اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بابت مشکلی که برای گوشیتون اتفاق افتاده متاسفم.میشه اول لطف کنید سریال نامبر گوشیتون رو توی این سایت وارد کنید و تاریخ هفته ساخت گوشیتون رو اعلام بفرمایید که چه سری هستش؟!(هفته چندم)
    Klantenservice: Serienummers
    و اینکه از تو حالت ریکاوری مود ریستور رو انجام بدید ببینید میشه؟ یا با یک دستگاه دیگه ریستور رو امتحان کنید.
    این مشکل مربوط به حافظه های استفاده شده از نوع TLC NAND FLASH هستش و اپل گفته که دیگه روی گوشی های با حافظه بالا تر از 16 از این نوع تراشه استفاده نمیکنه.حالا نمیدونم که استفاده میکنه یا نه.

- - - - - - - - - -
    دوست عزیز اگه برای 6+ 128 هفته 41 اکتبر باشه حافظش چی هست ؟ mlc یا tlc

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
      دوست عزیز احتمال خیلی زیاد با فایل بک آپکتون مشکل پیدا کرده (مثل کیبورد فارسی ) به مشکل بر میخوره روشش هم این هستش که گوشی رو ریکاوری مد یا دی فیو مد ببرید و بعدش براحتی ریستور کنین

این مشکل رو خود منم داشتم بعد از بازگرداندن بک آپ
      من ازطریق دانلود فریمور ۸.۱.۱ گوشیم رو ازحالت ریکاوری مود ریستور کردم و گوشی بالا اومد ،ولی باز هم ریست میشه وریست میشه
      فکر کنم تنها راه اینه که ببرم اپل استور عوض کننن برام البته کسی رو ندارم وباید پیدا کنمحالا یک سوال مهم این گوشی رو که lla هست رو میتونم اپل استور دبی کانادا یا مالزی تعویض کنم ایا باید مدرک خاصی ارایه بدم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
      دوست عزیز احتمال خیلی زیاد با فایل بک آپکتون مشکل پیدا کرده (مثل کیبورد فارسی ) به مشکل بر میخوره روشش هم این هستش که گوشی رو ریکاوری مد یا دی فیو مد ببرید و بعدش براحتی ریستور کنین

این مشکل رو خود منم داشتم بعد از بازگرداندن بک آپ
      من ازطریق دانلود فریمور ۸.۱.۱ گوشیم رو ازحالت ریکاوری مود ریستور کردم و گوشی بالا اومد ،ولی باز هم ریست میشه وریست میشه
      فکر کنم تنها راه اینه که ببرم اپل استور عوض کننن برام البته کسی رو ندارم وباید پیدا کنمحالا یک سوال مهم این گوشی رو که LLA هست رو میتونم اپل استور دبی کانادا یا مالزی تعویض کنم ایا باید مدرک خاصی ارایه بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط arubarzan99 نمایش پست ها
        فکر کنم تنها راه اینه که ببرم اپل استور عوض کننن برام البته کسی رو ندارم وباید پیدا کنمحالا یک سوال مهم این گوشی رو که lla هست رو میتونم اپل استور دبی کانادا یا مالزی تعویض کنم ایا باید مدرک خاصی ارایه بدم
        وقتی ریستور کردید وگوشی بالا اومد قبل از اینکه بکاپ را برگردونید ریست میشه یا بعد از اینکه بکاپ را برگردوندید ؟

