اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن گوشی پس ازرفتن به قسمت تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن گوشی پس ازرفتن به قسمت تلفن

سلام دوستان من ایفون ۶جیلبریک شده دارم مشکل عجیبی واسم پیش اومده و اون اینکه پس ازرفتن به قسمت فون در گوشی و حتی در ستینگ گوشی هنگ میکنه اما نه تمام گوشی فقط قسمت فون یعنی نمیتونم شماره بگیرم حتی کسی زنگ هم میزنه ومیس بندازه مشخص نمیشه من برنامه یاتوییکی هم نصب نکردم که به فون گوشی ربط داشته باشه نمیدونم چرا اینجوری شده خواهشا راهنمایی کنید دوستان ورژن گوشی هم ۹.۰.۲هستش

فقط وقتی میرم تو قسمت فون توی صحفه اصلی و همچنین قسمت فون توی ستینگ این مشکل هنگ پیش میاد یعنی وقتی از تو ستینگ میخام برم تو قسمت فون هنگ میکنه و نمیره تو اون قسمت

یه تویک ناسازگار نصب کردی . حتما نباید تویکی که نصب میکنی مربوط به قسمت فون باشه .هر توییکی ممکنه بتونه اختلال ایجاد کنه . میتونی از اخرین تویکهای که نصب کردی شروع کنی به پاک کردن تا بتونی اون که مشکل درست کرده رو پیدا کنی

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

نظر

با تشکر از شما ولی هرچیزی پاک میکنم نمیشه بنظرتون مشکل از کجاست

نظر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
        با تشکر از شما ولی هرچیزی پاک میکنم نمیشه بنظرتون مشکل از کجاست
        بهتره بعد از پاك كردن يك بار خاموش روشن بفرماييد. اگه با اين كار جواب نگيريد راهي جز Restore نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بعد از نصب توییک یبار گوشیو ریست کنید مشکل بر طرف میشه البته فقط تنظیمات رو. موفق باشید

نظر

ممنون میشه بیشتر توضیح بدین دقیقا چکار کنم باتشکر
            من گوشیم جیلبریک هست ریست تنظیمات بکنم گوشیم بالا نمیاد بنظرم نمیشه ریست کنم
            ویرایش توسط anveh_611 : https://i-phone.ir/forums/member/45013-anveh_611 در ساعت 18-12-2015, 01:26 PM

نظر

با ایتونز بکاپ بگیرید و برگردونید ببینید درست میشه.
              این مشکل بخاطر جیلبریک و توییک ها نیست ایفون های جیلبریک نشده هم این مشکل رو دارن.

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 18-12-2015, 02:35 PM

نظر

نه خیر با بکاپ گرفتن و برگردوندن بکاپ بازم درست نشد

نظر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                  ممنون میشه بیشتر توضیح بدین دقیقا چکار کنم باتشکر
                  من گوشیم جیلبریک هست ریست تنظیمات بکنم گوشیم بالا نمیاد بنظرم نمیشه ریست کنم
                  درمورد جیلبرک اطلاعاتی ندارم اما من با ریستور بک آپ قبلیم مشابه مشکل شما رو داشتم که یبار از ستینگ تنظیماتو ریست کردم الان دیگه مشکل برطرف شده

نظر

صبر کنید ..
                  X