اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
    لطفا برای اطلاعات بیشتری که نوشتم صفحه ۶۲ رو ببینید. برای شما آشناست؟
    با یک ساپورت اپل چت کردم گفت تاحالا همچین چیزی ندیدم و اصولا باید فیت باشه...و گفت میتونید ترکیه یا امارات جایی هم درست کنین.با این حال نیدونم عادیه یا خیر...
    من تو جریان پستهای قبلی شما نبودم ولی انگار گوشی شما باز شده

از جای مطمین خریدید؟
    ببینید اگه باز شده باشه اپل اصلا و ابداً تعویض نمیکنه

در ضمن اینو ۱۰۰٪ مطمینم که میگم
    همیشه اپل گوشی نو به جای گوشیه خراب بهتون نمیده
    و اصلا مشخص نیست
    گاهی گوشی بدون جعبه میده
    گاهی هم نو نمیده

سیاسته خاص خودشون رو دارن
    Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 13-01-2015, 03:32 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
      من تو جریان پستهای قبلی شما نبودم ولی انگار گوشی شما باز شده

از جای مطمین خریدید؟
      ببینید اگه باز شده باشه اپل اصلا و ابداً تعویض نمیکنه

در ضمن اینو ۱۰۰٪ مطمینم که میگم
      همیشه اپل گوشی نو به جای گوشیه خراب بهتون نمیده
      و اصلا مشخص نیست
      گاهی گوشی بدون جعبه میده
      گاهی هم نو نمیده

سیاسته خاص خودشون رو دارن
      Sent from my iPad using Tapatalk
      بله از جای مطمینی خریدم آکبند و اکتیو هم نشده بود. مشکلی هم توی هیچی نیست حتی وسایلشم اصله. خود دستگاهم صحیح و سالم کار میکنه.
      بله برای گارانتی هم احتمالا تعمیر میکنن...
      اما حالا من نفهمیدم این غیر عادیه یا نه!چون از مدیران گفتن مشکلی نیست...

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
        بله از جای مطمینی خریدم آکبند و اکتیو هم نشده بود. مشکلی هم توی هیچی نیست حتی وسایلشم اصله. خود دستگاهم صحیح و سالم کار میکنه.
        بله برای گارانتی هم احتمالا تعمیر میکنن...
        اما حالا من نفهمیدم این غیر عادیه یا نه!چون از مدیران گفتن مشکلی نیست...
        دوست عزيز پس حساس نشيد
        منم مشكلاتي كه دارم ابتدا اذيتم ميكرد تا جاييكه ميخواستم گوشيو بفروشم
        ولي به مرور زمان حلش كردم و دارم استفاده ميكنم و بلافاصله كه ٦اس بياد گوشيو عوض ميكنم
        متاسفانه بهترين گوشيه در بازار رو داريم و انتخابه بهتري نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 13-01-2015, 02:09 PM

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید.من دیروز یدونه آیفون 6 گرفتم lla هستش شارژرش از اینایی که تبدیل میخواد میخواستم ببینم از این تبدیل های معمولی باید بگیرم یا تبدیل خاصی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
            دوست عزيز پس حساس نشيد
            منم مشكلاتي كه دارم ابتدا اذيتم ميكرد تا جاييكه ميخواستم گوشيو بفروشم
            ولي به مرور زمان حلش كردم و دارم استفاده ميكنم و بلافاصله كه ٦اس بياد گوشيو عوض ميكنم
            متاسفانه بهترين گوشيه در بازار رو داريم و انتخابه بهتري نيست

ببخشید مشکل شما چی بود؟
            ینی بنظرتون نبرم دبی و استانبول و جایی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
              سلام دوستان خسته نباشید.من دیروز یدونه آیفون 6 گرفتم lla هستش شارژرش از اینایی که تبدیل میخواد میخواستم ببینم از این تبدیل های معمولی باید بگیرم یا تبدیل خاصی داره؟
              سلام. مبارک تون باشه

میتونید معمولی هم بگیرید. اما ترجیحا ترانس دار بگیرید بهتره. که اگه خدایی نکرده مشکلی خواست پیش بیاد، فقط واسه تبدیل پیش بیاد نه شارژر

نظر

• ببخشید فقط یه سوال کوچیک محافظ شیشه ای پشت آیفون رو تک میدن یا همه محفظ ها پشت و رو ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                  سلام. مبارک تون باشه

میتونید معمولی هم بگیرید. اما ترجیحا ترانس دار بگیرید بهتره. که اگه خدایی نکرده مشکلی خواست پیش بیاد، فقط واسه تبدیل پیش بیاد نه شارژر
                  ببخشید من همیشه از این عادیا میگرفتم که خیلیم ارزونه. اون مدلی که میفرمایید چجوره؟بهتره؟