نظر

• باسلام خدمت دوستان
          من چهارشنبه هفته پیش یه آیفون 16gb خریدم ( آیفون 6 ) . باید بگم اولین بار هم هست این گوشیو دارم تا قبل از این در دنیای اندروید بودم اونم از نوع خالصش Pure Android ( یعنی سری نکسوس ) . متاسفانه هفته پیش گوشیمو دزد زد از دست خودشم افتاد و شکست. رفتم بخرم که گفتن نکسوس 4 و 5 نوش دیگه تو بازار نیست 6 هنوز نیومده. خلاصه با برندای دیگه و ui اونا حال نمیکنم . با یه فروشنده دوست شدم که انصافا خوب مخمو زد میگفت خودش اندروید باز بوده ولی الان فقط با ایفون حال میکنه و نقطه ضعف منوپیدا کرد و اونم کشف دنیای جدید . بگذریم یه ایفون خریدم. هنوز دارم باهاش کلنجار میرم و یاد میگیرم . فعلا یه مشکلی که دارم اینه که چرا اپراتور من که همراه اول از mci به tci تغییر کرده ؟ ممنون میشم کمکم کنید.
          باسپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط face2face.u نمایش پست ها
            باسلام خدمت دوستان
            من چهارشنبه هفته پیش یه آیفون 16gb خریدم ( آیفون 6 ) . باید بگم اولین بار هم هست این گوشیو دارم تا قبل از این در دنیای اندروید بودم اونم از نوع خالصش Pure Android ( یعنی سری نکسوس ) . متاسفانه هفته پیش گوشیمو دزد زد از دست خودشم افتاد و شکست. رفتم بخرم که گفتن نکسوس 4 و 5 نوش دیگه تو بازار نیست 6 هنوز نیومده. خلاصه با برندای دیگه و ui اونا حال نمیکنم . با یه فروشنده دوست شدم که انصافا خوب مخمو زد میگفت خودش اندروید باز بوده ولی الان فقط با ایفون حال میکنه و نقطه ضعف منوپیدا کرد و اونم کشف دنیای جدید . بگذریم یه ایفون خریدم. هنوز دارم باهاش کلنجار میرم و یاد میگیرم . فعلا یه مشکلی که دارم اینه که چرا اپراتور من که همراه اول از mci به tci تغییر کرده ؟ ممنون میشم کمکم کنید.
            باسپاس
            در همراه اول Network به اسم IR-TCI هست و LINE به اسم IR-MCI.
            در سیستم عامل IOS,کلا برای نام اپراتور،از اسم network استفاده میشه.

نظر

• ممنون

نظر

• دوستان از وقتی گوشیم را جیلبریک کردم تاچ ایدیم بعضی وقت ها کار نمیکنه و ی مشکل دیگه هم پیدا کردم ک ناتیفیکیشن بار پایینم روشن یا خاموش بودن وای فای و بلوتوث و ... را نشون نمیده و درست کار نمیکنه....چاره چیه؟؟؟؟ممنون

نظر

• سلام دوستان
                  من مشگل با ایردراپ دادم، با مک بوک و با آیفون 5 اس هم مشکل وجود دارد.
                  یا خیلی دیر دیوایس را پیدا می کنه، یا اصلا پیدا نمی کنه!!!!!

نظر

• سلام دوستان
                    من یک برنامه میخام که راحت بتونم یک برنامه را هیدن یا مخفی کنم و میخام واقعا عالی کار کنه و اگر راهنماییم کنین ممنون میشم با طرز استفاده از برنامه

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      من یک برنامه میخام که راحت بتونم یک برنامه را هیدن یا مخفی کنم و میخام واقعا عالی کار کنه و اگر راهنماییم کنین ممنون میشم با طرز استفاده از برنامه
                      البته اینجا جاش نیست و تاپیک مخصوص به خودش رو داره
                      ولی این و نصب کنین
                      apex 2

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
                        دوستان از وقتی گوشیم را جیلبریک کردم تاچ ایدیم بعضی وقت ها کار نمیکنه و ی مشکل دیگه هم پیدا کردم ک ناتیفیکیشن بار پایینم روشن یا خاموش بودن وای فای و بلوتوث و ... را نشون نمیده و درست کار نمیکنه....چاره چیه؟؟؟؟ممنون
                        دوستان به این مشکل برنخوردین ایا؟؟؟

نظر

• دوستان هيچ كس با مشكل جابه جا شدن دوربين جلو كه جديدا مطرح شده مواجه نشده؟

نظر

• من كه هيچ مشكلي ندارم.

نظر

• این جریان جابجا شدن دوربین جلو چی هست؟ من هر چی دقت کردم متوجه تغییری نشدم

نظر

• منم اين مشكلو ندارم ولي توي سايت زوميت ديدم كه راجع بهش نوشته بود،مثل اينكه دوربين جلو توي بعضي ايفون ٦ ها كمي جابه جا شده

نظر

صبر کنید ..
                                X