اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
    اینکه سریال نامبر رو وارد میکنی فقط گوشی زو بهت نشون میده اطلاعاتی نشون نمیده.شما خودت جدیدا تست کردی؟
    بله عزيز من تست كردم.وقتي سريال نامبر رو وارد مي كني بخش repairs and coverage تاريخي رو نشون ميده كه يكسال بايد از اون تاريخ كم كني تا تاريخ اكتيو گوشيتون بدست بياد

نظر

• سلام دوستان
      من آخرین ورژن ایتونز رو نصب کردم اما میخوام apple id رو روش بزنم و ست کنم یعنی sign in کنم و یا برم توی استور با این پیغام مواجه میشم
      انگار که اصلا به اینترنت وصل نمیشه نمیدونم مشکلش چیه لطفا راهنمایی کنید

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
      من آخرین ورژن ایتونز رو نصب کردم اما میخوام apple id رو روش بزنم و ست کنم یعنی sign in کنم و یا برم توی استور با این پیغام مواجه میشم
      انگار که اصلا به اینترنت وصل نمیشه نمیدونم مشکلش چیه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
        سلام.من یه آیفون 6 از سایت دیجیکالا حریدم.ولی به آک بودنش مشکوکم.اول اینکه شارژ گوشی از اول 90 درصد هست.و دوم آی او اس 8.3 بصورت پیش فرض بر روش نصب هست.که قاعدتا باید 8.1.2 باشه. اگر کسی راهی بلده که از اون طریق به آک یا کار کارده بودن گوشی پی ببرم ممنون میشم بهم کمک کنه.من 24 ساعت مهلت تست دارم و تازه گوشی رو تحویل گرفتم.
        دوست عزیز منم جمعه از دیجی کالا یدونه ۶ گرفتم البته با کلی دعوا بدون آی سی سی برام فرستادن
        مال من ۸.۱.۲ روش بود و تاریخ اکتیو شدنشم درست چک کردم اوکی بود ولی صفحه دومش چندتا برنامه مثل garahband و imovie و ۲-۳ تا دیگه برنامه نصب بود، ولی گوشیرو ریست کردم برنامه ها رفت، منم مشکوک شدم به گوشی اما تاریخ اکتیو شدنش و پلمپ بودنش از همه لحاظ اوکی بود

نظر

• سلام دوستان
          من یه مشکل دارم نمیدونم مربوط میشه به همین تاپیک یانه ولی خیلی داره اذیتم میکنه
          توی واتس اپ و تلگرام زمانی که میخوام voice بفرستم بعد از چند ثانیه خودش قطع میکنه و همون قسمت رو میفرسته به هرکی هم گفتم هیچکس همچین مشکلی نداشت واتس رو هم چندبار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت برچسب روی lcd روهم برداشتم بازم همین مشکل رو داشت

ممنون میشم اگه راهکاری بهم بگین

نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
            دوست عزیز منم جمعه از دیجی کالا یدونه ۶ گرفتم البته با کلی دعوا بدون آی سی سی برام فرستادن
            مال من ۸.۱.۲ روش بود و تاریخ اکتیو شدنشم درست چک کردم اوکی بود ولی صفحه دومش چندتا برنامه مثل garahband و imovie و ۲-۳ تا دیگه برنامه نصب بود، ولی گوشیرو ریست کردم برنامه ها رفت، منم مشکوک شدم به گوشی اما تاریخ اکتیو شدنش و پلمپ بودنش از همه لحاظ اوکی بود
            دوست عزیز من که از دی جی کالا گرفتم دو مورد هر دو مورد مشکل داشت یکی کارکرده بود یکی دیگه مشکل صفحه نمایش داشت که تعویض نکردند و به ضرر فروختم یه 64 آلاک بدون iccid پارت lla گرفتم او روز خرید دوتا گرفتم از جای مطمئن و هر دوش این برنامه ها رو داره روی 64 های نسخه آنلاکش هستش.