نظر

• دوستان اولین باری که میخوای باتری رو شارژ کنی چقدر باید بزاری تو شارژ بمونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
                      دوستان اولین باری که میخوای باتری رو شارژ کنی چقدر باید بزاری تو شارژ بمونه؟
                      نسل اون باتري هايي كه بايد اولش مي ذاشتي شارژ بشه تموم شده دوست گرامي.
                      شما وقتي شارژتون تموم شد بزنيد به شارژ. وقتي هم فول شد از شارژ خارجش كنيد. فقط مي مونه كه براي افزايش عمر باتري تون ماهي يك تا دوبار باتري تونو كاليبره كنيد.
                      كه آموزش كاليبره كردن هم توي انجمن هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                        ببخشید من همیشه از این عادیا میگرفتم که خیلیم ارزونه. اون مدلی که میفرمایید چجوره؟بهتره؟
                        گفتم خدمت تون٬ فرقش اینه که اگه جرقه ای بزنه خدایی نکرده یا نوسان برقی پیش بیاد٬ به جای اینکه شارژر خراب بشه٬ ترانس تدبیل خراب میشه. تو پاساژ پایتخت طبقه زیر همکف از الکتریکی ها بپرسید دارن همه شون

نظر

• سلام دوستان، یه دو هفته ای هست یه آیفون ۶ گرفتیم، اوایل که به شدت داغ میکرد گوشی، نه جیل کردیم نه چیز خاصی ریختیم، به حدی بعضی وقتا داغ میشد که گرما از محفضه هاش میزد بیرون مخصوصا تو حالت شارژ به حدی که بچه ها میگفتن لباس بیارید اوتو کنیم، واقعا عجیب بود گرماش، بریدم فروشگاه و یه فریمور زد روش که به نوعی آپش کرد به 8.1.2 از اون موقع به بعد بهتر شد چون تو ورژن قبلی حتی صفحه نکایش رو فقط روشن میذاشتی داغ میکرد، حالا دیگه مثل قبل داغ نمیکنه ولی مواقعی که بازی میکنن باهاش اونم بازی هایی مثل minimotor , piano, smash hit, mmm fingers و از این جور بازی ها گرماش بیشتر میشه و حتی گرما صفحه نمایش انگشت رو می‌سوزونه، حالا این گرما برای شما هم اتفاق می افته؟ آیا عادیه؟ نیازی نیست به فروشگاه و گارانتی مراجعه کنیم؟
                          ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید.
                          یا حق

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط bubo3d نمایش پست ها
                            سلام دوستان، یه دو هفته ای هست یه آیفون ۶ گرفتیم، اوایل که به شدت داغ میکرد گوشی، نه جیل کردیم نه چیز خاصی ریختیم، به حدی بعضی وقتا داغ میشد که گرما از محفضه هاش میزد بیرون مخصوصا تو حالت شارژ به حدی که بچه ها میگفتن لباس بیارید اوتو کنیم، واقعا عجیب بود گرماش، بریدم فروشگاه و یه فریمور زد روش که به نوعی آپش کرد به 8.1.2 از اون موقع به بعد بهتر شد چون تو ورژن قبلی حتی صفحه نکایش رو فقط روشن میذاشتی داغ میکرد، حالا دیگه مثل قبل داغ نمیکنه ولی مواقعی که بازی میکنن باهاش اونم بازی هایی مثل minimotor , piano, smash hit, mmm fingers و از این جور بازی ها گرماش بیشتر میشه و حتی گرما صفحه نمایش انگشت رو می‌سوزونه، حالا این گرما برای شما هم اتفاق می افته؟ آیا عادیه؟ نیازی نیست به فروشگاه و گارانتی مراجعه کنیم؟
                            ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید.
                            یا حق

داغ كردن عاديه ولي تو اين حد نه اصلا عادي نيست

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                              داغ كردن عاديه ولي تو اين حد نه اصلا عادي نيست

Sent from my iPhone
                              ممنون دوست عزیز، فقط منظورتون از تو این حد عادی نیست اون داغ کردن ولیه ست یا اون که بعد آپدیت داغی های بی مورد از بین رفتن و فقط تو بازی ها صفحه نمایش خیلی داغ میشه؟ منظورتون کدوم عادی کدوم غیر عادی؟

نظر

• مشکل ریست نشدن قسمت battery usage

دوستان چرا هیچ وقت این قسمت در ستینگ بعد از شارژ ۱۰۰٪ ریست نمیشه
                                و همیشه برنامه هایی که ساعتها قبل از شارژ استفاده میکنه رو نشون میده
                                ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X