اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehdicvl نمایش پست ها
    ممنون
    من یه سوال دیگه هم بپرسم و برم دیگه با گوشی بیام خدمتتون ایشاللا :دی
    راستش موندم 16 بگیرم یا 64! اگه 16 جوابمو بده دیگه الکی نرم سراغ 64 و 400 تومن اضافه پول ندم واسه فضایی که قراره خالی بمونه (حقیقتش نمیدونم حجم نرم افزارای iOS نسبت به اندروید چجوریه بیشتره یا کمتر)
    کاربریمم شبکه های اجتماعی (لاین و وایبر و اینستا و...) هست + چند تا گیم هم بریزم (مثلا دو تا خفن+ 2-3 تا دم دستی :دی) + چند تا برنامه کاربردی، یه کم آهنگو بقیه اش هم که بمونه واسه دوربین! حالا نمیدونم
    ممنون میشم راهنماییم کنید که برای همچین کاربری یی چه حجمی نیاز هست
    دوست عزیز به هیچ وجه اگه مشکل مالی نیست ۱۶ نگیرید که با کمبود حافظه روبرو میشید حجم عکس ها و فیلم ها مخصوصا اسلوموشن بالاست و هم چنیین گیم های خفن[emoji1] پس پیشنهاد من ۶۴

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نحوه تشخیص شارژ کامل باتری آیفون 6

سلام خسته نباشید
      ببخشید من تازه به دنیای اپل و آی او اس وارد شدم و آیفون 6 خریداری کردم
      میخواستم ببینم وقتی گوشی رو به شارژ میزنم، از کجا باید بفهمم شارژ کامل شده؟
      برای اندروید مینوشت : 100% charged و بعد از 15-20 دقیقه مینوشت : Full charged
      اما من ندیدم آیفون فول شارژ بتویسه
      ممنون میشم راهتمایی کنید
      با تشکر
      ویرایش توسط ali760 : https://i-phone.ir/forums/member/76136-ali760 در ساعت 02-03-2015, 06:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
        دوست عزیز به هیچ وجه اگه مشکل مالی نیست ۱۶ نگیرید که با کمبود حافظه روبرو میشید حجم عکس ها و فیلم ها مخصوصا اسلوموشن بالاست و هم چنیین گیم های خفن[emoji1] پس پیشنهاد من ۶۴

Sent from my iPhone using Tapatalk
        خبنه بحث اینه که به جای 400 تومن بیشتر دادن چند تا چیز دیگه میگیرم (ضمن اینکه بابت اون قضیه tlc و mlc خیال آدم راحته دیگه)

حالا مثلا گیم خفن هر کدوم 2 گیگ بگیره میشه 4 تا
        نرم افزار های ضروری هم بگیم رو هم 2 گیگ
        گیم دم دستی هم بگیم 500 مگ
        برنامه کاربردی هم بگیم 500 مگ
        از 12.2 گیگ حافظه در دسترس 5.2 گیگ باقی خواهد ماند! یعنی کمه؟ حجم عکس و فیلما چقدره مگه؟
        ویرایش توسط mehdicvl : https://i-phone.ir/forums/member/77389-mehdicvl در ساعت 02-03-2015, 07:18 PM

نظر

• نگرانی من از مصرف باطری

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
          خوبه کامل شارژ کنید یه اسکرین شات از مصرف باتری نزدیک ۲۰ درصد بذارید که ببینیم چند روز و ساعت مصرف و استندبای داشته. استفاده تون هم معمول باشه.
          به شارژ اولیه هم هیچ نیازی نیست.
          سلام دوستان
          بله حتما
          ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 03-03-2015, 09:44 AM

نظر

• سلام دوستان

تازگیا ریستور کردن مشکل ساز شده واستون؟!!

من تازگیا هر چقدر 8.1.3 رو ریستور میزنم ارور ۱۷ میده بعد چندین بار آخر سر نصب میشه

نظر

• سلام خدمت دوستان ممنون از راهنماییهاتون من سیم کارت رو عوض کردم مشکلم حل شد
              با تشکر از سایت خوبتون

نظر

• من تجربه ی ایفون 4 32 رو داشتم
                همیشه هم 10 گیگش بیشتر استفاده شده نبود, به نظر من 16 اونطوری که میگن نیست
                من الان 6 16 دارم هیییچ مشکلی هم ندارم
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• general-setting-usage-battery percentage
                  ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• آیفون من هم فقط 100 درصد نشون میده و عبارت فول شارژ نمیاد
                    همینگه 100 درصد میشه من از شارژ میکشم

