اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نیازی به این موارد در ios نیست دوست عزیز.

نظر

• دوستان جديداً توى استاتوس بار جايى كه ساعت نمايش ميده مرتب مينويسه 32,0 و بين اين نوشته وساعت سويچ ميشه
      جريانش چيه اين؟
      جيلبريك هستش گوشيم

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
        سلام دوستان، یه مشکلی توی تماس ها و سیگنال دارم لطفا راهنمایی کنین.
        آیفون 6 64گیگ تی موبایل دارم و روی 2G همیشه میگذارم و روش قاب Spigen Thin Fit انداختم. سیمکارت هم ایرانسل هست که از اول میکرو سیمکارت بود و موقع خرید دادم پانچ بشه. ضربه هم نحورده.

مشکل اینجوره که خیلی وقتا وقتی گوشی رو برمیدارم میشه سیگنال 4 تا و بعد که میگیرم دم گوشم میشه 3تا و قطع میشه اما بعضی وقتا هیچ مشکلی نیست. برای مثال یگبار با تلفن خونه به خودم زنگ زدم و حرف زدم مشکلی نبود (البته اون لحظه ی اول کمی تاخیر در شروع مکالمه بود و هست تقریبا همیشه!-نمیدونم چرا؟!-) اما یبار که طرف هم 5S داشت با تلفن صحبت کردم هی قطع میشد!بعد ولی هدفون گذاشتم و حرف زدم و هیچ مشکلی نداشت!...یه چیز دیگه اینکه اصولا اینجایی که هستم با 6 بین 4یا5 سیگنال نوسان داره اما با 4S ثابت 5 هست...و یه چیز دیگه اینکه وقتی گوشی رو از پایین میگیرم -یعنی همون حالت عادی که آدم عادی بتونه با یکدست با گوشی کار کنه- سیگنال اکثرا کم میشه!شبیه مشکلی که iPhone 4 داشت...و بخصوص روی گوش هم که اگه اینجور بگیرم انگار امکان قطع شدن بیشتره!

حالا نمیدونم این نرم افزاریه؟سخت افزاریه؟طبیعیه(یعنی 6 ضعیفتره آنتنش)؟مال اپراتور یا سیمکارته؟یا قاب(که البته پلاستیکیه!)؟
        سلام
        دقیقا عین خودم هستیم،همه مشخصات مثل من.
        من ایرانسل ام اول مشکل نداشت اصلا ولی بعدا تو خونه ۲-۳ خط انتن می داد!.تقریبا ۲ هفته پیش،خودشم سیمم از اول نانو بود.
        من ایرانسل رو دراوردم و همراه اول انداختم و اصلا مشکلی ندارم الان.انتن همیشه فول

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
          سلام
          دقیقا عین خودم هستیم،همه مشخصات مثل من.
          من ایرانسل ام اول مشکل نداشت اصلا ولی بعدا تو خونه ۲-۳ خط انتن می داد!.تقریبا ۲ هفته پیش،خودشم سیمم از اول نانو بود.
          من ایرانسل رو دراوردم و همراه اول انداختم و اصلا مشکلی ندارم الان.انتن همیشه فول
          ممنون...پس مشکل از سیمکارته؟یا خود ایرانسل؟

نظر

• مشکل وصل شدن در facetime imessege

سلام با توجه به بسته شدن سرویس ها اپل ایا میشهfacetime imessege فقط با اپل ایدی اکتیو کرد
            اگه میشه توضیح بدید

نظر

ممنون...پس مشکل از سیمکارته؟یا خود ایرانسل؟
              فکر نمی کنم از سیم کارت باشه،چون من سیم کارت 4g ایرانسل خریده بودم که خودش نانو بود و پانچ لازم نداشت.
              فکر کنم از ایرانسل باشه مشکل.
              چون همراه اول هیچ مشکلی نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam_khosh نمایش پست ها
                سلام با توجه به بسته شدن سرویس ها اپل ایا میشهfacetime imessege فقط با اپل ایدی اکتیو کرد
                اگه میشه توضیح بدید
                بله. روشن کنید face و imes و بعد پیغامی که میده .......charge رو کنسل بزنید