او دوستمنوم که گرفته 8.3 روشه با اون شرایط مطمئننا مرجوعی بوده که فرستادن برای شما . و شما چهندمین مورد هستین که دیجی کالا این کارو کرده . با منم کرد این کارو. به هیچ وجه زیر بار نرین. دوستانی که میگن دی جی کالا تقلب نداره پس این چیه من حاضرم فاکتورم رو هم اینجا بزارم. مورد اولی دقیقا گوشی کارکرده بود و هنوز ریست هم نشده بود. خیلی ها میگن از بیرون بخری وسایل رو عوض میکنن دیجی کالا که خود اصل گوشیو رو مشکل داره چه برسه به لوازم داخلش.
            100 درصد گوشی های تو بازار الان یا 8.1.2 یا 8.1.3 دیگه تابلوه شیاد بازی این سایت. نمی دونم تو کشور ما یکی به یجایی میرسه بجای مشتری مداری مشتری رو جساراتا خر فرض میکنه. خوبه شما فهمیدی اونایی که اطلاعاتی ندارن ببین چه کلاهی سزشون میره.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
            دوست عزیز من که از دی جی کالا گرفتم دو مورد هر دو مورد مشکل داشت یکی کارکرده بود یکی دیگه مشکل صفحه نمایش داشت که تعویض نکردند و به ضرر فروختم یه 64 آلاک بدون iccid پارت lla گرفتم او روز خرید دوتا گرفتم از جای مطمئن و هر دوش این برنامه ها رو داره روی 64 های نسخه آنلاکش هستش.

او دوستمنوم که گرفته 8.3 روشه با اون شرایط مطمئننا مرجوعی بوده که فرستادن برای شما . و شما چهندمین مورد هستین که دیجی کالا این کارو کرده . با منم کرد این کارو. به هیچ وجه زیر بار نرین. دوستانی که میگن دی جی کالا تقلب نداره پس این چیه من حاضرم فاکتورم رو هم اینجا بزارم. مورد اولی دقیقا گوشی کارکرده بود و هنوز ریست هم نشده بود. خیلی ها میگن از بیرون بخری وسایل رو عوض میکنن دیجی کالا که خود اصل گوشیو رو مشکل داره چه برسه به لوازم داخلش.
            100 درصد گوشی های تو بازار الان یا 8.1.2 یا 8.1.3 دیگه تابلوه شیاد بازی این سایت. نمی دونم تو کشور ما یکی به یجایی میرسه بجای مشتری مداری مشتری رو جساراتا خر فرض میکنه. خوبه شما فهمیدی اونایی که اطلاعاتی ندارن ببین چه کلاهی سزشون میره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

آقا سجاد گوشی من که از دیجیکالا گرفتم هیچ مشکلی نداره، هم بدون iccid هست و نه دست دوم بوده و نه چیز دیگش مشکل داره، توی سایت اپل هم سریال نامبرشو چک کردم گوشی درست بود تاریخ اکتیو شدنش هم درست بود
              حالا بحث شمارو نمیدونم دقیق چی بوده که ازتون پس نگرفتن چون تا ۷ روز مهلت تست داره و اگر هر مشکلی باشه تعویض میکنن گوشی رو چون عینا به خودم ثابت شده این قضیه
              اون دوستمونم که میگه ۸.۳ بوده باید اول قبل باز کردن چک میکرد سریال گوشی رو البته بازم دیر نشده و الانم میتونه اقدام کنه اگر مشکلی باشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

آقا سجاد گوشی من که از دیجیکالا گرفتم هیچ مشکلی نداره، هم بدون iccid هست و نه دست دوم بوده و نه چیز دیگش مشکل داره، توی سایت اپل هم سریال نامبرشو چک کردم گوشی درست بود تاریخ اکتیو شدنش هم درست بود
              حالا بحث شمارو نمیدونم دقیق چی بوده که ازتون پس نگرفتن چون تا ۷ روز مهلت تست داره و اگر هر مشکلی باشه تعویض میکنن گوشی رو چون عینا به خودم ثابت شده این قضیه
              اون دوستمونم که میگه ۸.۳ بوده باید اول قبل باز کردن چک میکرد سریال گوشی رو البته بازم دیر نشده و الانم میتونه اقدام کنه اگر مشکلی باشه

