اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل crashboot در ایفون 6 128gig

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل crashboot در ایفون 6 128gig

سلام دوستان و اساتید گرامی . چند روزی هست که 6 128گیگ خریدم و بعضی وقتا دستگاه به طور اوتوماتیک کرش میکنه و رسپرینگ میکنه / در ضمن بگم که جیلبریک کردم و تویک نصب کردم همشون با ios 8 هماهنگ سازی شدن ولی نمیدونم که ایا با دستگاه 6 هم باید هماهنگ بشن یا نه . ولی در کل خیلی دارم اذیت میشم از این حالت . حالا راهی هست برایی حل این مشکل ایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید گرامی . چند روزی هست که 6 128گیگ خریدم و بعضی وقتا دستگاه به طور اوتوماتیک کرش میکنه و رسپرینگ میکنه / در ضمن بگم که جیلبریک کردم و تویک نصب کردم همشون با ios 8 هماهنگ سازی شدن ولی نمیدونم که ایا با دستگاه 6 هم باید هماهنگ بشن یا نه . ولی در کل خیلی دارم اذیت میشم از این حالت . حالا راهی هست برایی حل این مشکل ایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    شما به این تاپیک مراجعه کنید و تست دوم رو انجام بدید ببینید نوع مموری گوشی شما چی هستش.

http://www.i-phone.ir/forums/thread99314.html

با توجه به مشکلی که دارید احتمال زیاد از نوع tlc باید باشه. ولی خودتون تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

نظر

البته اگر دستگاه شما tlc هم بود مشکلی نیست ایشالله سعی کنید یه ریستور بکنید بعد از مشخص شدن tlc یا mlc

نظر

سلام
        99 درصد مشکل از توییک هست
        شما یک بار گوشیتون رو خاموش کنید،وقتی دکمه پاور رو برای روشن کردن یه لحظه گرفتید.از زمانی که ارم اپل رو مشاهده کردید تا زمانی که گوشی بالا بیاد،دکمه ی زیاد شدن صدا رو نگه دارید
        با این کار،تا خاموش و روشن کردن بعدی،توییک های نصب شده از کار میفتند.ببینید باز مشکل دارید یا نه.اگر نداشتید،پس یکی ار توییک ها سازگاری نداره

نظر

جیل رو بردار درست میشه

نظر

دقیقا همین کارو کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد اما وقتی به حالت عادی بردمش شروع به کرش کردن کرد ولی جای تعجب اینجاس که چرا وقتی تویکی یا برنامه ای با دستگاه همساز نباشه به حالت safe mode نمیره و فقط respring میکنه من اینجا تعجب کردم یعنی توی دستگاه های قدیمی همچین چیزی نبود ؟!!!!!!!!!!! میشه راهنمایم کنی ممنونت میشم

نظر

دوست عزیز خیلی برنامه ها هنوز با ۶ سازگار نشدن و این اتفاق میافته
              الزاما به سیف مد نمیره و ممکنه ریسپرینگ کنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اها دستت درد نکنه رفیق . در کل از همکاری همتون واقعا ممنونم دستگاه رو ریستور کردم مثل اسب داره کار میکنه ماشالله . اینشالله که مشکلی پیش نیاد برا کسی

نظر

اها دستت درد نکنه رفیق . در کل از همکاری همتون واقعا ممنونم دستگاه رو ریستور کردم مثل اسب داره کار میکنه ماشالله . اینشالله که مشکلی پیش نیاد برا کسی
                  اصلا نیاز به ریستور نبود
                  اخرین توییک های نصب شده رو پاک میکردید دونه دونه.بعد میفهمیدید مشکل از کدومه
                  برای دفعات بعد گفتم.ایشالا موفق باشی

نظر

شما الان میشه یه چند عکسی از برنامه های نصب شده سیدیارو بگذارید همین جا ببینیم . از خود دستاگهون البته بی زحمت اخه من هرجا زدم نوشتن سازگاره نصب میکرده این گوش ما هنگ میکرد . دستتون درد نکنه از همکاریتون واقعا ممنونم
                    یا اینکه توی بخش سیدیا یک قسمت بازکنید شما اساتید که تویک های سازگار با 6 رو بزارن ببینیم و بگن ایا مشکلاتی با این تویک ها دارن یانه جهت اطلاع رسانی .
                    ویرایش توسط steveen : https://i-phone.ir/forums/member/153183-steveen در ساعت 03-01-2015, 12:09 AM

نظر

شما الان میشه یه چند عکسی از برنامه های نصب شده سیدیارو بگذارید همین جا ببینیم . از خود دستاگهون البته بی زحمت اخه من هرجا زدم نوشتن سازگاره نصب میکرده این گوش ما هنگ میکرد . دستتون درد نکنه از همکاریتون واقعا ممنونم

من از اینا استفاده میکنم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اقا اين قضيش چيه ميشه يكي توضيح بده . من مشكل كرش رو داشتم ريستور كردم حل شد انگار مشكل از jailbreak بوده حالا يه مشكل جديدي داريم با ios 8.1.2 اين ورژن wifi هي قطع و وصل ميشه چرا نميدونم دقيقا تا اپديت كردم هي واي فاي قطع و وصل ميشه گاهي اوقات. البته ورژن قبلي كه 8.1.1 بود هيچيش نبود الان يدفعه سكته زد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                        X