اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
    دوستان اين مشكلات فقط فقط فقط مربوط ميشه به ٦ ظرفيت ٦٤ گيگ و ٦ پلاس ١٢٨ گيگ ؟
    ميخوام بخرم اگه همينا باشه اين ظرفيت ها رو نگيرم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    درود
    این مشکل برای سری های اول این دو مدل بوده در حال من هفته 40 6 پلاس 128 دارم هیچ مشکلی نداره --

نظر

• سلام میشه توضیح بدید چطوری میشه فهمید گوشی ساخت کدوم هفته است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rahas نمایش پست ها
        سلام میشه توضیح بدید چطوری میشه فهمید گوشی ساخت کدوم هفته است؟
        به جای اینکه پست بدید زحمت بکشید پست اول رو مشاهده کنید یا سرچ کنید!

در پست اول همین تاپیک لینک سایت مورد نظر برای تعیین هفته ی ساخته قرار داده شده.

نظر

• Production year: 2006
          Production week: 98 (November)
          Production number: 6942 (within this week)

نظر

• دوستان من با این روش رفتم، اما هفته ساختو نمیزنه واسم

نظر

• نوشته اصلی توسط omid9068 نمایش پست ها
              دوستان من با این روش رفتم، اما هفته ساختو نمیزنه واسم
              با کدوم روش؟

نظر

• ساخت گوشی من دسامبر و هفته 52 هست.
                64 گیگ بدون iccid و پارت نامبر lla
                واسه ی اینکه خیالم راحت بشه میخواستم این اپلیکیشن رو نصب کنم، اما 1 هفتست واسه نصبش همش ارور میده! باید چیکار کنم؟
                در ضمن یک دانلود منیجر خوب و فیری هم بهم معرفی کنید.
                یه سوال دیگه هم داشتم! این نرم افزار itools نرم افزار بهینه و قابل قبولی هست از طرف اپل؟ هیچ مشکلی رو ایجاد نمیکنه؟ اطلاعی در مورد این نرم افزار ندارم.
                ممنون از همه دوستان .... .

نظر

• من میخوام آیفون6- 64 گیگ بخرم خیلی استرس اینو گرفتم که حافظش tlc باشه و مشکل واسم پشی بیاد و مطمئنم اگه tlc باشه بد دلمو میرنه, باید چیکار کنم؟ سری جدید آیفون 6 بخرم mlc هست یا اونا هم ممکنه tlc باشن ؟

نظر

• دوستان 6 پلاس ما 64 گیگ و همچنین حافظه mlc بعد از 1 ماه صفحه نمایشش آبی میشد و همچنین قرمز و بعدش ریست میشد خیلی زیاد که با ضرر بسیار فروختمش و یکی دیگه خریدم الان جدیده یه هفته نشده که پنجشنبه شب داشتم با برنامه open door کار میکردم که صفحش یهو ابی شد و ریست کرد. حالا از پنجشبه تا حالا دیگه ریست نشد امید وارم دیگه نشه.جایی هست اگر شد بدم درست کنند؟این شانس ما هست که هر دو گوشیم صفحه ابی میشه یا اکثر گوشیها اینطوریه؟اخه این وضعشه

نظر

• نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
                      دوستان 6 پلاس ما 64 گیگ و همچنین حافظه mlc بعد از 1 ماه صفحه نمایشش آبی میشد و همچنین قرمز و بعدش ریست میشد خیلی زیاد که با ضرر بسیار فروختمش و یکی دیگه خریدم الان جدیده یه هفته نشده که پنجشنبه شب داشتم با برنامه open door کار میکردم که صفحش یهو ابی شد و ریست کرد. حالا از پنجشبه تا حالا دیگه ریست نشد امید وارم دیگه نشه.جایی هست اگر شد بدم درست کنند؟این شانس ما هست که هر دو گوشیم صفحه ابی میشه یا اکثر گوشیها اینطوریه؟اخه این وضعشه
                      سلام دوست عزیز من هم گوشیم ابی شد و یه دفه ریست شد اما دیگه برای مشکلی پیش نیومده و ریست نشده فکر کنم این اتفاق وقتی میفته که رم گوشی پر باشه

نظر

• واسه شما هم 6 پلاس 64 گیگ هست ؟چند وقت پیش این اتفاق براتون افتاد؟ گوشی قبلی منم اول هفته ای یکبار میشد و بعد رفته رفته زیاد شد تا حدی که هر چند دقیقه که باهاش کار میکردم ریست میشد.الان هم میترسم اینم اینطوری بشه ؟البته خدا کنه که نشه،واقعا این مشکل واسه چی هست؟ کسی میدونه ؟هر کسی یه چیزی میگه

نظر

• نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
                          دوستان 6 پلاس ما 64 گیگ و همچنین حافظه mlc بعد از 1 ماه صفحه نمایشش آبی میشد و همچنین قرمز و بعدش ریست میشد خیلی زیاد که با ضرر بسیار فروختمش و یکی دیگه خریدم الان جدیده یه هفته نشده که پنجشنبه شب داشتم با برنامه open door کار میکردم که صفحش یهو ابی شد و ریست کرد. حالا از پنجشبه تا حالا دیگه ریست نشد امید وارم دیگه نشه.جایی هست اگر شد بدم درست کنند؟این شانس ما هست که هر دو گوشیم صفحه ابی میشه یا اکثر گوشیها اینطوریه؟اخه این وضعشه
                          درود
                          ۱-پارت نامبر کدوم کشور هست ؟
                          ۲-هفته چندم هست ؟
                          ۳-جیلبرک هم کردید ؟
                          اگه این کارو کردید چه توییک هایی روش نصب کردید ؟
                          ۴-چه ورژنی از ios هستید ؟
                          ۵-تا حالا ضربه دیده ؟
                          6-اشکال از برنامه opendoor هم بوده باید کلا پاکش کنی و دوباره نصبش کنی که هنگ کردنت از بین بره --چون در مورد هنگ کردن با این برنامه توی قسمت توضیحات برنامه توضیح داده بود !

Sent from iphone6+
                          ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 07-02-2015, 07:53 PM

نظر

• دوستان من توی پست اول متوجه نشدم! میشه دقیق بگید من حالا میخوام آیفون 6 مدل 64 بگیرم بدون اینکه جعبه رو باز کنم توی مغازه میخوام ببینم mlc هست یا tlc میشه بگید از کجا بفهمم. اگه بخوام بازش کنم که کار از کار گذشته!

نظر

• نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
                              دوستان من توی پست اول متوجه نشدم! میشه دقیق بگید من حالا میخوام آیفون 6 مدل 64 بگیرم بدون اینکه جعبه رو باز کنم توی مغازه میخوام ببینم mlc هست یا tlc میشه بگید از کجا بفهمم. اگه بخوام بازش کنم که کار از کار گذشته!
                              درود
                              راهی نداره فقط باید بازش کنی و روشی که تو پست اول ذکر شده را اجرا کنی

Sent from iphone6+

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                                درود
                                راهی نداره فقط باید بازش کنی و روشی که تو پست اول ذکر شده را اجرا کنی

Sent from iphone6+
                                میشه روش پست اول رو به صورت خلاصه و خوب توضیح بدین آخه خیلی در هم بر همه من متوجه نشدم دقیقا باید مرحله به مرحله چکار کرد.

نظر

صبر کنید ..
                                X