اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدومشون ریفوربیش شده است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط m.man.group نمایش پست ها
    به اين خاطر كه من يك جانبي فروش هستم اين بر چسب هارو جدا ميفروشن اگر بخوايم جعبه بزنيم براي گوشي . كد روي چسب رو براي نرم افزار گوشي ست ميكنيم و اينجوري يه گوشي نو خواهيم داشت . ما براي آيفون ٥ اس انجام داديم و الان ديده بودم براي ٦ هم اومده .

Sent from my iPhone using Tapatalk
    پس بنظرتون دومیه ریفوربیشه ؟
    پلمپ تی هم میتونن مشابه اصل بزنن ؟

نظر

اين جعبه گوشي كه از امريكا خريداري شده

اره دادا جعبه های پارت امریکا دقیقا همینطوره

این جعبه ای که من گزاشتم واسه پارت المان
      میگن جعبه های پارت هنگ کنگ هم مثل المان هست داداش حالا بنظرت رفرشه

نظرتو بگو واسم مهمه

نظر

بله ميتونن مشابه اصل ميزنن بدون هيچ تفوتي تو ظاهر

نظر

بله جعبه دوم پارت اروپاست. به نظر من نميشه دقيق گفت از روي جعبه اما جعبه هاي رفرش كه وارد بازار شده پارت اروپاست.

نظر

بله جعبه دوم پارت اروپاست. به نظر من نميشه دقيق گفت از روي جعبه اما جعبه هاي رفرش كه وارد بازار شده پارت اروپاست.

از روی چی میشه دقیق گفت داداش گلم
            سریال رو توی سایت اپل میزنم مینویسه هنوز اکتیو نشده

گوشی که هنوز اکتیو نشده در هیچ حالتی نمیتونه ریفر باشه ولی جعبش یکطوریه
            نظرتونو میگین

نظر

نوشته اصلی توسط m_boy
              عزیز سایت اپل واسه ریفوربیش های خود اپل که ملاک نیست مثل قدیم! خوب اپل اونو از اول گارانتی میکنه و نیاز به اکتیو دوباره واسش ایجاد میکنه
              مساله ریفوربیش های اپل حرفه ای تر از ایناست که هرکسی بفهمه و اونایی که دستشون تو کار هست و خیلی خبره هستن میتونن بفهمن
              اون ظاهر جعبه هم برحسب منتطقه ممکن فرق داشته باشه اما بله ممکنه هر دوی آنها حتی ریفوربیش باشه و مساله مثل گذشته ساده نیست.
              دادا اگه ریفربیش خود اپل باشه روی ****ن مینویسه سرتیفیکت بای اپل اما اینا ننوشتن

نظر

نوشته اصلی توسط Adroit11 نمایش پست ها
                دادا اگه ریفربیش خود اپل باشه روی ****ن مینویسه سرتیفیکت بای اپل اما اینا ننوشتن
                دادا خیالت رو راحت کنم که انقدر خودتو اذیت نکنی که روی جعبه این نوشته یا اون نوشته!
                برو اینجا iphoneimei.info
                ime گوشیت رو بزن تا مشخصات اون کامل بیاد
                من که رفتم هر دو مشخصات گوشی هات رو زدم و هر دو یکی دوماه از گارانتی اون گذشته بوده و مشخصه قبلا اکتیو شده بوده و تابلو که ریفوربیش هست این دو گوشی.اما بعید میدونم شما از تاریخ های اون سایت چیزی متوجه بشی
                اون مدیر انجمن همسایه هم بیراه بهت جواب نداده

نظر

نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                  دادا خیالت رو راحت کنم که انقدر خودتو اذیت نکنی که روی جعبه این نوشته یا اون نوشته!
                  برو اینجا iphoneimei.info
                  ime گوشیت رو بزن تا مشخصات اون کامل بیاد
                  من که رفتم هر دو مشخصات گوشی هات رو زدم و هر دو یکی دوماه از گارانتی اون گذشته بوده و مشخصه قبلا اکتیو شده بوده و تابلو که ریفوربیش هست این دو گوشی.اما بعید میدونم شما از تاریخ های اون سایت چیزی متوجه بشی
                  اون مدیر انجمن همسایه هم بیراه بهت جواب نداده
                  با این اطلاعات احتمال اینکه نو باشه بیشتره.
                  برای مثال گوشی اول اگوست 2015 تولید شده و 11 سپتامبر 2015 از اپل خریداری شده ولی هنوز اکتیو نشده.
                  تاریخ هایی که برای گارانتی توی سایت نوشته شده از زمان خرید حساب میشه.(طبق گفته اپل)
                  Telephone Technical Support: December 10, 2015 به مدت سه ماه از زمان خرید.
                  Repairs & Service Coverage: September 10, 2016 به مدت یک سال از زمان خرید.

