اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
    الان با نوک یه دونه کاغذ تونستم اون گردارو بکشم بیرون فقط نوکش میره داخل...
    ینی بین اینجا یه فضا خالی هست!!دوستان لطفا کمکم کنین مشکلی هست؟الان یا آینده؟
    یا همه ی آیفون ها از بالا اینطوریه؟
    نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
    دوستان نگرانم.
    لطفا از تجربیات شخصی خودتون هم بگید...
    اصلا چیز نگران کننده و مشکل خاصی هم نیست و بعد ها هم مشکلی بوجود نخواهد آمد.

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
      سلام

اینترنت کامپیوتر رو چجوری به ایفون انتقال بدم؟؟؟ به وسیله کابل
      اقا جواب سوال مارو کسی نمیدونه؟

نظر

دوستان نگرانم.
        لطفا از تجربیات شخصی خودتون هم بگید...
        دوست عزیز شما اروم به بالای صفحه فشار بیار ببین اقی توی ال سی دی احساس نمیکنی؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
          اقا جواب سوال مارو کسی نمیدونه؟
          متوجه نشدم میخواین share کنید؟
          اگه اینترنت وایرلس دارین میشه
          اگه کابلی هست نت نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
            اصلا چیز نگران کننده و مشکل خاصی هم نیست و بعد ها هم مشکلی بوجود نخواهد آمد.
            ممنونم دوست و مدیر عزیز٬ پس خیالم راحت باشه و مشکلی نیست؟ (با توجه به شرح حالی که دادم؟)
            ینی همچین چیزی اکثرا هست ولی قابل تشخیص نیست یا شاید هم انتظار من از اپل بیش از حر بالا رفته بوده...
            ویرایش توسط nima74 : https://i-phone.ir/forums/member/11760-nima74 در ساعت 12-01-2015, 01:28 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
              دوست عزیز شما اروم به بالای صفحه فشار بیار ببین اقی توی ال سی دی احساس نمیکنی؟

نه لقی توش هست و نه صدایی...اما فعلا که اون گردهارو با نوک کاغذ درآوردم دیگه اصلا قابل تشخیص نیست...تقریبا فقط هم همون قسمت بالا بود که توی عکس گذاشتم. از فردا هم کاور سفارش دادم میزارم البته قسمت بالا و پایینش رو پوشش نمیده...توی بقیه ۶ ها همچین مشکلی نبوده؟
              حالا بر فرض بدترین حالت مشکلی باشه میشه توی استانبول یا دوبی تعمیر کرد در دوران گارانتی؟ (با اینکه T-Mobile هست...؟)

نظر

ممنونم دوست و مدیر عزیز٬ پس خیالم راحت باشه و مشکلی نیست؟ (با توجه به شرح حالی که دادم؟)
                ینی همچین چیزی اکثرا هست ولی قابل تشخیص نیست یا شاید هم انتظار من از اپل بیش از حر بالا رفته بوده...
                نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                نه لقی توش هست و نه صدایی...اما فعلا که اون گردهارو با نوک کاغذ درآوردم دیگه اصلا قابل تشخیص نیست...تقریبا فقط هم همون قسمت بالا بود که توی عکس گذاشتم. از فردا هم کاور سفارش دادم میزارم البته قسمت بالا و پایینش رو پوشش نمیده...توی بقیه ۶ ها همچین مشکلی نبوده؟
                حالا بر فرض بدترین حالت مشکلی باشه میشه توی استانبول یا دوبی تعمیر کرد در دوران گارانتی؟ (با اینکه T-Mobile هست...؟)
                انتظار شما بیش از اندازه بالاست. امکان وجود چنین نقض هایی هنگام منتاژ یک دیوایس ایجاد میشود و مشکل حادی هم نیست. [ اگر گلکسی اس ۵ یا نوت ۳ یا ۴ ( مخصوصا نوت ۳ ) داشتید٬ چه فکری میکردید؟! ]
                [تجربه شخصی] برای خودم من هم ۶ فاصله دارد و در آن طرف٬ آیفون ۶ پلاس چنین نیست. قبلا بر روی ۴ اس و آیپد ایر خودم هم چنین فاصله ای وجود داشت.

نظر

• من هنگام کار با گوشی به مشکل عجیبی بر خوردم مثلا هنگام بازی صدای موزیک بازی قطع میشه یا هنگام تایپ صدای کیبورد خیلی کم است در حالتی که درصد صدا 100 است اسپیکر های گوشی رو چک کردم مشکلی نداشته نمیدونم ایراد چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                    انتظار شما بیش از اندازه بالاست. امکان وجود چنین نقض هایی هنگام منتاژ یک دیوایس ایجاد میشود و مشکل حادی هم نیست. [ اگر گلکسی اس ۵ یا نوت ۳ یا ۴ ( مخصوصا نوت ۳ ) داشتید٬ چه فکری میکردید؟! ]
                    [تجربه شخصی] برای خودم من هم ۶ فاصله دارد و در آن طرف٬ آیفون ۶ پلاس چنین نیست. قبلا بر روی ۴ اس و آیپد ایر خودم هم چنین فاصله ای وجود داشت.
                    ممنونم امیدوارم مثل همیشه مشکلی نباشه
                    سامسونگ رو من ذره ای قبول ندارم.......!

