اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

دوستان مال من tlc يا mlc?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    این mlc هستش دوست عزیز

نظر

• پاشا عزيز چجوري ميفهمين mlc هست؟

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
        پاشا عزيز چجوري ميفهمين mlc هست؟

پایا منم همین بودم تقریبا و از روش دوم تست کردم mlc بود
        یمی دیگه از دوستان ص۳ هم همینطور
        من فک کنم این برنامه ها گنگ هستن از اولم گفتم احساس میکنم این روشها زیاد درست نیست
        و یه چیزی غلطه
        چون ایفون ۱۶ رو هم mlc نشون میده
        کلا مشکوکم به این داستان

ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 13-01-2015, 06:52 PM

نظر

• از بد شانسي ما روش دوم هم كه اپليكيشنش دانلود نميشه ،بازم مرسي پاشا

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
            شما هم مثل گوشی من هست، با اینکه هفته آخر دسامبر هست، اما سرعت رایتش مثل tlc هاست، البته اصلا تو فکر نباش خدارو شکر مال من که هیچ مشکلی نداره و تا حالا هیچ کرش یا مشکلی توش ندیدم، همونجور که می دونید ، سرعت خواندن خیلی خیلی مهم تر است تو دسنگاه ها، چون برنامه باید از هارد خونده بشه و توی رم ریخته بشه، و چون سرعت خواندن هارد بالاس، مشکلی تو اجرا و لود برنامه ها قطعا نیست، سرعت رایت هم فقط بدرد وقتی می خوره که بخوای برنامه رو گوشی نصب کنی و یا ضبط فیلم انجام بدی، که سرعت ۵۰ مگابایت بر ثانیه برای هیچکدوم از این کارها کم نمیاره خدارو شکر...نهایت سرعنی که فیلم برداری فول اچ دی نیاز داره، ۲۰ مگابایت بر ثانیه هست (یعنی دقیقه ای 1 گیگ، که خودش خیلی بیشتر از نیاز ضبط فول اچ دی هم هست) پس تو فکر هیچ چیزی نباشید و از آیفونتون لذت ببرید.
            من حالت 4k را تو برنامه procam فعال کردم که فیلم برداری تو این حالت انجام میده که تو ۱ دقیقه ۱،۲ گیگ ظبط می کنه هم مشکل ندارم

نظر

• سلام.شاید سوالم تکراری باشه.اما سر این قضیه حساس شدم.یه 6 16گیگ میخوام بگیرم با یه 6پلاس 64.
              با این مشخصاتی که دادم ممکنه به مشکل بربخورم؟واقعا آزار دهندس حالا اگه مشکلی هم باشه؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
                سلام.شاید سوالم تکراری باشه.اما سر این قضیه حساس شدم.یه 6 16گیگ میخوام بگیرم با یه 6پلاس 64.
                با این مشخصاتی که دادم ممکنه به مشکل بربخورم؟واقعا آزار دهندس حالا اگه مشکلی هم باشه؟؟؟؟؟؟
                حفتشون بدون مشكل هستند. فقط به آكبند بودنش حساس باشيد. و از جاي معتبر خريد كنيد.

نظر

• سلام دوستان برنامه iokitbrowser الان ورژن جديدش اومد و بريد نصب كنيد ، خوشبختانه گوشي من mlc هست

نظر

سلام دوستان برنامه iokitbrowser الان ورژن جديدش اومد و بريد نصب كنيد ، خوشبختانه گوشي من mlc هست

اينم اسكرين شات ، بريد نصب كنيد تا دوباره سرورش خراب نشده

نظر

سلام دوستان برنامه iokitbrowser الان ورژن جديدش اومد و بريد نصب كنيد ، خوشبختانه گوشي من mlc هست

[emoji106]
                      گفتم بهتون

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                        [emoji106]
                        گفتم بهتون

تنكس [emoji4][emoji6]

نظر

• بچه ها یه نکته ای که ما دقت نکرده بودیم اینه که، اونایی که سرعت رایتشون پایین تر هست، زیر ۱۰۰ هست mlc هستن و اونایی که سرعت رایتشون بالا هست،‌tlc...نکته اینجاس که tlc ها با اینکه سرعت رایت بالایی دارن، اما به مشکل بر می خورن و باعث کرش می شن...
                          متاسفانه تو متن اول این جمله با تناقض نوشته شده و باعث شده خیلیی ها مثل من به مشکل بر بخورن، از ادمین تاپیک خواهشمندم که درستش کنه...سرعت tlc ها بالاتر از mlc هست، اما tlc باعث ایجاد کرش و مشکل در گوشی میشه...
                          این و تو یه سایت خارجی هم دیدم که همین و گفته بود، لینکش و پیدا کردم می ذارم.

نظر

بچه ها یه نکته ای که ما دقت نکرده بودیم اینه که، اونایی که سرعت رایتشون پایین تر هست، زیر ۱۰۰ هست mlc هستن و اونایی که سرعت رایتشون بالا هست،‌tlc...نکته اینجاس که tlc ها با اینکه سرعت رایت بالایی دارن، اما به مشکل بر می خورن و باعث کرش می شن...
                            متاسفانه تو متن اول این جمله با تناقض نوشته شده و باعث شده خیلیی ها مثل من به مشکل بر بخورن، از ادمین تاپیک خواهشمندم که درستش کنه...سرعت tlc ها بالاتر از mlc هست، اما tlc باعث ایجاد کرش و مشکل در گوشی میشه...
                            این و تو یه سایت خارجی هم دیدم که همین و گفته بود، لینکش و پیدا کردم می ذارم.
                            این و برعکس نوشته چون الان دقیقا برای من و چند نفر در همین تاپیک عکس موضوع صادقه

نظر

• بله خودمم هم الان با برنامه IOKitBrowser چک کردم، با اینکه سرعت Writeم همواره ۵۰-۶۰ مگابایت بر ثانیه بود، اما نوع حافظه mlc بود...همون چیزی که تو سایت discussion.apple.com هم نوشته شده،
                              https://discussions.apple.com/thread/6660744
                              سرعت پایین تر ها، mlc هستن و بدون مشکل، و سرعت بالاتر ها tlc هستن و ممکن است مشکل دار باشند.(ان شاالله که گوشی هیچکدوم از بچه ها مشکل دار نباشه).

اینم سندش:
                              ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 14-01-2015, 08:54 PM دلیل: اضافه کردن عکس

نظر

بله خودمم هم الان با برنامه IOKitBrowser چک کردم، با اینکه سرعت Writeم همواره ۵۰-۶۰ مگابایت بر ثانیه بود، اما نوع حافظه mlc بود...همون چیزی که تو سایت discussion.apple.com هم نوشته شده،
                                https://discussions.apple.com/thread/6660744
                                سرعت پایین تر ها، mlc هستن و بدون مشکل، و سرعت بالاتر ها tlc هستن و ممکن است مشکل دار باشند.(ان شاالله که گوشی هیچکدوم از بچه ها مشکل دار نباشه).
                                ارتباطی به سرعت نداره شاید
                                چون من در موردش تحقیق کردم
                                Mlc
                                ها جدید ترن و موندگاری بیشتری دارن
                                Tlc
                                ها قدیمی تر و ارزون ترن و در طولانی مدت ممکنه به مشکل بر بخورند
                                توی نت سرچ کنید تمام توضیحاتش هست

نظر

صبر کنید ..
                                X