**هیچ نشانه ای از اکتیو شدن ایفون توی این سایت نیست.

این سایت هم برای چک کردن IMEI خوبه.
                  Check IMEI and Analytics - IMEI Database Lookup
                  ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 07-10-2015, 01:25 AM

نظر

به اين خاطر كه من يك جانبي فروش هستم اين بر چسب هارو جدا ميفروشن اگر بخوايم جعبه بزنيم براي گوشي . كد روي چسب رو براي نرم افزار گوشي ست ميكنيم و اينجوري يه گوشي نو خواهيم داشت . ما براي آيفون ٥ اس انجام داديم و الان ديده بودم براي ٦ هم اومده .

چطور میشه تشخیص داد ؟ چون من رو جعبه همه آیفون هام نوشته ها بصورت برچسپ هست ، دو تاش رو از اپل استور شخصا خریدم !

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      با این اطلاعات احتمال اینکه نو باشه بیشتره.
                      برای مثال گوشی اول اگوست 2015 تولید شده و 11 سپتامبر 2015 از اپل خریداری شده ولی هنوز اکتیو نشده.
                      تاریخ هایی که برای گارانتی توی سایت نوشته شده از زمان خرید حساب میشه.(طبق گفته اپل)
                      Telephone Technical Support: December 10, 2015 به مدت سه ماه از زمان خرید.
                      Repairs & Service Coverage: September 10, 2016 به مدت یک سال از زمان خرید.

**هیچ نشانه ای از اکتیو شدن ایفون توی این سایت نیست.

این سایت هم برای چک کردن IMEI خوبه.
                      Check IMEI and Analytics - IMEI Database Lookup
                      اين ٢٧ آگوست خريداري شده و از همون روز گارانتي شروع شده! چرا ايفوني كه هنوز اكتيو نشده بايد تا اخر روز ٢٦ آگوست سال ديگه گارانتي و تعمييرات داشته باشه! يعني يكماه نيم كمتر از يكسال
                      گارانتي ايراني كه نيست! گوشي هاي اپل از همون روزي كه اكتيو ميشن گارانتي شروع ميشه! من كارم اين بوده و اين ها دليل بر ريفوربيش بودن هست كه اين سايت نشون ميده و البته اپل اونو دوباره گارانتي كرده داده تو بازار!
                      گوشي كه هنوز اكتيو نشده چرا بايد از تاريخ گارانتي اون گذشته باشه!
                      اون سايتي هم كه فرموديد اصلا اطلاعات خاصي نميداد!
                      تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                        اين ٢٧ آگوست خريداري شده و از همون روز گارانتي شروع شده! چرا ايفوني كه هنوز اكتيو نشده بايد تا اخر روز ٢٦ آگوست سال ديگه گارانتي و تعمييرات داشته باشه! يعني يكماه نيم كمتر از يكسال
                        گارانتي ايراني كه نيست! گوشي هاي اپل از همون روزي كه اكتيو ميشن گارانتي شروع ميشه! من كارم اين بوده و اين ها دليل بر ريفوربيش بودن هست كه اين سايت نشون ميده و البته اپل اونو دوباره گارانتي كرده داده تو بازار!
                        گوشي كه هنوز اكتيو نشده چرا بايد از تاريخ گارانتي اون گذشته باشه!
                        اون سايتي هم كه فرموديد اصلا اطلاعات خاصي نميداد!
                        تشكر
                        بنده اطلاعات گوشی اول (سفارش امریکا) رو عرض کردم که 11 سپتامبر خریداری شده و تاریخ گارانتی هیچ مشکلی نداره.
                        تاریخ 27 اگوست 2015 تاریخ خرید ایفون دوم (سفارش احتمالا اتریش) هسش که اگر حساب کنید تاریخ گارانتی مشکلی نداره.