این کار درسته؟

نظر

• بله درسته مشکلی نداره.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• باسلام لطفا راهنمایی کنبد که کد خطای 1430 مربوط به چه چیزیه ؟ چون ریستور نمیشه! ممنونم

نظر

• سلام مجددخدمت همه بزرگواران.
                          منم به جمع اپل داران پبوستم
                          یه مشکلی دارم همین اول کار!
                          گوشی رو که روشن کردم و...
                          اپل آی دی هم از قبل داشتم (سال 91 حدودا آیپاد داشتم و اپل آی دی هم ساختم! البته از همون موقع جیلبریک شده خریدم از آشنا).
                          تو قسمت itunes & app store اومدم اپل آی دی و رمزم رو ( همین دیروز تغییرش دادم) وارد کردم! ولی وارد app store که میشم، رو وایبر که میزنم دانلود شه (رو اون ابر ماننده میزنم) ، یه کم میچرخه اون دایره هه دور خودش بعد دوباره مث اولش میشه (همون ابره) و دیگه هم نه دانلود میکنه و نه هیچ! چند بار امتحان کردم! نشد که نشد! البته این آخریا که میزدم میگفت itunes & app store terms and srvice has changed یه همچین چیزایی... بعدم میگفت باید بری بخونیش و accept کنی! روش زدم صفحه سفید اومد ولی همون موند آخرشم زد request timed out و تمام!
                          مشکل از کجاس؟
                          توضیح بدم که من هنوز آیتیونز رو کامپیوتر نصب کردم که گوشی رو بهش بشناسونم! ممکنه ربط به این داشته باشه؟ یا مشکل از سرورای اپل هست؟ یا ت ح ر یم؟ یا نکنه اپل آی دی من مشکل دار شده (بلاک شده یا هرچی...)
                          دمتون گرم یه کمکی کنید همین اول کاری نخوره تو ذوقم
                          پیشاپیش خیلی سپاسگذارم

نظر

سلام مجددخدمت همه بزرگواران.
                            منم به جمع اپل داران پبوستم
                            یه مشکلی دارم همین اول کار!
                            گوشی رو که روشن کردم و...
                            اپل آی دی هم از قبل داشتم (سال 91 حدودا آیپاد داشتم و اپل آی دی هم ساختم! البته از همون موقع جیلبریک شده خریدم از آشنا).
                            تو قسمت itunes & app store اومدم اپل آی دی و رمزم رو ( همین دیروز تغییرش دادم) وارد کردم! ولی وارد app store که میشم، رو وایبر که میزنم دانلود شه (رو اون ابر ماننده میزنم) ، یه کم میچرخه اون دایره هه دور خودش بعد دوباره مث اولش میشه (همون ابره) و دیگه هم نه دانلود میکنه و نه هیچ! چند بار امتحان کردم! نشد که نشد! البته این آخریا که میزدم میگفت itunes & app store terms and srvice has changed یه همچین چیزایی... بعدم میگفت باید بری بخونیش و accept کنی! روش زدم صفحه سفید اومد ولی همون موند آخرشم زد request timed out و تمام!
                            مشکل از کجاس؟
                            توضیح بدم که من هنوز آیتیونز رو کامپیوتر نصب کردم که گوشی رو بهش بشناسونم! ممکنه ربط به این داشته باشه؟ یا مشکل از سرورای اپل هست؟ یا ت ح ر یم؟ یا نکنه اپل آی دی من مشکل دار شده (بلاک شده یا هرچی...)
                            دمتون گرم یه کمکی کنید همین اول کاری نخوره تو ذوقم
                            پیشاپیش خیلی سپاسگذارم
                            سلام.این مشکل بعضی مواقع به وجود میاد.شما باید از ... شکن استفاده کنی و موقعی که دانلود شروع شد می تونی ... شکن رو قطع کنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
                              سلام.این مشکل بعضی مواقع به وجود میاد.شما باید از ... شکن استفاده کنی و موقعی که دانلود شروع شد می تونی ... شکن رو قطع کنی.
                              از طریق گوشی که نمیشه؟ قاعدتا با کامپبوتر باید این کارو کرد دیگه؟ چیلتر شکن خوب چی هست الان؟ ممنون

نظر

از طریق گوشی که نمیشه؟ قاعدتا با کامپبوتر باید این کارو کرد دیگه؟ چیلتر شکن خوب چی هست الان؟ ممنون
                                پ خ کردم خدمتتون

نظر

صبر کنید ..
                                X