اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
    درود اقای کریمی

1-شما با ق..ن..د...ش..ک...ن این کارو کینی ؟
    2-از کدام isp اینترنت دارید ؟؟
    3-من با پارس انلاین و های وب امتحان میکنم خیلی افتضاح هست و باید حتما از .... استفاده کنم تا باز بشه
    سلام
    1 - خیر . به ندرت برام اتفاق می افته که لازم داشته باشم.
    2 - فن آوا
    3 - البته بنده مشتری 8 ~ 7 ساله این شرکتم و خیلی خیلی هوای منو دارند.

نظر

• سلام
      گوشی من زمانی که در حال تماس هست میذارم روی اسپیکر صدای من برای طرف بسیار ضعیف میره اما گاهی خوب میشه! بگیر نگیر داره! کسی میدونه مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
        سلام
        گوشی من زمانی که در حال تماس هست میذارم روی اسپیکر صدای من برای طرف بسیار ضعیف میره اما گاهی خوب میشه! بگیر نگیر داره! کسی میدونه مشکل از کجاست؟
        منم این مشکل و دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
          منم این مشکل و دارم

ریستور هم کردم درست نشد! اپل میگه نرم افزاریه و حل میشه! ولی خب شایدم هیچوقت نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
            ریستور هم کردم درست نشد! اپل میگه نرم افزاریه و حل میشه! ولی خب شایدم هیچوقت نشه
            ایمیل زدین؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

سلام دوستان نرم افزار hotspot هر كاري ميكنم وصل نميشه پروفايل رو نصب ميكنه يكم ميگذره دوباره ميره از اول ميگه پروفايل رو نصب كن چي كار كنم؟
              در ضمن اگه يه چيز پي ان بهتر از اين برا ios هست لطفا معرفي كنيد

نظر

• بله. گفتن اول چک بکنید ممکنه پلاستیک روش باشه. اگر نبود مکانیسم بطوری هست که نویسگیر و گیرنده ی صدا هماهنگ عمل نمیکنن! بیارید اپ استور تعویض کنید اما با آپدیت های بعدی مشکل حل خواهد شد.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                ایمیل زدین؟

بله. گفتن اول چک بکنید ممکنه پلاستیک روش باشه. اگر نبود مکانیسم بطوری هست که نویسگیر و گیرنده ی صدا هماهنگ عمل نمیکنن! بیارید اپ استور تعویض کنید اما با آپدیت های بعدی مشکل حل خواهد شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
                  سلام دوستان . من چندتا عکس گرفتم و تو گوشیم عکسا با دو نوع HDR و معمولیی ذخیره شده .( البته فکر کنم HDR باشه اخه یه نمونه از عکس پر رنگ و خاصه یکی دیگه معمولی ) بعد من وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم فقط میتونم نوع عادی رو ببینم و اون HDR معلوم نیست کجاست و توی گوشیمم تو فولدر My photo stream هست ولی نمیدونم چطور میتونم به کامپیوتر انتقال بدم جالبه عکس عادی از طریق ایکلود تو کامپیوترم میاد ولی تو گوشی فقط HDR هست. کسی از دوستان میدونه چطور میشه جفتشو داشت یا کلا چرا اینطور میشه ؟؟؟ یه سوال دیگه اینکه زیر برچسب ال سی دی گوشیم یه نقطه کوچیک وجود داره که فکر نکنم اشغال باشه چطور باید بفهمم پیکسل سوختگی داره گوشیم ؟؟؟؟ برنامه ای هست بشه فهمید پیکسل سوخته ؟؟؟؟ با تشکرررررر
                  دوستان کسی جواب این سوالای منو نمیدونه ؟؟!!!

نظر

• دوستان برای کیبرد فارسی من Persiantyper نصب کردم کیبرد سبک تر نیست که بهتر کار کنه مثل کیبرد خود اپل؟؟؟

نظر

• سلام. دوستان من وقتی می خوام از طریق ituns موزیک را به گوشی خودم{آیفون6} منتقل کنم هر آهنگی را که می خوام درگ کنم در playliste اجازه این کارا نمیده . ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

نظر

• صفحه نمایش آیفون 6

دوستان امروز گوشی از دستم افتاد و قسمت بالای گوشی سمت دکمه ولوم انگار صفحه نمایش از جا در اومده انگار خارش از جا دراومده ... سعی کردم فشار بدم تا جا بیوفته ولی انگار خار در حال شکستن بود پس فشار ندادم .. ممنون میشم اگه میشه راهنمایی کنید چند جا رفتم میگفتن باید کلا صفحه نمایش عوض شه که چرت محض میگفتن چون گوشی سالمه و کار میکنه و هیچ مشکلی نداره .

نظر

• خدا بد نده . داداش شما کاوری چیزی نداشتی ؟ بدون کاور خورد زمین اینجوری شد ؟

نظر

• یه سوال دیگه این که من دیشب گوشی رو خریدم و هفته ساختش ۴۰ بود و ios 8.1.1 روش بود و فروشنده گفت که سری های جدید همه اپدیت شدن!؟

نظر

• سلام.
                              در اولین فرصت به دفتر انجمن مراجعه کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
                                یه سوال دیگه این که من دیشب گوشی رو خریدم و هفته ساختش ۴۰ بود و ios 8.1.1 روش بود و فروشنده گفت که سری های جدید همه اپدیت شدن!؟

مبارک باشه
                                1-جعبه پلمپ بود ؟
                                2-سایتی که دوستان قراردادن برو چک کن ببین ایفونت کی اکتیو شده ؟ اگه دیشب بوده که مشکلی نیست شاید راست میگه فقط مطمئن شو که دیشب اکتیو شده-با تاریخش دقت کن

نظر

صبر کنید ..
                                X