اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صفحه ابی در ایفون 6 !!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صفحه ابی در ایفون 6 !!

سلام

بله متاسفانه درست خوندید 64 گیگ پارت نامبر lla ایفون 6 کمتر از یکماه خریداری شده ! توی وایبر بود که صفحه ابی شد ریست شد بالا اومد و داره کار میکنه و صاحبش بشدت ترسیده چون بنده خدا ایفون 5s هم داشت همین مشکل براش پیش اومد.بازی های clash of clans . boom beach . angry bird زیاد بازی میکنه مخصوصن کلش اما نه بیشتر از من ! در ضمن گوشی از این گارانتی داراس که تو ایران خودشون گارانتی میکنن چون یه ماهم نشده ببریم اونجا زور بزنیم شاید گردن بگیرن؟ میشه فرستاد امریکا؟ 8.1.1 داره 8.1.2 رو روش نصب کنم یه مدت استفاده کنه ؟ کلن پیشنهاد شما چیه؟ اصن کسی این مشکلو با 6 داشته؟

آیا بکاپ 5s رو برگردودنه رو آیفون ۶ ش یا همون جوری استفاده کرده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
      آیا بکاپ 5s رو برگردودنه رو آیفون ۶ ش یا همون جوری استفاده کرده ؟
      یادم نیست ممکنه از اون باشه ؟ ینی یه ریستور کنم بک اپ بر نگردونم ممکنه مشکل حل شه؟

مگه صفحه ابی ایراد cpu نیست تو ایفون؟

نظر

شما یم بار گوشی رو برگردونین و از بکاپ استفاده نکنین
        و تست کنین
        شاید درست شد
        ارزشش رو داره

نظر

نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
          شما یم بار گوشی رو برگردونین و از بکاپ استفاده نکنین
          و تست کنین
          شاید درست شد
          ارزشش رو داره
          به زیاد بازی کردن مخصوصن کلش اف کلن بستگی داره ؟ میخام بدونم برای اینکه یه مدت دیگه امتحانی گوشی دستش باشه این بازی ها رو روش نصب کنیم یا نه ؟ اخه سه میلیون ودویست پوله گوشیه ادم زورش میاد!!!!

نظر

مطمین باشید اگر قرار باشه به فنا بره خواهد رفت
            پس دلیلی نداره نگران باشین

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
              به زیاد بازی کردن مخصوصن کلش اف کلن بستگی داره ؟ میخام بدونم برای اینکه یه مدت دیگه امتحانی گوشی دستش باشه این بازی ها رو روش نصب کنیم یا نه ؟ اخه سه میلیون ودویست پوله گوشیه ادم زورش میاد!!!!
              ربطی به کلش و بازی نداره مربوط به مشکل رم هستش اگه بفرسته اپل استور تعویض میکنن بدونشک

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مال منم اقا دو بار اینطور شده روی وایبر و لاین فک کنم برا ایمه که برنامه ها همانگ نشدن ولی الان بدوت مشکل داره کار میکنه !!

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
                  مال منم اقا دو بار اینطور شده روی وایبر و لاین فک کنم برا ایمه که برنامه ها همانگ نشدن ولی الان بدوت مشکل داره کار میکنه !!
                  پس شما معتقدی مشکل نرم افزاریه؟ لاین رو که کلن من برنامه مشکل داری میدونم چون چندین مشتری رو مدلای مختلف ایفون حین کار با لاین گوشیشون ریست شده حتی موقعی که درخاست برنامه لاین رو میدن بهشون پیشنهاد میدم نصب نکنن! اما وایبر اولین باره میشنوم.

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
                    پس شما معتقدی مشکل نرم افزاریه؟ لاین رو که کلن من برنامه مشکل داری میدونم چون چندین مشتری رو مدلای مختلف ایفون حین کار با لاین گوشیشون ریست شده حتی موقعی که درخاست برنامه لاین رو میدن بهشون پیشنهاد میدم نصب نکنن! اما وایبر اولین باره میشنوم.
                    من برام روی 5s هم که داشتم رو لاین اتفاق افتاد روی اون قلبم وایساد ولی خدارو شکر ابی شد ریست شد اومد بالا رو این ۶ هم ۲ بار برام اتفاق افتاده اونم رو لاین و وایبر نمیدونم والا اینم اپل فکری به حالش نمیکنه رو ایپد ایر هم دوستان میگن خیلی اتفاق افتاده

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
                      من برام روی 5s هم که داشتم رو لاین اتفاق افتاد روی اون قلبم وایساد ولی خدارو شکر ابی شد ریست شد اومد بالا رو این ۶ هم ۲ بار برام اتفاق افتاده اونم رو لاین و وایبر نمیدونم والا اینم اپل فکری به حالش نمیکنه رو ایپد ایر هم دوستان میگن خیلی اتفاق افتاده
                      شما ۶۴ گیگ دارین؟

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                        شما ۶۴ گیگ دارین؟

نه دوست عزیز از من ۱۶ هست

نظر

با یکبار صفحه ابی هیچی نمی شه نگران نباشین.
                          ایراد هم حتما نرم افزاری بوده.

نظر

برای ۶۴ گیگ آیفون ۶ وقت صحبت با اسکایپ صفحه گوشی من قرمز شد و دیگه بالا نیومد. تمام.... گوشی رو فروختم... برای ۶۴ گیگ ها مشکل شاید به حافظه برگرده (mlc , tlc) اما برای ۱۶ گیگ ؟؟؟؟ نمی دونم

نظر

صفحه ابی در ایفون 6 !!

من دو با رو ایفون ۶ ۱۶ اینجوری شده
                              یکی موقعی بود که ۸.۰.۲ بودم با سافاری نزدیک ۲۰ تا ودیو داشتم لود میکردم
                              یکی هم وقتی بود داشتم توییک نصب میکردم ریسپربنک نخواستم بکنم و کلوز کردم سیدیا رو
                              ۹۹٪ مشکل شما هم نرم افراریه سخت نگیرین
                              راستی این مورد نزدیک سه هفته پیش اتفاق افتاد و بعد اون گوشی داره کار میکنه

نظر

صبر کنید ..
                              X