اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
    متاسفانه فكر كنم tlc باشه درسته؟
    خيلي روي خريدش و تاريخ ساختش دقت كردم كه متاسفانه اين شد
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    شما 6 پلاس چند گیگ رو دارین ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
      شما 6 پلاس چند گیگ رو دارین ؟
      ٦ ٦٤گيگ هست دوست عزيز
      پلاس نيست

نظر

• سلام دوستان عزیز...
        من بین گوشی سامسونگ گلگسی اس 6 و آیفون 6 موندم کدومو بخرم البته یه گلگسی تب اس 10.5 هم دارم اگه میشه لطف کنید بگید که بهتره کدومو بخرم خیلی برام سخته کدومو انتخاب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR18120 نمایش پست ها
          سلام دوستان عزیز...
          من بین گوشی سامسونگ گلگسی اس 6 و آیفون 6 موندم کدومو بخرم البته یه گلگسی تب اس 10.5 هم دارم اگه میشه لطف کنید بگید که بهتره کدومو بخرم خیلی برام سخته کدومو انتخاب کنم
          اگه هدف شما از خريد گوشي كيفيت ساخت عالي،سيستم عامل سريع،بدون لگ منظم و قانون مند و پشتيباني عالي اپل تا چندين سال باشه ايفون ٦ بخر
          اگه هدفت از خريد گوشي كيفيت خوب،سيستم عامل سريع در عين حال امنيت و كيغيت پايين،در هم و بر هم،پشتيباني ضعيف،ولي مملو از امكانات بچه گانه و به درد نخور،نصب نرم افزار پولي عين اب خوردن و عكس و اهنگ و ....،مديريت فايل پيشرفته و.... باشه گلكسي s6 خوبه
          من خودم چندين سال گلكسي s4 داشتم كه چون پشتيباني گوشي هاي ساخت شركتهايي جز گوگل ضعيفه فروختم و الان ايفون ٦ دارم
          به قول يكي مقايسه ايفون با گلكسي مثل مقايسه ي بوگاتي با پرايد هست

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR18120 نمایش پست ها
            سلام دوستان عزیز...
            اگر بین این دو موندید
            پیشنهاد من گلکسی اس 6 هست!
            آی او اس سیستم عاملی نیست که همه بتونن باهاش کار کنن,وقتی کسی سامسونگ رو با اون سیستم عال به پای آیفون میزاره,صد درصد همون آندروید میتونه انتظاراتشو براورده کنه
            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• دوستان چند روز پیش از کانادا برام ۶ پلاس سری ۱۲۸ گیگ گرفتن
              می خواستم بدونم هنوز هم tlc در این مدل استفاده میشه یا دیگه فقط mlc هست ؟

نظر

• اینقدر به این قضیه حساس نشید اگه آیفون شما تا به حال دچار کرشهای زیاد و مشکلات دیگر نشده دیگه مهم نیست نوع حافظه داخلی چیست... اگر هم گوشی شما مشکل داشته باشد اپل استور تعویض میکند.
                ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 10-06-2015, 04:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
                  اینقدر به این قضیه حساس نشید اگه آیفون شما تا به حال دچار کرشهای زیاد و مشکلات دیگر نشده دیگه مهم نیست نوع حافظه داخلی چیست... اگر هم گوشی شما مشکل داشته باشید اپل استور تعویض میکند.
                  منم دوست دارم حساس نشم ولی وقتی میبینم این تعداد پست و صفحه اینجا در این مورد بحث شده خوب غیر ارادی آدم حساس میشه

نظر

• خوب بعد تحقیقات زیاد فهمیدم تمام مشکلات در ماه های اخیر برطرف شده و الان حتی tlc ها بهتر از mlc ها دارن عمل میکنن و مشکلاتشون کمتره و سرعت بالاتری هم دارن
                    البته آپدیت سخت افزاری و نرم افزاری که اپل انجام داده خیلی تاثیر داشته

نظر

• دوستان من گوشی iPhone 6 128 GB گرفتم
                      سال ساخت 2015 ولی فکر کنم TLC باشه
                      هیچ مشکلی هم باهاش ندارم ( گوشی تقریبا پر هست )
                      فقط گاهی اوقات Respring میشه
                      این مشکل علتش همین موضوع TLC هست یا برای بک آپ و چیزهای دیگه ؟

ممنون میشه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط dooste.man83 نمایش پست ها
                        منم دوست دارم حساس نشم ولی وقتی میبینم این تعداد پست و صفحه اینجا در این مورد بحث شده خوب غیر ارادی آدم حساس میشه
                        مثل اینکه عادت مردم ایران رو هنوز نمیدونید.....
                        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAmir Reza نمایش پست ها
                          دوستان من گوشی iPhone 6 128 GB گرفتم

ممنون میشه راهنمایی کنید

شما سعی کنید همیشه از گوشی بکاپ بگیرید تا اگه یکدفعه با مشکلی مواجه شدید اطلاعات مهم رو از دست ندی. به تجربه بهم ثابت شده چنین مشکلاتی به مرور ، تبدیل به یک مشکل اساسی میشن. از جمله نوت بوک ویندوزیم که مدتی با مشکل صفحه آبی مواجه میشد و مجبور میشدم خاموش روشنش کنم. تا اینکه یک بار کلا مرخص شد و فهمیدممشکل از چیپ گرافیک آنبوردش بوده که نهایتا مرخص شد...
                          یاد در گوشی اندرویدیم که در آخر عمرش شروع کرد به نشون دادن ایرادات عجیب و غریب و نهایتا بالکل مرخص شد !
                          شما هم اگر گوشی رو جیلبریک نکردید و آخرین آپدیت رو نصب کردی و با این وجود چنین مشکلی داری ، یا مدام بکاپ بگیر یا اگه تونستی گوشی رو بفرست به یک اپل استور که اگه مشکل سخت افزاری داره عوضش کنند ...

پ.ن : البته ممکن هم هست ایراد از یکی از نرم افزارهای نصب شده باشه. در تاپیکی دیدم برخی با نسخه های قبلی وایبر مشکلات عجیب غریبی داشتند و پس از پاک کردنش مشکلاتشون حل شده! شاید یک نرم افزار عامل مشکل شما باشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط dooste.man83 نمایش پست ها
                            خوب بعد تحقیقات زیاد فهمیدم تمام مشکلات در ماه های اخیر برطرف شده و الان حتی tlc ها بهتر از mlc ها دارن عمل میکنن و مشکلاتشون کمتره و سرعت بالاتری هم دارن
                            البته آپدیت سخت افزاری و نرم افزاری که اپل انجام داده خیلی تاثیر داشته
                            خیر دوست عزیز--tlc بهتر عمل نمیکنه! بیشتر بخاطر قیمت پایین و سود بیشتر در گوشی آیفون استفاده میشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAmir Reza نمایش پست ها
                              دوستان من گوشی iPhone 6 128 GB گرفتم

ممنون میشه راهنمایی کنید
                              بله tlc هستید.
                              اگه جیلبریک نیستید نباید Respring بشه (اگه خیلی خیلی کم اینجور میشه نباید مشکل خاصی باشه)! شما یک بار ریستور کن و بدون بک آپ آیتونز استفاده کنید.

نظر

• دوستان من از هیچ کدوم از دو روش نتونستم استفاده کنم !!!!!!!!!!!!!
                                گوشیم 6 مدل 64 سال ساخت 2015 هفته 5 February !!!!!!!!!!!!
                                الان مدل هاردم چیه؟
                                مشکلی داره ؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X