اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    بدون شک همینطوره بزرگوار منتها درصد گوشی های مشکل داری که من به گوشم رسیده زیاده به نسبت.
    دوستانی که تعمیرکارن میشه یه آمار بدن؟
    خوب دوست گلم
    مشکلات رو معمولا میان میگن
    من خودم مبخواستم نت۴ بگیرم گوشی خوبی ام هست ولی الان معلوم شده بعد از مدتی دوربیناش توی سفیدی یه هاله رنگین کمانی چند رنگ میندازه یا یه مورد دیدم یهخط وسط صفحهپیکسلاش سوخته بود بصورت خطی
    خوب نمیشه گفت همش اینطوره ولی من ۳ مورد تو فروم دیدم
    رو دست ۶ و۶پلاس نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 08-12-2014, 05:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
      خوب دوست گلم
      مشکلات رو معمولا میان میگن
      من خودم مبخواستم نت۴ بگیرم گوشی خوبی ام هست ولی الان معلوم شده بعد از مدتی دوربیناش توی سفیدی یه هاله رنگین کمانی چند رنگ میندازه
      خوب نمیشه گفت همش اینطوره ولی من ۳ مورد تو فروم دیدم
      رو دست ۶ و۶پلاس نیست

پس با خیال راحت بخرم؟ البته من یه عادتی دارم از جای مطمئن میخرم حتی اگه گرونتر باشه.

نظر

• مرسي دوست عزيز اگه وايستم تا ios 8.2 بياد و با خود گوشي يعني ota اپديت كنم بهتره يا اينكه همين 8.1.1 رو دوباره ريستور كنم
        و اينكه خيلي طول ميكشه 8.2 بياد بيرون براي همه چون براي توسعه دهندگان أمده نسخه بتاش
        اخه يكم با سرعت اينترنت و دانلود مجدد ios8.1.1 طولاني ميشه . 😳

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
          پس با خیال راحت بخرم؟ البته من یه عادتی دارم از جای مطمئن میخرم حتی اگه گرونتر باشه.
          میتونی اگه حساسی از جایی بخری که بیمه کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadtus نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من مشگل با ایردراپ دادم، با مک بوک و با آیفون 5 اس هم مشکل وجود دارد.
            یا خیلی دیر دیوایس را پیدا می کنه، یا اصلا پیدا نمی کنه!!!!!
            Dir peyda kardan esh tabiye

نظر

• سلام
              دوستان ديروز همين جا گفتم كة سرعت واي فاي گوشي افتضاحه ولي امروز وقتي تو دانشگاه وصل شدم به واي فاي با كمال تعجب سرعت لود اپ استور بيش از ده برابر شده بود همچنين سرعت دانلود ولي الان تو خونه باز سرعت كمه گوشي رو همين الان به 8.1.1 هم اپديت كردم ريست نتورك رو هم زدم ولي سرعت واي فاي باز خيلي كمه ممكنه از تنظيمات مودم خونه باشه؟
              البته هيشكي به غير من تو خونه با واي فاي مشكلي ندارن
              براي اين گوشي تنظيمات خاصي بايد روي مودم اعمال كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                سلام
                دوستان ديروز همين جا گفتم كة سرعت واي فاي گوشي افتضاحه ولي امروز وقتي تو دانشگاه وصل شدم به واي فاي با كمال تعجب سرعت لود اپ استور بيش از ده برابر شده بود همچنين سرعت دانلود ولي الان تو خونه باز سرعت كمه گوشي رو همين الان به 8.1.1 هم اپديت كردم ريست نتورك رو هم زدم ولي سرعت واي فاي باز خيلي كمه ممكنه از تنظيمات مودم خونه باشه؟

سلام
                شما تنظیمات مودم رو ریست کنید و کشور رو امریکا انتخاب کنید. DNS هم 8.8.8.8 تنظیم کنید ببینید درست میشه یا خیر..؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام

