اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدومشون ریفوربیش شده است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
    از رو عکس دقیق نمیشه تشخیص داد. هر دو تا اصله ( عکس اول زیاد مشخص نیست)

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دستگاه رو پس نفرستم ؟ پارت امریکا پیدا کنم ؟

هنوز بسته بندی رو باز نکردم ! اخه یکی از دوستان گفتن پارت اروپا ریفربیشه

نظر

نوشته اصلی توسط adroit11 نمایش پست ها
      دستگاه رو پس نفرستم ؟ پارت امریکا پیدا کنم ؟

هنوز بسته بندی رو باز نکردم ! اخه یکی از دوستان گفتن پارت اروپا ریفربیشه
      انتخاب با خودتونه.
      به نظر من این گوشی مشکلی نداره. (دومی f17...)
      من خودم یه پارت سوئد دارم یه امریکا.

نظر

نوشته اصلی توسط Adroit11 نمایش پست ها
        کدومشون اصل

- - - - - - - - - -

کدومشون اصل

اولی ب نظر درست میاد چون برچسب نیست و چاپه البته بعضی استور ها برچسب میزنن

نظر

نوشته اصلی توسط m.man.group نمایش پست ها
          به اين خاطر كه من يك جانبي فروش هستم اين بر چسب هارو جدا ميفروشن اگر بخوايم جعبه بزنيم براي گوشي . كد روي چسب رو براي نرم افزار گوشي ست ميكنيم و اينجوري يه گوشي نو خواهيم داشت . ما براي آيفون ٥ اس انجام داديم و الان ديده بودم براي ٦ هم اومده .
          نوشته اصلی توسط HamidR02 نمایش پست ها
          اولی ب نظر درست میاد چون برچسب نیست و چاپه البته بعضی استور ها برچسب میزنن
          نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
          نه.اینطور نیست.بحث سر تاریخ شروع گارانتی هست که یه عده میگن ار تاریخ فروش ایفون هست و یک عده از تاریخ اکتیو شدن.
          انتخاب با خودتونه.
          به نظر من این گوشی مشکلی نداره. (دومی f17...)
          من خودم یه پارت سوئد دارم یه امریکا.
          نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
          شخصا سعي ميكنم از جايي كه ميشناسم خريد داشته باشم و اين روزا به اندازه اي پيشرفته شدن كه برچسب و سلفون مشابه اصل هم زده ميشه و اين تفكر اشتباست كه فقط اپل ميتونه اينجوري پلمپ يا برچسب بزنه،بعضي اصلا قابل تشخيص نيست! من پارت اروپا نمي گيرم.
          آقا داستان جالب شد !

یدونه آیفون دستم رسیده که صد درصد پلمپ اورژینال اپل هست

به چندتا از همکارای حرفه ای هم نشون دادم تایید کردن پلمپ تی به هیچ عنوان تقلبی نیست

ولی وقتی سریال رو داخل سایت اپل وارد میکنیم مینویسه 9 دسامبر یعنی 2 ماه پیش اکتیو شده !

--
          --

مگه میشه ؟
          گوشی کاملا پلمپ اکتیو شده باشه ؟
          ویرایش توسط Adroit11 : https://i-phone.ir/forums/member/160385-adroit11 در ساعت 08-10-2015, 02:47 PM

نظر

آقا داستان جالب شد !

به چندتا از همکارای حرفه ای هم نشون دادم تایید کردن پلمپ تقلبی نیست

ولی وقتی سریال رو داخل سایت اپل وارد میکنیم مینویسه 9 دسامبر یعنی 2 ماه پیش اکتیو شده !

--
            --

مگه میشه
            گوشی پلمپ اکتیو باشه
            بله
            پست های قبلی منو بخونید.
            این گوشی یا از اپل استور خریداری شده یا از سایت اپل خریداری شده.

