق شدن دکمه هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لق شدن دکمه هوم

سلام و خسته نباشید

من چند وقتی هست آیفون گرفتم خیلی هم تمیز نگه میدارم و سعی میکنم بیشتر از Assistive touch کار کنم ولی یه چند وقتی هست وقتی دستم رو میزارم رو دکمه فشار نمیدم به صورت لمس میزارم یه صدای تیک کوچیک میده انگار که تکون بخوره تو جاش بیشتر هم بالای دکمه اینطور هست

مشکلی تو عملکرد دکمه به وجود نیومده ولی هر دفعه دستمو میزارم تک تک خیلی ریز صدا میده و تو جاش تکون میخوره یکم

این مشکلی برام به وجود میاره؟راهی برای حلش هست؟

ممنون
    ویرایش توسط Sir.Hamid : https://i-phone.ir/forums/member/191140-sir-hamid در ساعت 25-02-2016, 11:00 AM

جدیدا گلس نزدی ؟ درش بیار بدون گلس تست کن ببین چطوریه

نوشته اصلی توسط Sir.Hamid نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من چند وقتی هست آیفون گرفتم خیلی هم تمیز نگه میدارم و سعی میکنم بیشتر از Assistive touch کار کنم ولی یه چند وقتی هست وقتی دستم رو میزارم رو دکمه فشار نمیدم به صورت لمس میزارم یه صدای تیک کوچیک میده انگار که تکون بخوره تو جاش بیشتر هم بالای دکمه اینطور هست

مشکلی تو عملکرد دکمه به وجود نیومده ولی هر دفعه دستمو میزارم تک تک خیلی ریز صدا میده و تو جاش تکون میخوره یکم

این مشکلی برام به وجود میاره؟راهی برای حلش هست؟

ممنون

نظر

زیاد حساس نباشید دوست عزیز! این مساله امر شایعی هستش تقریبا. حین استفاده از دکمه هوم سعی کنید با تمام سطح انگشت و متمرکز به وسط دکمه فشار وارد کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
        جدیدا گلس نزدی ؟ درش بیار بدون گلس تست کن ببین چطوریه
        گلس همون اول زدم مشکلی نبود

نوشته اصلی توسط sajjadatashbar نمایش پست ها
        زیاد حساس نباشید دوست عزیز! این مساله امر شایعی هستش تقریبا. حین استفاده از دکمه هوم سعی کنید با تمام سطح انگشت و متمرکز به وسط دکمه فشار وارد کنید.
        اخه میترسم بدتر شه

نظر

صبر کنید ..
        X