دوست عزیز تو این ساعات به دلیل ترافیک شدید اپ استور سرعت دانلود خیلی پایین هستش بهترین زمان برای تست سر صبح هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                    دوست عزیز تو این ساعات به دلیل ترافیک شدید اپ استور سرعت دانلود خیلی پایین هستش بهترین زمان برای تست سر صبح هستش
                    يعني به تنظيمات مودم ربطي نداره؟
                    چون تو يه فروم ديگه گفتن احتمالا از مودمت باشه
                    نظرتون راجع بع سيبچه چيه اگه اينو نصب كنم مشكلي كه پيش نمياد تازه سرورهاش هم تو ايرانه بهتر ميشه دانلود كرد؟

نظر

يعني به تنظيمات مودم ربطي نداره؟
                      چون تو يه فروم ديگه گفتن احتمالا از مودمت باشه
                      نظرتون راجع بع سيبچه چيه اگه اينو نصب كنم مشكلي كه پيش نمياد تازه سرورهاش هم تو ايرانه بهتر ميشه دانلود كرد؟

با نرم افزار speed test یه تست بگیر میشه فهمید مشکل از اپ استوره یا وایفای...

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

[QUOTE=hajali01;985621

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
                        سیبچه مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                          فکر نمیکنم ربطی به ترافیک داشته باشه ، مگر اینکه ورژن iOS جدیدی اپل بیرون بده که اونوقت سرورها ترافیک شدید دارند. اون هم برای دانلود iOS هستش و اپل استور ترافیکی نداره. اتفاقاً بنده شبها سرعت خیلی خوبی هم دارم. حتما از سرعت دانلود از اپل استور بوسیله آیتونز تو همین ساعات یه عکس میذارم.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 09-12-2014, 03:01 AM

نظر

• سلام دوستان . من چندتا عکس گرفتم و تو گوشیم عکسا با دو نوع HDR و معمولیی ذخیره شده .( البته فکر کنم HDR باشه اخه یه نمونه از عکس پر رنگ و خاصه یکی دیگه معمولی ) بعد من وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم فقط میتونم نوع عادی رو ببینم و اون HDR معلوم نیست کجاست و توی گوشیمم تو فولدر My photo stream هست ولی نمیدونم چطور میتونم به کامپیوتر انتقال بدم جالبه عکس عادی از طریق ایکلود تو کامپیوترم میاد ولی تو گوشی فقط HDR هست. کسی از دوستان میدونه چطور میشه جفتشو داشت یا کلا چرا اینطور میشه ؟؟؟ یه سوال دیگه اینکه زیر برچسب ال سی دی گوشیم یه نقطه کوچیک وجود داره که فکر نکنم اشغال باشه چطور باید بفهمم پیکسل سوختگی داره گوشیم ؟؟؟؟ برنامه ای هست بشه فهمید پیکسل سوخته ؟؟؟؟ با تشکرررررر
                            ویرایش توسط Meisam al : https://i-phone.ir/forums/member/177052-meisam-al در ساعت 09-12-2014, 08:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                              وقتی ریستور کردید وگوشی بالا اومد قبل از اینکه بکاپ را برگردونید ریست میشه یا بعد از اینکه بکاپ را برگردوندید ؟
                              سلام بعد از بک اپ ریست میشه و صفحش هم ابی قرمز یا صورتی میشه بعضی وقتا صفحه دو قسمت میشه یه خط وسطش میوفته ورنگش کم کم تیرتر میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                فکر نمیکنم ربطی به ترافیک داشته باشه ، مگر اینکه ورژن iOS جدیدی اپل بیرون بده که اونوقت سرورها ترافیک شدید دارند. اون هم برای دانلود iOS هستش و اپل استور ترافیکی نداره. اتفاقاً بنده شبها سرعت خیلی خوبی هم دارم. حتما از سرعت دانلود از اپل استور بوسیله آیتونز تو همین ساعات یه عکس میذارم.

درود اقای کریمی

1-شما با ق..ن..د...ش..ک...ن این کارو کینی ؟
                                2-از کدام isp اینترنت دارید ؟؟
                                3-من با پارس انلاین و های وب امتحان میکنم خیلی افتضاح هست و باید حتما از .... استفاده کنم تا باز بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X