اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدام؟ iPhone 5s یا iPhone 6 ؟؟؟ کدامشان بهتر است و ارزش خرید دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آی او اس سیستم عاملی هست که توجه زیادی به سخت افزار نداره
    از لحاظ سخت افزار درسته 6 بهتر از 5 اس هست اما شما هیچ تفاوت محسوسی رو احساس نخواهید کرد این رو تضمین می کنم من خودم ایشالله عید 5 اس می گیرم

نظر

اگر خواستي آيفون 6بخري كمتر از64گيگ نخر،من 16خريدم واقعا پشيمون شدم،البته بسته به نوع استفاده و كاربردتون داره،از نظر زيبايي هم بسته به سليقتون داره،در ضمن من با آيفون6يك دستي كار ميكنم ولي 6پلاس واقعا واسم بزرگ و كاربردي نداشت،براي همين 6خريدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط milad.tz نمایش پست ها
        آی او اس سیستم عاملی هست که توجه زیادی به سخت افزار نداره
        از لحاظ سخت افزار درسته 6 بهتر از 5 اس هست اما شما هیچ تفاوت محسوسی رو احساس نخواهید کرد این رو تضمین می کنم من خودم ایشالله عید 5 اس می گیرم
        اتفاقا برعكس اي او اس توجه زيادي به سخت افزار داره تا الان رتبه اول مچ بودن نرم افزار با سخت افزار رو داره

نظر

آی او اس با سخت افزار کم( سی پی یو دو هسته ایی) از لحاظ کارایی خیلی سر تر از نوت چهار هست
          این چی رو نشون می ده سخت افزار چندان مهم نیست این برنامه ایی که بتونه بهتر با سخت افزار مچ بشه مهمه
          و این اصلی ترین مزیت آی او اس هست من هم 6 استفاده کردم هم 5 اس بله قبول دارم که 6 سر تر از 5 اس هست اما از لحاظ قیمت خرید به مراتب 5 اس با صرفه تر هست حالا اگه بودجه شو دارین 6 بخرین 😄

نظر

درود عزیز جان ♥
            اگر از نظر مالی مشکلی نداری حتما 6 بخر چون جدید تر هست ،اما اگر خیر (بابت جسارت شرمنده) ،5اس بگیرید این کلام کوتاه
            اما
            خیلی از دوستان با من تماس گرفتن(بنده خدمات انجام میدهم،فروشگاه 1سالی هست تعطیل هست اما خدمات همچنان هست) گفتن 6بگیرم،گرفتن و بد هم گفتن خوب نیست با 5فقط اندازش فرق میکنه...
            درسته حرف دوستان ♥ اما از دیدکسانی که از نسخه های قدیمی تر یعنی 5-5اس و قبل تر استفاده کردن ،6خیلی بهتر و قوی تر شده از نظر کیفیت،سرعت و اپشن ها خیلی قوتی تر شده،اگر اندروید هستید و دارید نقل مکان میکنید حتما این نکته را در نظر بگیرید ♥
            چون که ایفون ظرافت خاص خودشو داره ،مثلا الان 1ثانیه دیلی داره در جواب دهی تماس سریع به چشم اماد ،ما اندروید که چند ثانیه دارد چیزه عادی هست ...
            امید وارم منظور بنده را متوجه شده باشید ♥
            و در اخر بگم که حتما در کنار محصولات اپل یک گیفت کارت تهیه کن و لذت ببر مطمئن باش اگر تهیه کنی پشیمان نمیشی
            اگر سوالی بود بفرمایید دوست عزیز و به خانواده اپلی های خوش آمدید

نظر

نوشته اصلی توسط ΛMłЯФ نمایش پست ها
              درود عزیز جان ♥
              اگر از نظر مالی مشکلی نداری حتما 6 بخر چون جدید تر هست ،اما اگر خیر (بابت جسارت شرمنده) ،5اس بگیرید این کلام کوتاه
              اما
              خیلی از دوستان با من تماس گرفتن(بنده خدمات انجام میدهم،فروشگاه 1سالی هست تعطیل هست اما خدمات همچنان هست) گفتن 6بگیرم،گرفتن و بد هم گفتن خوب نیست با 5فقط اندازش فرق میکنه...
              درسته حرف دوستان ♥ اما از دیدکسانی که از نسخه های قدیمی تر یعنی 5-5اس و قبل تر استفاده کردن ،6خیلی بهتر و قوی تر شده از نظر کیفیت،سرعت و اپشن ها خیلی قوتی تر شده،اگر اندروید هستید و دارید نقل مکان میکنید حتما این نکته را در نظر بگیرید ♥
              چون که ایفون ظرافت خاص خودشو داره ،مثلا الان 1ثانیه دیلی داره در جواب دهی تماس سریع به چشم اماد ،ما اندروید که چند ثانیه دارد چیزه عادی هست ...
              امید وارم منظور بنده را متوجه شده باشید ♥
              و در اخر بگم که حتما در کنار محصولات اپل یک گیفت کارت تهیه کن و لذت ببر مطمئن باش اگر تهیه کنی پشیمان نمیشی
              اگر سوالی بود بفرمایید دوست عزیز و به خانواده اپلی های خوش آمدید
              درود
              سپاسگذارم بابت پاسخگویی
              یک سوال دیگه
              حافظه 16 واسه آیفون 6 حافظه کمی هستش؟؟
              استفاده من برنامه هایی مثل اینستاگرام و لاین و وایبر و واتس اپ و بیتاک هستش
              از بازی هم فقط clash of clans و soccer starts
              آیا حافظه 16 جواب میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط مهرداد برمایون نمایش پست ها
                درود
                سپاسگذارم بابت پاسخگویی
                یک سوال دیگه
                آیا حافظه 16 جواب میده؟
                به نظر من تا میتونید ۱۶ نگیرید پشیمون میشید من اشنای دورم هر کی ۱۶ گرفته پشیمونه منم خودم گرفتم و مجبور شدم یه ۶۴ دیگه هم بگیرم