نظر

• سلام آیفون 6 (3gp) نمیخونه آیا؟

نظر

• با واتس اپ مشکلی دارم که عکس هایی که از روی پی سی وارد ایفون میشه را نمیتونی انتخاب کنی و فقط وارد camera میشه

Sent from iphone6+

نظر

سلام دوستان، یه مشکلی توی تماس ها و سیگنال دارم لطفا راهنمایی کنین.
                      آیفون 6 64گیگ تی موبایل دارم و روی 2G همیشه میگذارم و روش قاب Spigen Thin Fit انداختم. سیمکارت هم ایرانسل هست که از اول میکرو سیمکارت بود و موقع خرید دادم پانچ بشه. ضربه هم نحورده.

مشکل اینجوره که خیلی وقتا وقتی گوشی رو برمیدارم میشه سیگنال 4 تا و بعد که میگیرم دم گوشم میشه 3تا و قطع میشه اما بعضی وقتا هیچ مشکلی نیست. برای مثال یگبار با تلفن خونه به خودم زنگ زدم و حرف زدم مشکلی نبود (البته اون لحظه ی اول کمی تاخیر در شروع مکالمه بود و هست تقریبا همیشه!-نمیدونم چرا؟!-) اما یبار که طرف هم 5S داشت با تلفن صحبت کردم هی قطع میشد!بعد ولی هدفون گذاشتم و حرف زدم و هیچ مشکلی نداشت!...یه چیز دیگه اینکه اصولا اینجایی که هستم با 6 بین 4یا5 سیگنال نوسان داره اما با 4S ثابت 5 هست...و یه چیز دیگه اینکه وقتی گوشی رو از پایین میگیرم -یعنی همون حالت عادی که آدم عادی بتونه با یکدست با گوشی کار کنه- سیگنال اکثرا کم میشه!شبیه مشکلی که iPhone 4 داشت...و بخصوص روی گوش هم که اگه اینجور بگیرم انگار امکان قطع شدن بیشتره!

حالا نمیدونم این نرم افزاریه؟سخت افزاریه؟طبیعیه(یعنی 6 ضعیفتره آنتنش)؟مال اپراتور یا سیمکارته؟یا قاب(که البته پلاستیکیه!)؟
                      دوستان نظر دیگه ای و یا راهنمایی یمن ندارید در این مورد؟

نظر

دوستان نظر دیگه ای و یا راهنمایی یمن ندارید در این مورد؟
                        ۱. قاب که نمیتونه باشه.
                        ۲. با یه سیم کارت دیگه تست کن ترجیحا همراه اول.
                        ۳. سیم نانو بنداز.
                        ۴. ریستور کن و بک آپتو نریز روش و همون اول تستش کن.

همه این مارا رو مردی و نشد دیگه سخت افزاریه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مشکل در نصب توویک

سلام دوستان خسته نباشید دوتا دستگاه دارم یکی 6 یکی ایپد 4ا اینارو من ریستور کردم با برنامه semi restore حالا وارد سیدیا میشم میخوام یه برنامه یاتویک نصب کنم اینارو بهم میگه نمیدونم چرا میشه راهنماییم کنید که مشکل چیه ؟؟؟؟
                          عکس موجود ایپد4
                          عکس ایفون دردسترس نیست الان
                          ویرایش توسط steveen : https://i-phone.ir/forums/member/153183-steveen در ساعت 02-02-2015, 02:36 AM

نظر

• یبار اجازه بده سیدیا کاملا لود بشه
                            یکی دوتا فایل آپدیت میشن مشکلت حل میشه

نظر

• دوستان عزیز من حواسم نبود و ایرانسل رو 2g نبود الان که گزاشتم مشکل حل شد.
                              شما با یک سیم دیگه تست کن.

نظر

• خب گذاشتم سیدیا کامل لود شد هیچی نیومد برام

نظر

صبر کنید ..
                                X