اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام و خسته نباشيد
    من مي خوام iphone 6 plus 64gb lla gray بگيرم مي خواستم بدونم ميتونه از نوع مشكل دار باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipadnewnew نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشيد
      من مي خوام iphone 6 plus 64gb lla gray بگيرم مي خواستم بدونم ميتونه از نوع مشكل دار باشه
      گوشی های دارای مشکل فکر کنم دیگه تقریبا تو بازار نیست یا کمه
      از دیجی کالا یا دفتر انجمن خرید کنید

نظر

• سلام به دوستان
        من امروز داشتم یه سرچ میزدم یه برنامه به زبان چینی پیدا کردم بنام 360 که توی اون نوع حافظه mlc یا tlc رو مینویسه اما نصبش کردم متاسفانه انقدر خرچنگ قورباغه بود نتونستم کاری باش کنم و اصلا معلوم نیست
        خواهشا یکی از دوستان که از زبون چینی سر در میاره این برنامه رو نصب کنه و آموزش تصویری و کار کردن باهاش رو بزاره
        اینم لینک همون جایی که معرفی کرده: iphone6闪存门怎么破? 手机闪存故障检测_口袋巴士

نظر

• دوستان من آیفون 6 پلاسی که از دیجی خریده بودم پس دادم واسه تعویض. البته پلمپش رو باز نکرده بودم ! چون هم گارانتی 1 ماه تعویض وقایع گستر تموم شده بود هم اینکه گوشی هفته ساختش هفته دوم 2015 بود و انگار گوشیمو قبل از عید خریده بودم !!
          یه سوال داشتم اینکه فبل از اینکه واسم ارسال کنن بگم چی بهشون که هفته ساختش جدید باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
            دوستان من آیفون 6 پلاسی که از دیجی خریده بودم پس دادم واسه تعویض. البته پلمپش رو باز نکرده بودم ! چون هم گارانتی 1 ماه تعویض وقایع گستر تموم شده بود هم اینکه گوشی هفته ساختش هفته دوم 2015 بود و انگار گوشیمو قبل از عید خریده بودم !!
            یه سوال داشتم اینکه فبل از اینکه واسم ارسال کنن بگم چی بهشون که هفته ساختش جدید باشه ؟
            بگيد سري جديد بفرستند با گارانتي جديد! گرچه اونها از اين چيزا سر در نميارن!
            در جريان كامل گوشيتون هستم و با هم در جاي ديگه صحبت كرديم و عكسهاي پلمپ رو نشونم داديد.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
              سلام به دوستان
              من امروز داشتم یه سرچ میزدم یه برنامه به زبان چینی پیدا کردم بنام 360 که توی اون نوع حافظه mlc یا tlc رو مینویسه اما نصبش کردم متاسفانه انقدر خرچنگ قورباغه بود نتونستم کاری باش کنم و اصلا معلوم نیست
              خواهشا یکی از دوستان که از زبون چینی سر در میاره این برنامه رو نصب کنه و آموزش تصویری و کار کردن باهاش رو بزاره
              اینم لینک همون جایی که معرفی کرده: iphone6闪存门怎么破? 手机闪存故障检测_口袋巴士
              من كامل به اين روش مسلط هستم دوست عزيز

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                اگر کامل بلدید و درست هم جواب میده یه زحمتی بکشید و آموزششو قرار بدید دوست من
                بخدا ثواب داره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                بخدا ثواب داره

نظر

• سلام
                  دوستان به برنامه هايي مثل mobile performanco و امثال اينها كه تست از read write ميدن اصلا نميشه اكتفا كرد چون من هر سري كه ميزنم يه سري اعداد بهم نشون ميده يه بار mlc يه بار tlc
                  فقط و فقط iokitbrowser درست جواب ميده و اين برنامه چينيه كه دوستمون زحمت بكشن نحوه كار باهاش رو بزارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بخدا ثواب داره
                    اون لینکی که چینی گذاشتید دو روش داره! و من روش اول رو کامل میدونم اما روش دوم هم با اون برنامه 360(که زبان برنامه هم تغییر نمیکنه) بررسی کردم اما چون برنامه قدرتمندی هست به قسمتی از دسترسی حافظه گوشی میره و ممکن بود با یه گزینه اشتباه تغییراتی بده و گوشی بریزه بهم و نخواستم این ریسک رو انجام بدم! واسه همین روش دوم رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.
                    ...
                    اما روش اول اون لینک چینی به سبک برنامه IOKitBrowser هست که در پست اول بیان شده در همینجا..با یه روش دیگه و نتیجه باز یکی هست! فکرنکنم شما بتونید برنامه IOKitBrowser رو نصب کنید در 8.3
                    البته خودم رو چند گوشی بارها تست کردم همه روشها
                    ...
                    پس شد این روش ها:
                    1.IOKitBrowser-------->کامل جواب میده و خیلی خیلی دقیق
                    2.PerformanceTest Mobile-------->دقیق نیست بخاطر قدیمی بودن اون
                    3.PhoneDoctor-------->دقت خوبی داره و جواب میده در 8.3

