اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع WiFi در حالت قفل گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع WiFi در حالت قفل گوشی

سلام دوستان
    این اولین پست من هست، تازه به جمع ios پیوستم

تو این چند روز یه مشکلی داشتم، اینکه موقعی که صفحه رو قفل میکنم و گوشی در حالت استندبای قرار میگیره WiFi قطع میشه و به محض اینکه قفل گوشی باز میشه سریع WiFi وصل میشه و پیامهای whatsapp تازه میاد!

راهی برای رفع این مشکل هست؟؟
    ممنون

Background app refresh
    به نظر دیگه قطع نمیشه
    البته من خودم انتحان نکردم ولی به همین منظور هست فکر کنم

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
      Background app refresh
      به نظر دیگه قطع نمیشه
      البته من خودم انتحان نکردم ولی به همین منظور هست فکر کنم
      ممنون ولی مشکل سرجاش هست هنوز!

نظر

نوشته اصلی توسط ma.afsharpey نمایش پست ها
        سلام دوستان
        این اولین پست من هست، تازه به جمع ios پیوستم

تو این چند روز یه مشکلی داشتم، اینکه موقعی که صفحه رو قفل میکنم و گوشی در حالت استندبای قرار میگیره WiFi قطع میشه و به محض اینکه قفل گوشی باز میشه سریع WiFi وصل میشه و پیامهای whatsapp تازه میاد!

راهی برای رفع این مشکل هست؟؟
        ممنون
        این یکی از ویژگی های سیستم عامل هست و وقتی صفحه قفل میشه بعد از گذشت چند دقیقه وای فای رو قطع میکنه برای جلوگیری از مصرف باتری
        گذینه ای هم برای غیرفعال کردن این ویژگی نیست...
        ویرایش توسط amirhosein_7 : https://i-phone.ir/forums/member/186183-amirhosein_7 در ساعت 01-12-2015, 09:33 PM

نظر

خير قابليت نيست و مشكل از مودم هست
          من گوشيمو گرفته بودم يه مودم لينكسيس داشتم كه وقتي صفحه قفل ميشد واي فاي قطع ميشد
          مودممو عوض كردم دي لينك گرفتم مشكل كاملا حل شد و يه سره به واي فاي كانكتم
          هركي مشكل داره مودمشو عوض كنه مشكل از عدم سازگاري مودم و ايفونه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
            من گوشيمو گرفته بودم يه مودم لينكسيس داشتم كه وقتي صفحه قفل ميشد واي فاي قطع ميشد

درست می فرمایند.مشکل از مودم هست دوست عزیز.فریمور مودمتون را آپدیت کنید اگر مشکل حل نشد مودم رو تعویض کنید

نظر

ولی من خیلی دستگاه ها دیدم که این مشکل داشتن و فک کنم یه توییک هم واسش بود که اینو حل میکرد و هیچ اشاره ای به قضیه مودمو این داستانا نداشت...
              ولی الان این چیزی که شما گفتین تا حالا نشنیده بودم شاید اینجوریه که شما میگین...

نظر

نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
                درست می فرمایند.مشکل از مودم هست دوست عزیز.فریمور مودمتون را آپدیت کنید اگر مشکل حل نشد مودم رو تعویض کنید

نوشته اصلی توسط amirhosein_7 نمایش پست ها
                این یکی از ویژگی های سیستم عامل هست و وقتی صفحه قفل میشه بعد از گذشت چند دقیقه وای فای رو قطع میکنه برای جلوگیری از مصرف باتری
                گذینه ای هم برای غیرفعال کردن این ویژگی نیست...
                نوشته اصلی توسط amirhosein_7 نمایش پست ها
                ولی من خیلی دستگاه ها دیدم که این مشکل داشتن و فک کنم یه توییک هم واسش بود که اینو حل میکرد و هیچ اشاره ای به قضیه مودمو این داستانا نداشت...
                ولی الان این چیزی که شما گفتین تا حالا نشنیده بودم شاید اینجوریه که شما میگین...

ممنون از همگی بابت کمک
                دوستان درست گفتن، مشکل از مودم بود
                آخرین فریمور رو نصب کردم کامل مشکل حل شد و دائما گوشی به WiFi وصله

نظر

نوشته اصلی توسط ma.afsharpey نمایش پست ها
                  ممنون ولی مشکل سرجاش هست هنوز!
                  من با مودم دیلینک و ایسوس همین مشکل را داشتم . ولی وقتی با مودم ارزن قیمت زایکسل که خوده مخابرات تو جشنواره داده بود دیگه کاملا مشکل رفع شد .
                  ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 02-12-2015, 03:27 AM

نظر

صبر کنید ..
                  X