نظر

بله
              پست های قبلی منو بخونید.
              داداش خدا حفظت کنه
              انشاالله توی زندگی به هرچی که میخوای خدا فورا بهت بده

پس میفرمایین مشکلی نیست ؟
              سریال بدم خدمتتون وقت دارین چک کنید ؟

نظر

داداش خدا حفظت کنه
                انشاالله توی زندگی به هرچی که میخوای خدا فورا بهت بده

پس میفرمایین مشکلی نیست ؟
                سریال بدم خدمتتون وقت دارین چک کنید ؟
                از طریق این سایت خودتون میتونید چک کنید.

نظر

از طریق این سایت خودتون میتونید چک کنید.
                  ویرایش توسط Adroit11 : https://i-phone.ir/forums/member/160385-adroit11 در ساعت 08-10-2015, 03:44 PM

نظر

You're chatting with Chassidy :. Your case number is 957702638.

Chassidy : Thanks for contacting AppleCare chat support. How can I help you?

Me :HI MY FRIEND

Chassidy :Hi A, how are you doing today?

Me :HOW ARE YOU

Me :tnx im fine :X

Chassidy :I am doing great, thank you for asking.

Me :please help me

Chassidy :What’s going on?

Me :im buy new iphone 6 16GB space grey , sealed package , original box

Me :when i check serial in , www.selfsolve.apple.com , i see this device active at 9 september wtf

Chassidy :Ok I am following.

Me :352025076389460

Me :FFMQ9JSZG5MN

Chassidy :Let me make sure I am understanding, you purchased a phone and it says your phone was activated on September 9th, is that correct?

Me :yes my friend

Me :i dont open sealed apple iphone package

Me :i dont turn on for active

Chassidy :Thank you, I understand how you would have questions about your phone today and I will be happy to answer them the best I can.

Chassidy :Where did you purchase this phone?

Me :sorry for bad english my friend :*

Me :im purchase in iran

Chassidy :You are totally fine, did you purchase it from your cell phone carrier or some where else?

Me :our cellphone carrier dont sell iphone

Me :im buy from market

Chassidy :I see, ok please allow me a moment while I check a couple of things for you.

Me :im sure this is the sealed apple box

Me :thank you

Chassidy :You are very welcome.

Me :you are good man

Chassidy :Thank you very much.

Chassidy :From what I am seeing per serial number I am showing this phone was purchased originally on 09/10/2015.

Me :i cant uderestand please tell me more

Chassidy :What day did you say you purchased this phone, what day?

Me :today

Me :12:42pm

Chassidy :Ok, see for this serial number FFMQ9JSZG5MN I am showing it was purchased on 09/10/2015 which means that this phone possibly is not brand new.

Me :but it is polomp

Me :sealed apple package box

Chassidy :It may be sealed but when purchasing from a Market there is not guarantee that the phone is brand new.

Me :maybe refurbished ?

Chassidy :That could be a possibility.

Me :you sure its refurbished ?

Chassidy :Honestly, I am not sure if it is or not. What you can do is call our Customer Support here in the US and see if they are able to tell you exactly if this is a refurbished phone or used.

Me :What should I do ?

Chassidy :They only thing I can tell you is from looking at the purchase date which is different from when you purchased it that this is not a brand new phone.

Me :ok tnx
                    ویرایش توسط Adroit11 : https://i-phone.ir/forums/member/160385-adroit11 در ساعت 08-10-2015, 03:43 PM

نظر

آقا داستان جالب شد !

به چندتا از همکارای حرفه ای هم نشون دادم تایید کردن پلمپ تی به هیچ عنوان تقلبی نیست

--
                      --

مگه میشه ؟
                      پلمپ T رو توی ایران بهتر از Appstore هم میزنن.فقط تاریخ اکتیو شدن رو چک کن.اکیتو نشده بود بخر دیگه
                      ویرایش توسط ErfanUnHoLy : https://i-phone.ir/forums/member/187998-erfanunholy در ساعت 08-10-2015, 05:57 PM

نظر

اکتیو شده دوست عزیز

352025076389460

ffmq9jszg5mn

خدایی پلمپشو کنار بقیه ی ایفونها گزاشتیم هیچ فرقی نمیکرد

نظر

آقا داستان جالب شد !

