اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمتر از 50 نصب نمیشه ، باید بیشتر باشه تا اجازه نصب بده

نظر

• سلام من یه 6 گرفتم تو فیلمبرداری اسلو موشن240فریم صفحش پرش داره ولی تو فیلمبرداری عادی و عکس مشکلی نداره چرا؟؟؟/

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
        سلام من یه 6 گرفتم تو فیلمبرداری اسلو موشن240فریم صفحش پرش داره ولی تو فیلمبرداری عادی و عکس مشکلی نداره چرا؟؟؟/
        آیفون شما ۶۴ گیگ هست؟ احتمال زیاد شما tlc هست حافظه آیفونت یه سرچ بزن تو انجمن حافظه گوشی رو چک کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          شما یکبار آیفون ۴ رو دوباره با آیتونز سینک کنید و همون گزینه Purchases رو بزنید تا تمام فایل برنامه هاییکه با گوشی دانلود کردید به سیستم منتقل بشه بعد از اینکه منتقل شد میتونید با درگ کردن برنامه ها رو دوباره رو دیوایس جدید نصب کنید. از اتورایز هم فراموش نکنید. مسیر ذخیره فایلها روی سیستم تو انجمن هست. الان دسترسی به سیستم ندارم.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

خیلی ممنون از پاسخهاتون من انجام دادم و مشکلم حل شد
          فقط حالا می خواستم بپرسم اگه بخوام آیفون 4 رو هم نگه دارم دیگه اصلا نباید سینک کنم با آیتونز یا راهی هست که اونم باشه ولی برنامه ها و بازی های دیگه ای روش سینک بشه(انگار که دوتا گوشیه جدا هستن )
          پیشاپیش ممنون

نظر

• سلام بله ٦٤هست ولي ٤٠گيگش خالي هست
            tlcچيست؟؟؟

نظر

سلام بله ٦٤هست ولي ٤٠گيگش خالي هست
              tlcچيست؟؟؟
              tlc نوع حافظه گوشی شما هست که ضعیفترین و بی کیفیت ترین نوع حافظه ی nand موجود هستش که اپل هم بخاطر مشکلات زیادی که این نوع حافظه برای دستگاهاش ایجاد کرده اعلام کرده توی تولیدات جدید دیگه ازش استفاده نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط rooeen نمایش پست ها
                خیلی ممنون از پاسخهاتون من انجام دادم و مشکلم حل شد :d
                فقط حالا می خواستم بپرسم اگه بخوام آیفون 4 رو هم نگه دارم دیگه اصلا نباید سینک کنم با آیتونز یا راهی هست که اونم باشه ولی برنامه ها و بازی های دیگه ای روش سینک بشه(انگار که دوتا گوشیه جدا هستن )
                پیشاپیش ممنون
                بله مشکلی نداره و میتونید از هر دو گوشی به راحتی استفاده کنید. هر گوشی هم برای خودش بک آپ جداگانه ذخیره میکنه که از طریق کد udid کاملا قابل شناسایی هستند.

نظر

سلام بله ٦٤هست ولي ٤٠گيگش خالي هست
                  tlcچيست؟؟؟
                  http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=99314
                  این جارو نگاه کن متوجه میشی

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    بله مشکلی نداره و میتونید از هر دو گوشی به راحتی استفاده کنید. هر گوشی هم برای خودش بک آپ جداگانه ذخیره میکنه که از طریق کد udid کاملا قابل شناسایی هستند.
                    با تشکر فقط متوجه نشدم می تونم سینک کنم با آیتونز یا نه ؟
                    اظلاعات و برنامه هاشون قاطی نمیشه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rooeen نمایش پست ها
                      با تشکر فقط متوجه نشدم می تونم سینک کنم با آیتونز یا نه ؟
                      اظلاعات و برنامه هاشون قاطی نمیشه ؟؟
                      عرض کردم ... خیر مشکلی پیش نمیاد.
                      هر دیوایس یک شماره udid مخصوص به خودش رو داره که تمام بک آپ ها با همین کد نام گذاری و ذخیره میشه و به هیچ وجه تداخل ایجاد نمیکنه.
                      شما با هر دو دیوایس میتونید سینک کنید و مشکلی هم نخواهید داشت.

نظر

سلام من یه 6 گرفتم تو فیلمبرداری اسلو موشن240فریم صفحش پرش داره ولی تو فیلمبرداری عادی و عکس مشکلی نداره چرا؟؟؟/
                        زیر نور خورشید امتحان کنید. نور مهتابی یا لامپ کم مصرف این مشکل رو داره

نظر

• از دوستان کسی در مورد switch control تو ios 8 اطلاعاتی داره . این گزینه چیکار میکنه .؟ همیشه هم غیر فعاله . چجوری فعال میشه ؟

نظر

• سلام.
                            راه حل اینکه وقتی کیبورد های مختلف نصب میکنیم بعضی اوقات باز نمیشن و اون پایین میمونه چیه؟ persian typer خیلی خوبه واژه هارو حدث میزنه ولی هی میره کیبورد! باید برنامه رو بست کامل تا دوباره ظاهر بشه کیبورد!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                            از دوستان کسی در مورد switch control تو ios 8 اطلاعاتی داره . این گزینه چیکار میکنه .؟ همیشه هم غیر فعاله . چجوری فعال میشه ؟

آقا من یبار فعالش کردم تاچ از کار افتاد یه شب تا صبخ داشتم به سیری التماس میکردم خاموشش کنه!! چون فقط دکمه هوم کار میکنه و لاغیر!

نظر

• نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
                              سلام.
                              راه حل اینکه وقتی کیبورد های مختلف نصب میکنیم بعضی اوقات باز نمیشن و اون پایین میمونه چیه؟ persian typer خیلی خوبه واژه هارو حدث میزنه ولی هی میره کیبورد! باید برنامه رو بست کامل تا دوباره ظاهر بشه کیبورد!

- - - - - - - - - -

آقا من یبار فعالش کردم تاچ از کار افتاد یه شب تا صبخ داشتم به سیری التماس میکردم خاموشش کنه!! چون فقط دکمه هوم کار میکنه و لاغیر!
                              منم با persian typer همین مشکل رو داشتم الان مداد نصب کردم اصلا یه بار هم این مشکل رو نداشته تازه خیلی راحت و کاربردی تره

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
                                منم با persian typer همین مشکل رو داشتم الان مداد نصب کردم اصلا یه بار هم این مشکل رو نداشته تازه خیلی راحت و کاربردی تره

چی هست حالا این مداد؟

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X