اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    این ورژن هستم 8.1.2
    توی iOS 8.1.2 و 8.2 بتا ۲ به بعد امکان نصب اپلیکیشن هایی که به صورت On-Air مثل همینی که دارید نصب میکنید بسته شد و با مشکلاتی وجود داره. در نتیجه شما سعی کن یک روش دیگه امتحان کنی این روش بسته شده. بقیه هم که نصب میکنند ورژن های پایین تری هستند

نظر

• مرسی و سپاس و اینکه روش دیگری را کدام تست کنم که دقیق باشه و شما پیشنهادتون چیه ؟؟؟؟ و اگر امکانش هست برنامه را برام بزارین ک دانلود کنم و تستش کنم ...سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
        مرسی و سپاس و اینکه روش دیگری را کدام تست کنم که دقیق باشه و شما پیشنهادتون چیه ؟؟؟؟ و اگر امکانش هست برنامه را برام بزارین ک دانلود کنم و تستش کنم ...سپاس
        نمیشه عزیز منم نیمتونم دانلود کنم
        باید صبر کرد مشکل از سروره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• 8.1.2

نظر

• بنده هم با برنامه phone doctor تست کردم الان فکر کنم tcl هست اره دوستان ؟؟؟
            http://8pic.ir/images/hf6twdg77eud78bbeb38.jpg

نظر

• اره عزيزم ولي مشكلي نداره مال منمtlc هست هيچ مشكلي هم ندارم بر عكس خيلي هم سريع تر از mlc عمل ميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
                اره عزيزم ولي مشكلي نداره مال منمtlc هست هيچ مشكلي هم ندارم بر عكس خيلي هم سريع تر از mlc عمل ميكنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• عاقا اين برنامه tapatalk چرا عكس اپلود نميكنه لامصب نيم ساعته ايرور ميده بهم

نظر

• write speed :292
                    read speed :671

نظر

• منم هفته پیش گرفتم tlc بود ، هیچ مشکلی هم ندارم ، اینها همش بازار گرمیه

نظر

• آیفون ۶،همین دیروز گرفته شده از دبی، تولید هفته ۵۱ ، آخرین هفته دسامبر ۲۰۱۴، ۶۴ گیگ، روش اول با برنامه PerformanceTest ، سرعت Read 370 MB/S و سرعت Write 50.1 MB/S ، نمی دونم tlc میشم یا نه، ولی خوب قرار بود از Decembet به بعد دیگه tlc نزنه نه؟؟؟
                        روش دوم هم که نصب نمی شه، ۸.۱.۲ هستم...

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                          آیفون ۶،همین دیروز گرفته شده از دبی، تولید هفته ۵۱ ، آخرین هفته دسامبر ۲۰۱۴، ۶۴ گیگ، روش اول با برنامه PerformanceTest ، سرعت Read 370 MB/S و سرعت Write 50.1 MB/S ، نمی دونم tlc میشم یا نه، ولی خوب قرار بود از Decembet به بعد دیگه tlc نزنه نه؟؟؟
                          روش دوم هم که نصب نمی شه، ۸.۱.۲ هستم...
                          بله tlc هست

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                            آیفون ۶،همین دیروز گرفته شده از دبی، تولید هفته ۵۱ ، آخرین هفته دسامبر ۲۰۱۴، ۶۴ گیگ، روش اول با برنامه PerformanceTest ، سرعت Read 370 MB/S و سرعت Write 50.1 MB/S ، نمی دونم tlc میشم یا نه، ولی خوب قرار بود از Decembet به بعد دیگه tlc نزنه نه؟؟؟روش دوم هم که نصب نمی شه، ۸.۱.۲ هستم...
                            دوست عزیز هیچ منبع مشخصی اعلام نکرده که اپل قصد همچین کاریو دارهیعنی ایفون های سپتامبر با دسامبر هیچ فرقی ندارن

نظر

• دوستان مال من tlc يا mlc?

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

دوستان مال من tlc يا mlc?

Sent from my iPhone using Tapatalk

شما هم مثل گوشی من هست، با اینکه هفته آخر دسامبر هست، اما سرعت رایتش مثل tlc هاست، البته اصلا تو فکر نباش خدارو شکر مال من که هیچ مشکلی نداره و تا حالا هیچ کرش یا مشکلی توش ندیدم، همونجور که می دونید ، سرعت خواندن خیلی خیلی مهم تر است تو دسنگاه ها، چون برنامه باید از هارد خونده بشه و توی رم ریخته بشه، و چون سرعت خواندن هارد بالاس، مشکلی تو اجرا و لود برنامه ها قطعا نیست، سرعت رایت هم فقط بدرد وقتی می خوره که بخوای برنامه رو گوشی نصب کنی و یا ضبط فیلم انجام بدی، که سرعت ۵۰ مگابایت بر ثانیه برای هیچکدوم از این کارها کم نمیاره خدارو شکر...نهایت سرعنی که فیلم برداری فول اچ دی نیاز داره، ۲۰ مگابایت بر ثانیه هست (یعنی دقیقه ای 1 گیگ، که خودش خیلی بیشتر از نیاز ضبط فول اچ دی هم هست) پس تو فکر هیچ چیزی نباشید و از آیفونتون لذت ببرید.

نظر

صبر کنید ..
                                X