اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من ایفون 6 گرفتم میخواستم بدونم نیاز داره 8 ساعت به شارژ اولیه بزنم ؟بعضی ها میگن طول عمر باتری رو افزایش میده

نظر

• نوشته اصلی توسط mziper نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من ایفون 6 گرفتم میخواستم بدونم نیاز داره 8 ساعت به شارژ اولیه بزنم ؟بعضی ها میگن طول عمر باتری رو افزایش میده
      نه لازم نیستش دوست عزیز.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان وایفای گوشی رو همیشه روشن نگه میدارم اما اخیرا دقت کردم که اگه از واتس اپ خارج بشم و مثلا نیم ساعت بعد بخوام اونو باز کنم اول connecting میزنه و بعد از چند ثانیه pm های میاد. واسه شما هم اینجوریه یا مشکل فقط واسه منه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
          دوستان وایفای گوشی رو همیشه روشن نگه میدارم اما اخیرا دقت کردم که اگه از واتس اپ خارج بشم و مثلا نیم ساعت بعد بخوام اونو باز کنم اول connecting میزنه و بعد از چند ثانیه pm های میاد. واسه شما هم اینجوریه یا مشکل فقط واسه منه؟
          دوست عزيز براى همه همينطورى هست

نظر

• گرم شدن بيشتر

سلام دوستان
            امروز آى او اس ٨.١.٣ رو نصب كردم اما احساس ميكنم موقع بازى كردن گوشيم خيلى بيشتر از موقعى گرم ميشه كه رو آى او اس ٨.١.١ بود شما هم همچين مشكلى رو دارين؟
            ضررى نداره؟
            ممنون ميشم راهنماييم كنيد؟
            ویرایش توسط mohammadrezabk : https://i-phone.ir/forums/member/171820-mohammadrezabk در ساعت 06-02-2015, 03:07 AM

نظر

• دوستان یه مشکلی دارم اینکه روی هر عکسی که میرم هاید میکنم بازم عکسو نیشون میده ؟ هاید نمیشه ؟ چیکار کنم عکسم مخفی بشه ؟

نظر

• سلام
                معمولا گرم طبیعی هست رو یه نسخه کم تر رو یه نسخه بیشتر گرما مشکلی پیش نمیاره بلکه از این راه گرما به بیرون منتقل میشه معمولا وقتی از وای فا استفاده میکنید و یا بیشتر بازی ها گرمای بیشتری احساس میشه
                موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                  دوستان یه مشکلی دارم اینکه روی هر عکسی که میرم هاید میکنم بازم عکسو نیشون میده ؟ هاید نمیشه ؟ چیکار کنم عکسم مخفی بشه ؟
                  عكس در كجا؟اگه منظورتون در camera roll هست عكس رو بايد delete كنيد!

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                    سلام
                    معمولا گرم طبیعی هست رو یه نسخه کم تر رو یه نسخه بیشتر گرما مشکلی پیش نمیاره بلکه از این راه گرما به بیرون منتقل میشه معمولا وقتی از وای فا استفاده میکنید و یا بیشتر بازی ها گرمای بیشتری احساس میشه
                    موفق باشید
                    بله میدونم طبیعیه ولی خیلی بیشتر شده، من همون بازی آنلاینی رو بازی میکنم که روی ios8.1.1 بازی میکردم ولی نمیدونم چرا خیلی بیشتر گرم میشه!طوری که گرماشو از روی کیس چرمی پشت آیفونم حس میکنم ولی قبلا گرماش از کیس رد نمیشد چون خیلی کم تر بود

نظر

• سلام دوستان.
                      من امروز فضای استفاده شده از گوشیمو چک کردم و برنامه تلگرام حدود 1 گیگ Documents & Data داشت که عموما Voice و کلیپ هستش ولی نمیتونم پاکشون کنم. چه طور باید Voice ها و کلیپ هایی که دانلود کردم رو پاک کنم؟
                      در ضمن در این انجمن خوندم که باید باطری آیفون رو ماهی دو سه بار کالیبره کنیم. حالا میخواستم بدونم در حالت عادی شارژ کردن هم کار خاصی باید کرد؟ آخه یکی میگفت در حالت عادی شارژ کردن باطری رسید %20 بزنیم شارژ رسید %100 سریع از برق بکشیم. آیا این حرف درسته؟ روش خاصی داره عادی شارژ کردن؟
                      با تشکر فراوان...

نظر

• سلام دوستان.
                        وقتی ایفون خاموشه از کجا باید بدونم چه قد شارژ شده؟ ینی چه دکمه ای رو بزنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                          عكس در كجا؟اگه منظورتون در camera roll هست عكس رو بايد delete كنيد!
                          بله داخله camera roll عکس هستش وقتی دلیت میکنم خوب کلا میخوام هاید بشه ؟ بعد یه زمانی خواستم بیارمش کسی نبینه

نظر

• نوشته اصلی توسط sanaz.sunny نمایش پست ها
                            سلام دوستان.
                            وقتی ایفون خاموشه از کجا باید بدونم چه قد شارژ شده؟ ینی چه دکمه ای رو بزنم؟
                            سلام،بايد يا دكمه هوم يا دكمه پاور رو بزنيد كه ايفون روشن بشه راه ديگه اي فكر نكنم باشه دوست عزيز

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                            بله داخله camera roll عکس هستش وقتی دلیت میکنم خوب کلا میخوام هاید بشه ؟ بعد یه زمانی خواستم بیارمش کسی نبینه
                            از camera roll نميتونيد hide بكنيد اما ميتونيد از برنامه هايي استفاده كنيد كه عكس رو داخلش بريزيد و براي اون برنامه رمز بذاريد تا فقط خودتون بتونيد ازش استفاده كنيد

نظر

از برنامه photo vault براي پنهان كردن عكس استفاده كنيد.برنامه خيلي خوبيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان یه مشکلی دارم اینکه روی هر عکسی که میرم هاید میکنم بازم عکسو نیشون میده ؟ هاید نمیشه ؟ چیکار کنم عکسم مخفی بشه ؟
                                Hide کردن قابلیت جدیدی توی iOS 8 هست. اما به این صورت نیست که کاملا از دید پنهان بشه. شما هر عکسی رو که Hide میکنین. از بخش Moments، Collections و Years که همگی توی تب Photos هستن پاک (پنهان) میشه. اما توی تب Albums هیچ تغییری ایجاد نمیشه. به عنوان یه راه حل موقت میتونین عکس رو Hide کنین و view رو روی Photos بذارین جای Album. اما اگر قصدتون مخفی کردن کامل عکس ها هست باید از اپلیکیشن های دیگه استفاده کنین که همون طور که یکی از دوستان گفتن، به نظر من هم Photo Vault بهترین اپلیکیشن برای این کار هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X