در مورد تاریخ هایی که سایت نشون میده باید عرض کنم که اگر گوشی رو اکتیو کنید دیگه هیچ کدوم از تاریخ هارو نشون نمیده. ولی اون سایتی که معرفی کردم تمام اطلاعات رو نشون میده.

بله اپل ایفون های Refurbished رو با گارانتی جدید و سریال جدید بفروش میرسونه به همین دلیل از روی سریال نمیشه تشخیص داد. ولی شخصی که گوشی رو از اپل میخره اطلاع داره!

در مورد تاریخ شروع گارانتی ملاک تاریخ خرید هست که رو فاکتور درج میشه.

WHAT IS COVERED BY THIS WARRANTY?
                        Apple Inc. of One Infinite Loop, Cupertino, California, U.S.A. 95014 (“Apple”) warrants the Apple-branded iPhone, iPad or iPod hardware product and accessories contained in the original packaging (“Apple Product”) against defects in materials and workmanship when used normally in accordance with Apple's published guidelines for a period of ONE (1) YEAR from the date of original retail purchase by the end-user purchaser ("Warranty Period"). Apple’s published guidelines include but are not limited to information contained in technical specifications, user manuals and service communications.

Apple - Legal
                        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 07-10-2015, 10:03 AM

نظر

بنده اطلاعات گوشی اول (سفارش امریکا) رو عرض کردم که 11 سپتامبر خریداری شده و تاریخ گارانتی هیچ مشکلی نداره.
                          تاریخ 27 اگوست 2015 تاریخ خرید ایفون دوم (سفارش احتمالا اتریش) هسش که اگر حساب کنید تاریخ گارانتی مشکلی نداره.

در مورد تاریخ هایی که سایت نشون میده باید عرض کنم که اگر گوشی رو اکتیو کنید دیگه هیچ کدوم از تاریخ هارو نشون نمیده. ولی اون سایتی که معرفی کردم تمام اطلاعات رو نشون میده.

بله اپل ایفون های Refurbished رو با گارانتی جدید و سریال جدید بفروش میرسونه به همین دلیل از روی سریال نمیشه تشخیص داد. ولی شخصی که گوشی رو از اپل میخره اطلاع داره!

در مورد تاریخ شروع گارانتی ملاک تاریخ خرید هست که رو فاکتور درج میشه.

WHAT IS COVERED BY THIS WARRANTY?
                          Apple Inc. of One Infinite Loop, Cupertino, California, U.S.A. 95014 (“Apple”) warrants the Apple-branded iPhone, iPad or iPod hardware product and accessories contained in the original packaging (“Apple Product”) against defects in materials and workmanship when used normally in accordance with Apple's published guidelines for a period of ONE (1) YEAR from the date of original retail purchase by the end-user purchaser ("Warranty Period"). Apple’s published guidelines include but are not limited to information contained in technical specifications, user manuals and service communications.

Apple - Legal
                          تشكر
                          اون سايت كه معرفي كرديد! تمام اطلاعات رو من نديدم نشون بده! رفتم فقط ميگه ايفون ٦ و حتي سريال نامبر هم كه داده با خود گوشي ست نيست! و نه تاريخي داده نه رنگي نه حجم گيگ كه يه كاربر راحت متوجه بشه.
                          در اون مورد هم كه فرموديد ملاك تاريخ خريد هست كه رو فاكتور قيد شده! حالا اگه تاريخ خود فروشگاه اپ استور باشه يه چيزي اما تاريخ فاكتور فروشندهاي ايراني كه مطمئنا ملاك نيست!
                          اونم درسته كه تاريخ گارانتي مشكل نداره اما من گوشي هاي آك زيادي تست زدم كه تا اكتيو نمي كردي اونجا تاريخ گارانتي رو نميزد و منتظر ميموند اكتيو بشه بعد تاريخ گارانتي مشخص ميكرد واسش و فقط تاريخ خريد ميزد واسه اون ولي چون اكتيو نشده قسمت گارانتي خالي ميگذاشت،،باز هم ممنون از شما

نظر

این اطلاعات مربوط به دو تا گوشی که اکتیو نشده. تاریخ تولید - هفته ساخت - محل ساخت - تاریخ خرید و کشور سفارش دهنده

این هم ایفون 6 خود من که اکتیو شده. تاریخ گارانتی رو نشون نمیده.