نظر

فايو اس نگيري كه با اون صفحه كوچيكش بيچارت ميكنه !!! داداشم داشت باهاش اصن هيچ كاري لذت بخش نبود بخاطر صفحه كوچيكش

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

درود
                    سپاسگذارم بابت پاسخگویی
                    یک سوال دیگه
                    آیا حافظه 16 جواب میده؟
                    ايپد من شونزده گيك هس بازي اهنگ عكس و برنامه ريختم جواب داده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اصلا سراغ اپل نرو

تو تاریخ 30 بهمن1393 یعنی یک اه پیش از فرشگاه مرکز اپل ایرانت بازارموبایل ایرنتو خیابن جمهوری یک آیفون 6 - 64 گیگ به قیمت 64گیگ خریدم که کاش دستم میشکست نمی خریدم چون روزی هفت هشت دفعه هگ مکنه وبا یک پاره آر فرقی نداره تازه فروشنگان هم مسئولتی نم پذیرند و پوزخند تحويل آدم میدن- حالا فقط یک چیز میدونم که پ فقط تبلیغات هیاهو برای مخفی کردن بی کیفیتی کالا است

نظر

نوشته اصلی توسط رحیم خانی نمایش پست ها
                        تو تاریخ 30 بهمن1393 یعنی یک اه پیش از فرشگاه مرکز اپل ایرانت بازارموبایل ایرنتو خیابن جمهوری یک آیفون 6 - 64 گیگ به قیمت 64گیگ خریدم که کاش دستم میشکست نمی خریدم چون روزی هفت هشت دفعه هگ مکنه وبا یک پاره آر فرقی نداره تازه فروشنگان هم مسئولتی نم پذیرند و پوزخند تحويل آدم میدن- حالا فقط یک چیز میدونم که پ فقط تبلیغات هیاهو برای مخفی کردن بی کیفیتی کالا است
                        احتمالا ایفون فیک بهتون انداختن.
                        یه ایپد 3 دارم مال سال 2012 هنوز که هنوزه مث بنز کار میکنه و دلیلی نمیبینم عوضش کنم ایفون 2014 که دیگه جای خود دارد!!!

نظر

درود
                          سپاسگذارم بابت پاسخگویی
                          یک سوال دیگه
                          آیا حافظه 16 جواب میده؟
                          درود عزیز جان سال نومبارک،شرمنده دیر جواب دادم
                          نه عزیزمشکلی نیست،اینم در نظر بگیر که اگر شما 16 بیشتر بگیرید مطمئن باشید که در فروش نسبت به 16 به مشکل برمیخورید تا حدودی 128 که خیلی بد اما باز 64 بهتره..
                          اما در کل نه،من موبایل ام 16گیگ هست آهنگ استفاده نمیکنم اما تا دلت بخواد عکس دارم و خیلی هم عکس میگیرم بیشتر از 5گیگ من عکس فقط دارم،برنامه هم خیلی دارم ولی بازی کلش فقط کردم و اسفالت تا حدودی... اما نه اصلا تاحالابا هنچین مشکلی برنخوردم

نظر

نوشته اصلی توسط رحیم خانی نمایش پست ها
                            بدجور بهت انداختن :d اپل بخاطر همین هنگ نکردنش معروفه

نظر

ما كه از اپل هنگ نديديم و فوق العاده راضي ام تازه ios8 بدترين ios هست ولي بازم حرف نداره
                              من ديگه گوشي بغير از آيفون نميتونم دستم بگيرم واقعا

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

با درود فراوان خدمت همه دوستان اپلی
                                برای اولین بار میخوام طعم iOS رو با کمپانی اپل بچشم
                                ولی بین 2 تا گوشیش گیر افتادم
                                کدوم یک از آیفون های 5 اس و آیفون 6 ارزش خرید دارند و کدومشون بهتره از همه نظر؟
                                سلام.ببینید شما اگه دوتا سیب جلوتون بذارن و بگن که یکی مال امروزه ویکی دیگه مال ۲ روز پیش قطعا اونی که مال امروزه رو انتخاب میکنید!سخت افزار ۶ حرف نداره.از نظر کارایی هم به نظر من از 5s بهتره.زیباییش هم که یه موضوع سلیقه ایه همونطور که دوستان گفتن و به نظر از 5s شیک تر و کلاسیک تره

نظر

صبر کنید ..
                                X