اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. دوستان من 2 ماهی میشه آیفون6 خریدم اما وقتی می خوام با وای فای خونه وصل بشم بعد از کانکت شدن سرعتش به حدی پایینه که اصلا چیزی باز نمیشه. البته من گوشی خودم را با مودم دیگه ای امتحان کردم و کاملا درست بود و جالب اینه با گوشی های دیگه هم به مودم خودم وصل می شم و سرعتم خوبه اما وقتی آیفون 6 با مودم خودم با هم باشن تقریبا کانکت نیست.{سرعت بی نهایت پایین} دوستان که تجربه بیشتری دارن اگه ممکنه من را راهنمایی کنن همراه اول و اینترنتش بیچاره کردن من را

نظر

• سلام
      دوستان من وقتی کسی از کانتکتام بم زنگ میزنه عکسش خیلی کوچیک گوشه صفحه میاد خواستم ببینم چطور میتونم کاری کنم که عکس تماس گیرنده رو فول اسکرین نشون بده؟
      ورزن ای او اس هم 8.1.3 هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
        سلام
        دوستان من وقتی کسی از کانتکتام بم زنگ میزنه عکسش خیلی کوچیک گوشه صفحه میاد خواستم ببینم چطور میتونم کاری کنم که عکس تماس گیرنده رو فول اسکرین نشون بده؟
        ورزن ای او اس هم 8.1.3 هستش
        عکس حتما توی Camera Roll گوشیتون موجود باشه. و همین عکس موجود رو دوباره assign کنید به کانتکتی که میخواهین عکسش فول اسکرین نمایش داده بشه. تا زمانی که عکس توی camera roll موجود باشه، براتون فول اسکرین نمایش میذه موقع تماس ها.

نظر

• خسته نباشید دوستان
          من میخوام گوشیمو(ایفون 6) جیلبریک کنم... چند تا مشکل دارم...
          حدودا 50 گیگ از نرم افزار هایی که رو گوشیم نصب هست مال اپل ایدی فروشنده هست و من پسوردشو ندارم...
          و همینطور که میدونید قبل از جیلبریک گوشی حتما باید ریستور بشه...وقتی هم ریستور بشه کل نرم افزار ها و.... میپره...
          حالا سوال من اینجاست؛اگر بعد از جیلبریک من backup که قبلا گرفتم رو برگردونم اون نرم افزار هایی که مال اپل ایدی من نیست برمیگرده و کار میکنه؟؟؟
          اگر جواب نه هست،هیچ توییک یا راهی نیست تا بشه این آپ ها رو برگردونم؟؟؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط armin~khm نمایش پست ها
            خسته نباشید دوستان
            حدودا 50 گیگ از نرم افزار هایی که رو گوشیم نصب هست مال اپل ایدی فروشنده هست و من پسوردشو ندارم...
            و همینطور که میدونید قبل از جیلبریک گوشی حتما باید ریستور بشه...وقتی هم ریستور بشه کل نرم افزار ها و.... میپره...
            حالا سوال من اینجاست؛اگر بعد از جیلبریک من backup که قبلا گرفتم رو برگردونم اون نرم افزار هایی که مال اپل ایدی من نیست برمیگرده و کار میکنه؟؟؟
            ممنون
            نه دوست عزیز هیچ کاری نمیتونید بکنید!

نظر

• دوستان من به ios 8.1.3 آپ گرید کردم و گاهی اوقات دستگاه توی منو ها لگ می زنه و روان نیست.

نظر

• سلام دوستان
                من ایفون 6 رو اپدیت کردم به 8.1.3 ، ایا میتونم به نسخه قبلی برگردونم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط J A V A D نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من ایفون 6 رو اپدیت کردم به 8.1.3 ، ایا میتونم به نسخه قبلی برگردونم ؟
                  بله فعلا ميتونيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم65 نمایش پست ها
                    سلام. دوستان من 2 ماهی میشه آیفون6 خریدم اما وقتی می خوام با وای فای خونه وصل بشم بعد از کانکت شدن سرعتش به حدی پایینه که اصلا چیزی باز نمیشه. البته من گوشی خودم را با مودم دیگه ای امتحان کردم و کاملا درست بود و جالب اینه با گوشی های دیگه هم به مودم خودم وصل می شم و سرعتم خوبه اما وقتی آیفون 6 با مودم خودم با هم باشن تقریبا کانکت نیست.{سرعت بی نهایت پایین} دوستان که تجربه بیشتری دارن اگه ممکنه من را راهنمایی کنن همراه اول و اینترنتش بیچاره کردن من را
                    مشکل از مودمه شاید خیلی قدیمی هست. منم این مشکل رو داشتم (البته گوشیم 5 اس هست) همه میگفتن نرم افزاریه داخل iOS 8.1.2 حلش کردن ولی برای من درست نشد بعد گفتم مودم جدید بخرم. یه مودم مشکی دو آنتنه گرفتم. حالا سرعتش مثل سرعت رعده :-) اگه روی مودم های دیگه براتون کار میده پس مشکل از مودم هست شاید بیش از حد قدیمی هست.