نظر

• سلام دوست عزیز

منم نگران شدم چون ماله منم 8.3 بود البته از دیجیکالا نخریدم . لطف میکنین بگین از کجا بفهمم مرجوعی بوده یا نه؟ سریالشو کجای سایت اپل تست کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان گلم
                  من امروز يه برنامه باركد خوان نصب كردم از اپل استور و همه چيز خوبه مشكل دارم باش اينم اين كه تو بعضي از قسمتاش كه ميرم بعد رو back ميزنم يهو از برنامه خارج ميشه يا به اصطلاح كرش ميكنه
                  كلا كرش را بعد از چند ماه استفاده از گوشيم يكي دوبار تو برنامه هايي كه يادم نيست الان ديدم
                  حالا ميخواستم بدونم اصلا كرش واسه چي اتفاق مي افته؟مشكل برنامه مورد نظره يا گوشي ايراد داره؟لازمه بگم من با ايتونز كل برنامه هايي كه نصب كردمو پاكيدم را hidden كردم جديدا ايا امكانش هست از اون باشه؟اخه شنيدم كرش كردن تو گوشيهاي جلبريك شده مرسومه!
                  ممنون از همتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز

منم نگران شدم چون ماله منم 8.3 بود البته از دیجیکالا نخریدم . لطف میکنین بگین از کجا بفهمم مرجوعی بوده یا نه؟ سریالشو کجای سایت اپل تست کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    دوست گرامی شماره imei گوشیتو توی لینک زیر وارد کن تاریخ اکتیو شدن گوشیتو میزنه البته ۱ سال ازش باید کم کنی
                    اون تاریخو با زمانی که گوشیرو اکتیو کردی چک کن ببین درست در میاد یا نه

https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y

نظر

• ممنونم دوست عزیز
                      چنتا مورد خیلی نگرانم کرده
                      1- توسایت بالا زده بود :
                      Telephone Technical Support: Active

Estimated Expiration Date: August 1, 2015
                      Repairs and Service Coverage: Active

Estimated Expiration Date: May 2, 2016
                      که تاریخ دوم دقیقا میشه شنبه 12 اردیبهشت که من گوشی رو یکشنبه 13 اردیبهشت خریدم !!!!!!! ورژن ios روش هم 8.3 بود !!!!!!!!!!!!!!!!
                      یعنی گوشی رفرش شده است؟؟؟
                      2- پشت گوشی فقط در قسمت part no - serial no - imei/meid عدد داره و اصلا iccid نداره ولی در تنظیمات about جلوی iccid کلی عدد داره !! و توی جعبه هم سوزن سیم کارت بود. حالا گوشیم انلاک فکتوریه یا نه؟؟؟؟
                      پارت نامبر MG4F2LL/A

خیلی لطف می کنین جواب بدبن
                      ویرایش توسط amir_al : https://i-phone.ir/forums/member/183476-amir_al در ساعت 11-05-2015, 11:22 PM

نظر

ممنونم دوست عزیز
                        چنتا مورد خیلی نگرانم کرده
                        1- توسایت بالا زده بود :
                        Telephone Technical Support: Active

Estimated Expiration Date: August 1, 2015
                        Repairs and Service Coverage: Active