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                      متوجه نشدم میخواین share کنید؟
                      اگه اینترنت وایرلس دارین میشه
                      اگه کابلی هست نت نمیشه

بله میخوام شیر کنم
                      اینترنت وایرلس هم دارم

نظر

• دوستان من گوشیم یک هفته نبود که خریده بودم که از بالای دکمه کاهش صدا و از طرف مقابلش یعنی جای سیم کارت کج شده بود و درز بین lcd , بدنه باز شده بود ولی خیلی باید دقت می کردی تا کجی و درزش را ببینید!دیگه داشت اشکم در می آمد که گفتم بگذار ببرم نمایندگی وقایع گستر!
                        شاید باورتون نشه ولی گوشی را گرفت و گفت که برو تا نهایت 3 هفته دیگه بهتون زنگ می زنیم که یک دستگاه جدید بهتون می دهیم!!!!
                        یکی هم اومده بود داد و بیداد که پول ما را پس بدید چون همش دستگاه کرش می کنه!طرف بهش گفت که ما به خاطر این کرش تا به حال سه مرتبه براتون دستگاه تعویض کردیم!
                        ظاهرا که این وقایع فعلا داره جواب می دهد!حالا تا کی این طوری بماند معلوم نیست!
                        حالا چه حرکتی زدم بعد از این که دستگاه را گرفتم خدمتتون عارض خواهم شد!

نظر

• نوشته اصلی توسط erfaaan2 نمایش پست ها
                          دوستان من گوشیم یک هفته نبود که خریده بودم که از بالای دکمه کاهش صدا و از طرف مقابلش یعنی جای سیم کارت کج شده بود و درز بین lcd , بدنه باز شده بود ولی خیلی باید دقت می کردی تا کجی و درزش را ببینید!دیگه داشت اشکم در می آمد که گفتم بگذار ببرم نمایندگی وقایع گستر!
                          شاید باورتون نشه ولی گوشی را گرفت و گفت که برو تا نهایت 3 هفته دیگه بهتون زنگ می زنیم که یک دستگاه جدید بهتون می دهیم!!!!
                          یکی هم اومده بود داد و بیداد که پول ما را پس بدید چون همش دستگاه کرش می کنه!طرف بهش گفت که ما به خاطر این کرش تا به حال سه مرتبه براتون دستگاه تعویض کردیم!
                          ظاهرا که این وقایع فعلا داره جواب می دهد!حالا تا کی این طوری بماند معلوم نیست!
                          حالا چه حرکتی زدم بعد از این که دستگاه را گرفتم خدمتتون عارض خواهم شد!
                          ببخیشد دوست عزیز آیفونتون مال کجا بود و ساخت چه هفته ای؟
                          و اینکه این درزی که میگید چقدر بود؟!ینی مشکل ایجاد میکرد برای دستگاه؟
                          من قسمت بالاشو اندازه گرفتم(!) درحد ۰.۱ میلیمتر فاصله داشت بدنه و صفحه. از شما چطور؟

نظر

ببخیشد دوست عزیز آیفونتون مال کجا بود و ساخت چه هفته ای؟
                            و اینکه این درزی که میگید چقدر بود؟!ینی مشکل ایجاد میکرد برای دستگاه؟
                            من قسمت بالاشو اندازه گرفتم(!) درحد ۰.۱ میلیمتر فاصله داشت بدنه و صفحه. از شما چطور؟
                            اگر میتونید یه عکس بزارید از شیاره

نظر

• ال ال اي نوامبر
                              اين اولش كه خريدم اين طوري نبود نفهميدم چي شد كه كج شد!در حد ١ ميليمتر روي دكمه كاهش صدا!
                              ولي پيدا نبود اما خودم مي ديدم زده مي شدم.
                              شانس آوردم كه طرف نفهميد

نظر

سلام
                                ببخشید شاید سوالم تکراری باشه اما جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم بپرسم از دوستان.
                                دوتا عکس گرفتم از بالای آیفون اگه دقت کنین یه سری گرد ریز اون بالا بالاش هست البته عملکر دستگاه هیچ مشکلی نداره اما نمیدونم که آیا مشکلیه یا نه؟به خصوص توی نور واضحه. آخه با گوشه های دیگش که مقایسه کردم اونا کاملا حالت خم برآمده داشتن اما اینجا اونطور نیست انگار یا از من مشکل داره؟
                                لطفا راهنماییم کنین. دوست ندارم دستگاه باز بشه.
                                نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                                اگر میتونید یه عکس بزارید از شیاره
                                لطفا برای اطلاعات بیشتری که نوشتم صفحه ۶۲ رو ببینید. برای شما آشناست؟
                                با یک ساپورت اپل چت کردم گفت تاحالا همچین چیزی ندیدم و اصولا باید فیت باشه...و گفت میتونید ترکیه یا امارات جایی هم درست کنین.با این حال نیدونم عادیه یا خیر...
                                فایل های پیوست شده

نظر

صبر کنید ..
                                X