کلا گوشی های Refurbished یا از طریق اپل و اپراتورها به فروش میرسند که روی بسته بندی مینویسه.
                            یا گوشی هایی که توسط اپل تعویض میشه ممکنه Refurbished (یا گوشی نو) باشه که معمولا در بسته بندی کوچکتر و کاملا متفاوت و بدون شارژر هدست کابل و راهنما عرضه میشه.

در مورد خود سایت اپل
                            http://selfsolve.apple.com/
                            برای خیلی ها تاریخ شروع گارانتی رو از زمان اکتیو شدن میزنه و این برای زمانیه که فروشنده رسمی (معمولا اپراتور ها و خرده فروش های اپل) تاریخ فروش رو به اپل گزارش نکنه. ولی برای اپل استور و خرید انلاین ملاک تاریخ فاکتوره. توی همین سایت میتونید با ارسال فاکتور از تاریخ دقیق گارانتی مطلع بشید.

متاسفانه توی ایران فاکتور رسمی اپل به خریدار تحویل داده نمیشه (حتی شاید خود فروشنده ها هم نداشته باشند). البته برای اکثر کشور هایی که استور رسمی ندارند هم همینطوریه.

ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 07-10-2015, 12:52 PM

نظر

من که سر در نمیارم دوستان چی میگن! :-p
                              بطور ساده، یعنی اپل آیفون های ریفربیشد رو کمتر از یکسال گارانتی میکنه؟؟
                              چون من برداشت کردم از صحبت دوستان که چون تاریخ گارانتیش کمتر از یکسال هست، پس یعنی ریفربیشده؟

نظر

این اطلاعات مربوط به دو تا گوشی که اکتیو نشده. تاریخ تولید - هفته ساخت - محل ساخت - تاریخ خرید و کشور سفارش دهنده

این هم ایفون 6 خود من که اکتیو شده. تاریخ گارانتی رو نشون نمیده.

کلا گوشی های Refurbished یا از طریق اپل و اپراتورها به فروش میرسند که روی بسته بندی مینویسه.
                                یا گوشی هایی که توسط اپل تعویض میشه ممکنه Refurbished (یا گوشی نو) باشه که معمولا در بسته بندی کوچکتر و کاملا متفاوت و بدون شارژر هدست کابل و راهنما عرضه میشه.

در مورد خود سایت اپل
                                http://selfsolve.apple.com/
                                برای خیلی ها تاریخ شروع گارانتی رو از زمان اکتیو شدن میزنه و این برای زمانیه که فروشنده رسمی (معمولا اپراتور ها و خرده فروش های اپل) تاریخ فروش رو به اپل گزارش نکنه. ولی برای اپل استور و خرید انلاین ملاک تاریخ فاکتوره. توی همین سایت میتونید با ارسال فاکتور از تاریخ دقیق گارانتی مطلع بشید.

متاسفانه توی ایران فاکتور رسمی اپل به خریدار تحویل داده نمیشه (حتی شاید خود فروشنده ها هم نداشته باشند). البته برای اکثر کشور هایی که استور رسمی ندارند هم همینطوریه.
                                مثل اینکه واسه من که نشون نمیداد مشکل از مرورگر بود و اینجوری نشون میداد

اینکه گفتید:
                                بنظرم این درست نیست که ملاک تاریخ فاکتور هست.چه گزارش بدند یا ندند خوب به محض اینکه گوشی اکتیو بشه رو سرور اپل تاریخ گارانتی اون شروع میشه! و نیاز به گزارش خرده فروشی اپل یا ....نیست! به محض اکتیو شدن چند دقیقه بعد میزنه اکتیو
                                من همیشه شنیدم که گارانتی اپل وقتی شروع میشه که گوشی اکتیو بشه نه اون تاریخی که تو فاکتور نوشته و در این مورد ندیدم اپل بگه تاریخ گارانتی از زمان فروش یا فاکتور شروع میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X