--
                          --

مگه میشه ؟
                          بله
                          پست های قبلی منو بخونید.
                          از کجا معلوم از استور خریداری شده باشه؟ مگه فقط اپل میتونه اینجوری پلمپ کنه

اینجوری که من فهمیدم: این گوشی که دو ماه پیش اکتیو شده
                          اپل میگه ما تضمین نمی کنیم این گوشی که از بازار خریده شده جدید هست و ممکن هست تو بازار بسته بندی شده باشه و تنها چیزی که می تونیم بگیم : متفاوت بودن تاریخ خرید با اون تاریخی که شما اینو خریدید هست و این یه تلفن جدید نیست!

اصلا ممکنه اشخاص و مراکزی خیلی از گوشی های یکی دو ماه کار کرده که اکتیو شده رو دوباره پلمپ کنند بدن تو بازار !!!

خوب چطور گوشی که هنوز اکتیو نشده سایت اپل باید گارانتی اونو نشون بده! و اپل تو سایت خودش میگه ما نمی تونیم اطلاعات گارانتی رو بدیم چون گوشیتون اکتیو نشده! بعد بگیم این از استور خریداری شده!
                          باید یه فرقی بین استور اپل و اونایی که گوشی کارکرده و اکتیو شده رو پلمپ میکنن و میفروشن باشه! پس آدم از کجا اعتماد کنه که این گوشی که خریده کارکرده بوده یا از استور اومده.

We are unable to display coverage details because your iPhone has not been activated

نظر

بله
                            پست های قبلی منو بخونید.
                            نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                            از کجا معلوم از استور خریداری شده باشه؟ مگه فقط اپل میتونه اینجوری پلمپ کنه

اینجوری که من فهمیدم: این گوشی که دو ماه پیش اکتیو شده
                            اپل میگه ما تضمین نمی کنیم این گوشی که از بازار خریده شده جدید هست و ممکن هست تو بازار بسته بندی شده باشه و تنها چیزی که می تونیم بگیم : متفاوت بودن تاریخ خرید با اون تاریخی که شما اینو خریدید هست و این یه تلفن جدید نیست!

اصلا ممکنه اشخاص و مراکزی خیلی از گوشی های یکی دو ماه کار کرده که اکتیو شده رو دوباره پلمپ کنند بدن تو بازار !!!

خوب چطور گوشی که هنوز اکتیو نشده سایت اپل باید گارانتی اونو نشون بده! و اپل تو سایت خودش میگه ما نمی تونیم اطلاعات گارانتی رو بدیم چون گوشیتون اکتیو نشده! بعد بگیم این از استور خریداری شده!
                            باید یه فرقی بین استور اپل و اونایی که گوشی کارکرده و اکتیو شده رو پلمپ میکنن و میفروشن باشه! پس آدم از کجا اعتماد کنه که این گوشی که خریده کارکرده بوده یا از استور اومده.

We are unable to display coverage details because your iPhone has not been activated
                            دادا اینو خوندین ؟

how is it possible ,iphone actived before unbox sealed packed ,im dont unbox it ! | MacRumors Forums
                            Apple activated my iPhone 6S+ in store with their POS device, and my device was never ever opened

نظر

داداش چرا از پستهای شما نمیتونم تشکر کنم !
                              از پستهای بقیه ی دوستان میشه تشکر کرد ولی واسه شما اصلا اون گزینه وجود نداره !

نظر

دادا اینو خوندین ؟

how is it possible ,iphone actived before unbox sealed packed ,im dont unbox it ! | MacRumors Forums
                                Apple activated my iPhone 6S+ in store with their POS device, and my device was never ever opened
                                بله و منم میگم نمیشه که هر آیفون آکی که دیدیم و اکتیو شده بود رو بگیم این از استور اومده! شاید کارکرده بوده و جایی آک شده! و فاکتور استور که همراه اون نبوده و خودتون اونو از استور خرید نکردید.
                                بنظرم این اکتیو شدن تو استور هم که شما اشاره میکنید ممکنه اجباری نباشه و خریدار تو استور بگه من نمیخوام اکتیو بشه و اونها هم قبول کنند.

نظر

صبر کنید ..
                                X