برنامه سوم پولی هست که خیلی off خورده امروز دیدم! کمتر از یک دلار
                    ....
                    و اینکه بعضی ها میگن از سری فلان تاریخ اپل دیگه tlc نمیزنه! اینا همش حرفه! من در سری ماه های قبل هم دیدم و احتمال میدم یه سری بهینه سازی هایی انجام داده روی tlc که مشکل ساز نشه!
                    ....
                    شما اگه از روش 1 یا 3 استفاده کردید و اسکرین شات بگذارید! من میگم که شما کدوم مدل هستید(متفاوت تر از پست اول)!
                    ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 05-06-2015, 12:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                      اون لینکی که چینی گذاشتید دو روش داره! و من روش اول رو کامل میدونم اما روش دوم هم با اون برنامه 360(که زبان برنامه هم تغییر نمیکنه) بررسی کردم اما چون برنامه قدرتمندی هست به قسمتی از دسترسی حافظه گوشی میره و ممکن بود با یه گزینه اشتباه تغییراتی بده و گوشی بریزه بهم و نخواستم این ریسک رو انجام بدم! واسه همین روش دوم رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.
                      ...
                      اما روش اول اون لینک چینی به سبک برنامه IOKitBrowser هست که در پست اول بیان شده در همینجا..با یه روش دیگه و نتیجه باز یکی هست! فکرنکنم شما بتونید برنامه IOKitBrowser رو نصب کنید در 8.3
                      البته خودم رو چند گوشی بارها تست کردم همه روشها
                      ...
                      پس شد این روش ها:
                      1.IOKitBrowser-------->کامل جواب میده و خیلی خیلی دقیق
                      2.PerformanceTest Mobile-------->دقیق نیست بخاطر قدیمی بودن اون
                      3.PhoneDoctor-------->دقت خوبی داره و جواب میده در 8.3

برنامه سوم پولی هست که خیلی off خورده امروز دیدم! کمتر از یک دلار
                      ....
                      و اینکه بعضی ها میگن از سری فلان تاریخ اپل دیگه tlc نمیزنه! اینا همش حرفه! من در سری ماه های قبل هم دیدم و احتمال میدم یه سری بهینه سازی هایی انجام داده روی tlc که مشکل ساز نشه!
                      ....
                      شما اگه از روش 1 یا 3 استفاده کردید و اسکرین شات بگذارید! من میگم که شما کدوم مدل هستید(متفاوت تر از پست اول)!
                      روش اول كه اصلا نصب نميشه شايد بالاي ٣٠-٤٠ بار امتحان كردم
                      روش سوم هم پوليه و متاسفانه اپل ايديم خاليه بعدا بايد شارژش كنم
                      بازم در كل بابت پاسختون ممنون دوست عزيز

نظر

روش اول كه اصلا نصب نميشه شايد بالاي ٣٠-٤٠ بار امتحان كردم
                        روش سوم هم پوليه و متاسفانه اپل ايديم خاليه بعدا بايد شارژش كنم
                        بازم در كل بابت پاسختون ممنون دوست عزيز

بخاطر اینکه روش اول روی گوشی جیلبریک جواب میده! و گفتم که شما نمیتونید نصب کنید.
                        روش سوم هم میتونید از فروشگاه سیب استور اونو بخرید.

نظر

• متاسفانه فكر كنم tlc باشه درسته؟
                          خيلي روي خريدش و تاريخ ساختش دقت كردم كه متاسفانه اين شد

نظر

متاسفانه فكر كنم tlc باشه درسته؟

بله شما tlc هستید!
                            البته tlc های جدید فکرنکنم همه مشکل داشته باشند! ممکنه یه سری بهینه سازی ها انجام شده باشه!

نظر

متاسفانه فكر كنم tlc باشه درسته؟

تاریخ ساخت اون کی بود؟

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                                تاریخ ساخت اون کی بود؟

هفته دوم ژانويه

ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 05-06-2015, 03:05 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X