Estimated Expiration Date: May 2, 2016
                        که تاریخ دوم دقیقا میشه شنبه 12 اردیبهشت که من گوشی رو یکشنبه 13 اردیبهشت خریدم !!!!!!! ورژن ios روش هم 8.3 بود !!!!!!!!!!!!!!!!
                        یعنی گوشی رفرش شده است؟؟؟
                        2- پشت گوشی فقط در قسمت part no - serial no - imei/meid عدد داره و اصلا iccid نداره ولی در تنظیمات about جلوی iccid کلی عدد داره !! و توی جعبه هم سوزن سیم کارت بود. حالا گوشیم انلاک فکتوریه یا نه؟؟؟؟
                        پارت نامبر MG4F2LL/A

خیلی لطف می کنین جواب بدبن
                        دوست عزیز خیالت راحت درسته،وقتی که اکتیو میکنی گوشی رو تا همون تاریخ یک روز قبل در سال بعد بهت وارانتی میده الان اینجا زده ۲may حتما شما ۳may اکتیوش کردین
                        وقتی که iccid نداره یعنی ۱۰۰ درصد گوشی شما آنلاک فکتوری بوده و اون iccid شماره کد همون سیمکارتیه که الان روی گوشیتونه
                        خیالتون راحت نگران نباشید

نظر

• دوستان من گوشیمو که تکون میدم زیاد یا آروم پشتش ضربه میزنم جاهای مختلفش صدای تق تق ریز از لنز دوربین میاد مال شما هم اینجوره؟ آیا طبیعیه؟ البته جای ساکت و بی سروصدا امتحان کنید

نظر

• دوستان اتصال آیفون با کابل usb به رادیو پخش ماشین مشکلی برای باطری آیفون ایجاد نمی کنه؟ البته روی کارتن رادیو پخش ماشین ( پایونیر) نوشته که سازگار با آیفون و آیپاد

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

دوست عزیز خیالت راحت درسته،وقتی که اکتیو میکنی گوشی رو تا همون تاریخ یک روز قبل در سال بعد بهت وارانتی میده الان اینجا زده ۲may حتما شما ۳may اکتیوش کردین
                              وقتی که iccid نداره یعنی ۱۰۰ درصد گوشی شما آنلاک فکتوری بوده و اون iccid شماره کد همون سیمکارتیه که الان روی گوشیتونه
                              خیالتون راحت نگران نباشید
                              مرسی دوست عزیز خیالم راحت شددددد ولي چرااا از اول ios 8.3روش بود ؟؟د
                              - - - - - - - - - -

دوستان من گوشیمو که تکون میدم زیاد یا آروم پشتش ضربه میزنم جاهای مختلفش صدای تق تق ریز از لنز دوربین میاد مال شما هم اینجوره؟ آیا طبیعیه؟ البته جای ساکت و بی سروصدا امتحان کنید
                              صدای ریز، منم این صدارو دارم مربوط میشه به دکمه سایلنت گوشی ..... انگشتتو روش بزار و بعد گوشی رو تکون بده ببین قطع میشه..... وقتی هم در حالت سایلنت قرار بدی صدا نمیده ..... امتحان کن
                              منم که خودم خیلی حساسم تا امروز هرچی 6 دیدم این صدارو میداده ......
                              ویرایش توسط amir_al : https://i-phone.ir/forums/member/183476-amir_al در ساعت 12-05-2015, 02:34 AM

نظر

مرسی دوست عزیز خیالم راحت شددددد ولي چرااا از اول ios 8.3روش بود ؟؟د
                                - - - - - - - - - -

صدای ریز، منم این صدارو دارم مربوط میشه به دکمه سایلنت گوشی ..... انگشتتو روش بزار و بعد گوشی رو تکون بده ببین قطع میشه..... وقتی هم در حالت سایلنت قرار بدی صدا نمیده ..... امتحان کن
                                منم که خودم خیلی حساسم تا امروز هرچی 6 دیدم این صدارو میداده ......
                                والا اونش رو ديگه نميدونم شايد از اين سري جديد ها باشه كه اخير توليد شده
                                بازم نميدونم
                                اون صدا مال لنز دوربين هست و مال دكمه نيست
                                به دوربين هم ضربه بزنيد متوجه ميشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X