نظر

• این داستان icloud رو یکی به من گفت وقتی با apple id کاری نداشتی از طریق icloud خاموشش کن اگه روشن باشه icloud پسوردت رو دیسبل میکنه دیگه اپل آیدیت کار نمیکنه مشکل درست میکنه.این راسته یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin~khm نمایش پست ها
                        خسته نباشید دوستان
                        ممنون
                        براى جيل نيازي نيست ريستور كنيد

نظر

• بهترين نرم افزار cleaner

سلام دوستان من ميخواستم بدونم بهترين نرم افزار تو اين ضمينه براي ايفون چيه
                          مثلا يه چيزي مثل clean master كه رم و سي پي يو رو بهينه كنه ممنون ميشم پاسخ بديد

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                            براى جيل نيازي نيست ريستور كنيد

اگه با روش ota اپدیت کرده باشن نیاز هست ریستور!

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
                              این داستان icloud رو یکی به من گفت وقتی با apple id کاری نداشتی از طریق icloud خاموشش کن اگه روشن باشه icloud پسوردت رو دیسبل میکنه دیگه اپل آیدیت کار نمیکنه مشکل درست میکنه.این راسته یا نه ؟
                              سلام دوست عزیز
                              یعنی بیای تو setting بعد از ایکلود sign out کنی؟!!
                              والا من که دارم برای بار اول میشنوم این حرفو!
                              مگه مریضه ایکلود که بیاد اپل ایدیتو غیر فعال کنه! (خیالت تخته تخت هیچی نمیشه)

نظر

• سلام دوستان، یه مشکلی توی تماس ها و سیگنال دارم لطفا راهنمایی کنین.
                                آیفون 6 64گیگ تی موبایل دارم و روی 2G همیشه میگذارم و روش قاب Spigen Thin Fit انداختم. سیمکارت هم ایرانسل هست که از اول میکرو سیمکارت بود و موقع خرید دادم پانچ بشه. ضربه هم نحورده.

مشکل اینجوره که خیلی وقتا وقتی گوشی رو برمیدارم میشه سیگنال 4 تا و بعد که میگیرم دم گوشم میشه 3تا و قطع میشه اما بعضی وقتا هیچ مشکلی نیست. برای مثال یگبار با تلفن خونه به خودم زنگ زدم و حرف زدم مشکلی نبود (البته اون لحظه ی اول کمی تاخیر در شروع مکالمه بود و هست تقریبا همیشه!-نمیدونم چرا؟!-) اما یبار که طرف هم 5S داشت با تلفن صحبت کردم هی قطع میشد!بعد ولی هدفون گذاشتم و حرف زدم و هیچ مشکلی نداشت!...یه چیز دیگه اینکه اصولا اینجایی که هستم با 6 بین 4یا5 سیگنال نوسان داره اما با 4S ثابت 5 هست...و یه چیز دیگه اینکه وقتی گوشی رو از پایین میگیرم -یعنی همون حالت عادی که آدم عادی بتونه با یکدست با گوشی کار کنه- سیگنال اکثرا کم میشه!شبیه مشکلی که iPhone 4 داشت...و بخصوص روی گوش هم که اگه اینجور بگیرم انگار امکان قطع شدن بیشتره!

حالا نمیدونم این نرم افزاریه؟سخت افزاریه؟طبیعیه(یعنی 6 ضعیفتره آنتنش)؟مال اپراتور یا سیمکارته؟یا قاب(که البته پلاستیکیه!)؟
                                ویرایش توسط nima74 : https://i-phone.ir/forums/member/11760-nima74 در ساعت 31-01-2015, 08:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X