اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و خسته نباشید.دوستان من هر روز دارم گوشیمو میزنم به شارژ آخه wifi هم یه سره روشن نیست و 24 ساعته هم بازی نمیکنم ولی نمیدونم چرا اینجوریه میترسم دو سه روز دیگه باتری منهدم بشه اینقدر که شارژ میشه هر روز.کسی راه حلی نداره که گوشی کمتر شارژ خالی کنه . بعد میگن که این برنامه های مدیریت باتری مثل battery doctor بدتر شارژ خالی میکنه چون خودش هم یه نرم افزاره و از گوشی شارژ کم میکنه؟

نظر

• سلام چند تا سوال داشتم
      اول اینکه وقتی ورژن جدید iOS موجود باشه تو آیتیونزم میگه و... اونجا دو تا گزینه هست! یکی آپدیت یکی ری استور! فرق این دو تا چیه؟
      دوم اینکه فایل iOS رو نمیشه جداگانه دانلود کرد بعد آپدیت کرد؟ اگه میشه چطوری؟
      و نهایتا اینکه به جز خود آیتیونز و خود اپ استور راه دیگه یی واسه دانلود کردن یه اپلیکیشن که حجمش بالا هست نیست؟ (چون سرعت دانلود با دانلود منیجر به مراتب بالاتر از خود آیتیونز و اپ استور هست و امکان ادامه دانلود هم داره)
      ممنون و سپاسگذار

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdicvl نمایش پست ها
        سلام چند تا سوال داشتم
        اول اینکه وقتی ورژن جدید iOS موجود باشه تو آیتیونزم میگه و... اونجا دو تا گزینه هست! یکی آپدیت یکی ری استور! فرق این دو تا چیه؟
        دوم اینکه فایل iOS رو نمیشه جداگانه دانلود کرد بعد آپدیت کرد؟ اگه میشه چطوری؟
        و نهایتا اینکه به جز خود آیتیونز و خود اپ استور راه دیگه یی واسه دانلود کردن یه اپلیکیشن که حجمش بالا هست نیست؟ (چون سرعت دانلود با دانلود منیجر به مراتب بالاتر از خود آیتیونز و اپ استور هست و امکان ادامه دانلود هم داره)
        ممنون و سپاسگذار
        سلام
        این لینک واسه ابدیت و ریستور
        http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• دوستان برنامه هایی که تو قسمت Purchased تو App Store هست رو چجوری میشه پاک کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
            دوستان برنامه هایی که تو قسمت Purchased تو App Store هست رو چجوری میشه پاک کرد؟
            هیچ جور ولی میتونی مخفیشون کنی با نرم افزار ایتونز
            اگه تو گوگل سرچ کنی راهنماییت میکنه مثلا hide purchased app in itunes
            اینم بگم که با این کار از تو اپل ایدیت حذف نمیشه ولی دیگه تو purchased نمیبینیش ولی اگه برنامه رو سرچش کنی کنارش اون علامت ابر مانند هست یعنی قبلا گرفته بودیش!

نظر

• دوستان گوشی 16 گیگ رو iOS 8 حدود 12.2 گیگ حافظه در دسترس داره! از این مقدار حدود 750 مگ رو وقتی گوشی به آیتیونز وصل میشه تو بخش other میاره! این other چی هست؟ چجوری میشه حذفش کرد؟
              ممنون

نظر

• شما تو setting-general-usageمیتونی درصد نمایش باتری رو روشن کنی ولی کارشناسان محترم نظرشون اینه که شارژ باترین بین 30تا 80درصد باشه خوبه[emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• کدوم کارشناسان؟
                  بارها و بارها تکرار شده در اینجا و هزاران جای دیگه, باز هم تکرار میکنم
                  دوستان باطری عمر داره! وقتی عمرش تموم شه از بین میره,به جز حرارت و شارژر غیر استاندارد, هیچ عامل دیگه ای باطری رو ضعیف نمیکنه! هیچ جوری هم نمیشه تقویتش کرد یا کالیبره کرد,این مباحث غیر تخصصی و خنده دار رو از ذهنتون دور کنید.
                  ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان من تازه یک آیفون گرفتم . بعد از اپل استور برنامه دانلود کردم برنامه روی صفحه گوشی نیست اما وقتی سرچ میکنم برنامه رو نشون میده کار هم میکنه . مشکل از کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                      سلام دوستان من تازه یک آیفون گرفتم . بعد از اپل استور برنامه دانلود کردم برنامه روی صفحه گوشی نیست اما وقتی سرچ میکنم برنامه رو نشون میده کار هم میکنه . مشکل از کجاست ؟
                      شما چند صفحه برنامه روی گوشیتون دارید؟
                      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                        سلام دوستان من تازه یک آیفون گرفتم . بعد از اپل استور برنامه دانلود کردم برنامه روی صفحه گوشی نیست اما وقتی سرچ میکنم برنامه رو نشون میده کار هم میکنه . مشکل از کجاست ؟
                        Setting.general.restriction
                        حتما off باشه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                          شما چند صفحه برنامه روی گوشیتون دارید؟
                          نزدیک 15 صفحه

- - - - - - - - - -

نظر

• سلام. برنامه های مدیریت باتری واقعا روی کاهش مصرف باتری آیفون 6 تاثیر دارند یا خیر؟ چون آیفون من یه روز شارژ نگه میداره همش. اگه موثر هست میشه یه برنامه مدیریت باتری خوب معرفی کنید؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
                              سلام. برنامه های مدیریت باتری واقعا روی کاهش مصرف باتری آیفون 6 تاثیر دارند یا خیر؟ چون آیفون من یه روز شارژ نگه میداره همش. اگه موثر هست میشه یه برنامه مدیریت باتری خوب معرفی کنید؟ممنون
                              به نظر من هیچ تاثیری نداره. ایفون همینقدر شارژ نگه میداره.

نظر

• حالا چرا عصبانی میشی من چندین جا خوندم اینو گفتن،و این عمل باعث میشه سیکل عمر باتری دیرتر پر بشه عزیزم،ریلکس باش[emoji8]

نظر

صبر کنید ..
                                X