اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپل ایدیم فراموشم شده

اقا ما گوشی دادیم دست پسر عمومون زد اپل ایدی منو پاک کرد من نتونستم برش گردونم یه اپل ایدی دیگم دارم بر گردونم روی اون اپل ایدی نرم افزار هایم به مشکل نمی خوره

نظر

• نوشته اصلی توسط mdfarahani نمایش پست ها
      اقا ما گوشی دادیم دست پسر عمومون زد اپل ایدی منو پاک کرد من نتونستم برش گردونم یه اپل ایدی دیگم دارم بر گردونم روی اون اپل ایدی نرم افزار هایم به مشکل نمی خوره
      سلام
      به مشکل برنمیخوری ولی دیگه قبلی ها رو نمیتونید آپدیت کنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

اقا کمک من اپل ایدیم. پاک کردم الان یادم نیست اطلاعاتشو ولی یه اپل ایدی دیگم دارم اگه ببرم روی اون اپل ایدی به مشکلی نمیخوره
        سلام
        دوست عزیز نیاز نیست که چندجا پست بزنید. تو تاپیک قبلی براتون جواب دادم.
        مشکلی پیش نمیاد ولی برنامه های قبلی رو نمیتونید آپدیت کنید

نظر

• دوستان راه ریستور به ۸.۱.۱ بازه هنوز؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
            دوستان راه ریستور به ۸.۱.۱ بازه هنوز؟

خیر.

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1419287937.301301.jpg
              دوستان سلام ميخواستم بدونم ما در ايفون ٦ از چند صفحه ميتونيم استفاده كنيم ( براي نرم افزار ) بعد از ١٥ صفحه نرم افزار در حال دانلود از صفحه اول زير messages مياد.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط pory نمایش پست ها
                [ATTACH]19940[/ATTACH]
                دوستان سلام ميخواستم بدونم ما در ايفون ٦ از چند صفحه ميتونيم استفاده كنيم ( براي نرم افزار ) بعد از ١٥ صفحه نرم افزار در حال دانلود از صفحه اول زير messages مياد.
                چه جالب
                یعنی بیشتر از ۳۰۰ تا اپلیکیشن!ما رو باش فکر میکردیم ۳ صفحه اپ زیاده بعضیاشو پاک میکردیم [emoji3]

Sent from my iPhone5s using Tapatalk
                ویرایش توسط miliii : https://i-phone.ir/forums/member/169272-miliii در ساعت 23-12-2014, 11:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pory نمایش پست ها
                  [ATTACH]19940[/ATTACH]
                  فولدر بندی کنید تا تعداد صفحات کم بشه...
                  قبلا 11 صفحه بود ولی دیگه جدیدا امتحان نکردم...

نظر

• برای ابدیت ios به مشکل بر نمی‌خورم و اگر اونهارو پاک کنم دوباره با اپل ایدی خودم بریزم چی میشه

نظر

• دوستان تو واتس اپ یا وایبر چجوری میشه موزیک هایی که با آیتیونز ریختم رو واسه کسی بفرستم؟ تو انجمن جایی خوندم با نرم افزار documents5 میشه نصبش کردم اما موزیک هام رو اونجا پیدا نکردم. کسی هست کمک کنه؟
                      ویرایش توسط Vahidlive : https://i-phone.ir/forums/member/165947-vahidlive در ساعت 24-12-2014, 01:34 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                        دوستان تو واتس اپ یا وایبر چجوری میشه موزیک هایی که با آیتیونز ریختم رو واسه کسی بفرستم؟ تو انجمن جایی خوندم با نرم افزار documents5 میشه نصبش کردم اما موزیک هام رو اونجا پیدا نکردم. کسی هست کمک کنه؟
                        باید موزیک هایی که میخواین بفرستید ابتدا از داخل ایتیونز به document 5 بفرستید بعد میتونین سند کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط Daftarche
                          http://myreff.com/a?r=rF8A3qU2b دوستاني كه ايفون دارندروي لينك زير برويد و٢٥دلار مجاني از اپل استور برنامه بگيريد هديه اپل بابت كريسمس

چه خبرته بابا همه تاپیک ا رو به گند کشیدی
                          پشته هم!!!

نظر

• اقا جواب بدید داره قلبم وای میسته

نظر

برای ابدیت ios به مشکل بر نمی‌خورم و اگر اونهارو پاک کنم دوباره با اپل ایدی خودم بریزم چی میشه
                              نوشته اصلی توسط mdfarahani نمایش پست ها
                              اقا جواب بدید داره قلبم وای میسته
                              دوست عزیز اگر با اپل آیدی قبلی آیکلود و Find my iphone را روشن کرده باشید هنگام ریستور به مشکل میخورید. مگر اینکه ورژن iOS بالای ۸ باشه و از طریق آموزش ریست کردن سئوالات امنیتی و نهایتاً ریست کردن پسورد بتونید اپل آیدی قبلی رو احیاء کنید. الان به سیستم دسترسی ندارم ولی تو انجمن سرچ کنید میتونید تاپیک ریست کردن سئوالات امنیتی بدون نیاز به تماس با پشتیبانی اپل رو پیدا کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                                باید موزیک هایی که میخواین بفرستید ابتدا از داخل ایتیونز به document 5 بفرستید بعد میتونین سند کنید

Sent from my iPad using Tapatalk
                                یعنی هیچ راهی نداره که بشه از خود برنامه docu,ents به آهنگ هایی که با آیتیونز ریختم دسترسی پیدا کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X