اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کانتکت ها با +۹۸ یا بدون ۹۸ ! ! !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کانتکت ها با +۹۸ یا بدون ۹۸ ! ! !

سلام
    دوستان من یه مشکل واقعا جدی دارم
    کانتکت هایی که با کد کشور یا سیو کردم وقتی زنگ میزنن اسمشونو نشون نمیده
    انگار یه شماره دیگه میشه
    بعضی وقتام شماره هایی که با کد ۹۸ سیو میکنم وقتی زنگ میزنن بدون کد میان بازم اسم نشون نمیده
    توستینگ دستگاه گزینه خاصی داره؟

رو چه فریموری هستید؟
    این مشکل اگه اشتباه نکنم از ios 5 به بالا حل شد...
    و در برخی مواقع هم بعد از ریبوت دستگاه قبل از اینکه پسورد را دستی وارد کنید این اتفاق میفته...
    در مواقع دیگه چنین چیزی در استاندارد زیر نباید رخ بده:

+98912XXXXXXX
    0912XXXXXX

نظر

نه من خودم و دوستانمم داشتیم این مشکلو
      اما بعد از ریست ستینگ حل میشه
      بخاطر همین میپرسم که ایا تو ستینگ گزینه خاصی داره؟

نظر

معذرت میخام یادم رفته بگم
        Ios 8.2

نظر

دوست عزیز
          من همه ی شماره هامو با +۹۸ دادم. هیچ وقت هم برام مشکلی پیش نیومده. چه توی ایران. چه خارج از ایران. چه تماس بگیرم، چه باهام تماس بگیرند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
            یک سوال در آیفون وقتی برای یک نفر چند شماره ذخیره کردی وقتی زنگ میزنه اسمش را مینویسه ولی شمارش نمیفته که بفهمی کدوم خطش هست
            ایا میشه کاری کرد که نشون بده؟
            مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط iPrd نمایش پست ها
              سلام
              یک سوال در آیفون وقتی برای یک نفر چند شماره ذخیره کردی وقتی زنگ میزنه اسمش را مینویسه ولی شمارش نمیفته که بفهمی کدوم خطش هست
              ایا میشه کاری کرد که نشون بده؟
              مرسی
              شما مي توني هر شماره اش رو به يك اسم ذخيره كني. مثلا يكي موبايل، يكي خانه، يكي محل كار.
              حتي ميونيد از اين عنوان هاي از پيش تعيين شده استفاده نكنيد و خودتون Add custom label كنيد. كه مي تونيد عنوان هايي مثل ايرانسل و تاليا و همراه اول و ... اضافه كنيد. براي اين كار كافيه سمت چپ شماره كه اغلب يا home هست و يا mobile رو تپ كنيد و از منو عنوان مناسب رو انتخاب كرده يا خودتون يك عنوان بنويسيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

منم يه يكي دو ماهي خارج از كشور بودم سيم كارت اونجا رو زده بودم تو گوشيم الان سيم كارت همراه اولم رو زدم دوباره شماره هايي رو كه بدون +٩٨ زدم تشخيص نميده و بايد دستي دوباره ٠٠٩٨ رو بهش اضافه كنم.
                راهي داره آيا؟
                خوبيش به اينه كه من از اول عادت داشتم با ٠٠٩٨ يا +٩٨ شماره هامو ذخيره كنم وگرنه الانه دهنم سرويس بود با ٩٠٠ و خورده ايي كنتاكت كه هر كي زنگ ميزد اسمش نمي افتاد

نظر

صبر کنید ..
                X