اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
    با iOS هم کار میکنه و مشکلی نداره. من خودم از این برنامه برای بکاپ گیری از smsـهام استفاده میکنم.
    ینی این برنامه از آیتونز بهتره؟
    به جز اس ام اس دیگه از چه قسمتهای گوشی بکاپ میگیره؟

نظر

• باسلام خدمت دوستان. توي اينستاگرام تعداد زيادي از ويديو ها باز نميشه. مشكل چيه؟ آخرين ورژن اينستاگرام را هم دارم. ios 8.1.1

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya110 نمایش پست ها
        باسلام خدمت دوستان. توي اينستاگرام تعداد زيادي از ويديو ها باز نميشه. مشكل چيه؟ آخرين ورژن اينستاگرام را هم دارم. ios 8.1.1

Sent from my iPhone using Tapatalk
        مشکل اینکه بعضی عکسها و فیلمها رو سرورای با دامنه فیسبوک هست که چیلتر هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Serial Killer نمایش پست ها
          ینی این برنامه از آیتونز بهتره؟
          به جز اس ام اس دیگه از چه قسمتهای گوشی بکاپ میگیره؟
          خیر به هیچ وجه از آیتونز بهتر نیست.

من فقط از این برنامه برای بکاپ اس ام اس ها استفاده میکنم.

نظر

• چرا وقتی تو نور متوسط عکاسی میکنم خیلی کم نور و تاریک عکس میگیره با اینکه فلش روشنه ؟؟؟! آبا تنظیم خاصیی داره ؟؟

نظر

• ببخشید یه سوال دیگه!
              من چجوری میتونم یه اس ام اس خاص رو از یه convrestion پاک کنم؟
              تو 4 اس مشکلی ندارم ولی مثل اینکه تو آیفون 6 این یه باگ ـه!

نظر

• سلام ، من ۴ روزه ایفون ۶ سفید ۶۴ گیگ LLA خریدم از اصفهان، چند ساعت اول مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه تصمیم گرفتم از گوشی قبلیم با کمک ایتونز مک بک اپم رو بر گردونم وبه ۸.۱.۱ اپدیت کردم در حال اپدیت به مشکل خورد ریست شد صفحش رنگی شد، حالا هم مکرارا ریست میشه صفحه قرمز و ابی و صورتی میشه خود بخود خاموش روشن میشه ، دو سه بار صفحش پر پر میزد (نورش کم وزیاد).بارها ریست فکتوری کردم فایده نداشت ، از طریق مک بوکم هم که خواستم ریستور کنم با استفاده از حالت(dfu mode) در حال ریستور بعد از چند دقیقه خود بخود خاموش روشن میشه واصلا کاری به ریستور ایتونز مک نداره بارها صفحش قرمز و صورتی میشه ویا گاهی در حال ریستور روی مک ارور های مختلفی میده مثلا ۹ یا ۲۷ و.... ،(البته با *و*ی* پ**ی **ان چون بدون اون نمیشه )و وقتی بیخیال ریستورمیشدم یه ساعتی روشن میموندو دوباره روز از نو روزی از نو ریست میشد. الانم که بسکه برای ریستور تلاسش کردم دیگه گوشی روشن نمیشه ووقتی روشن میمنم علامت اتصال کابل به ایتونز رو نشون میده یعنی باید ریستور کنم که ریستور هم نمیشه و ارور میده. لطفا راهنمایی کنید

نظر

• Motion calibration iphone6

تو فروم هاي مختلف راجع به اين مشكل نوشتن ولي همه فقط مشكل رو نوشتن كسي راه حل نداده
                  اين motion calibration همش GPS گوشي رو استفاده ميكنه و باعث ميشه باطري زود خالي بشه
                  كسي ميدونه چه طور ميشه اين مشكل رو حل كرد؟

نظر

• سلام دوست عزیز
                    بابت مشکلی که برای گوشیتون اتفاق افتاده متاسفم.میشه اول لطف کنید سریال نامبر گوشیتون رو توی این سایت وارد کنید و تاریخ هفته ساخت گوشیتون رو اعلام بفرمایید که چه سری هستش؟!(هفته چندم)
                    Klantenservice: Serienummers
                    و اینکه از تو حالت ریکاوری مود ریستور رو انجام بدید ببینید میشه؟ یا با یک دستگاه دیگه ریستور رو امتحان کنید.
                    این مشکل مربوط به حافظه های استفاده شده از نوع TLC NAND FLASH هستش و اپل گفته که دیگه روی گوشی های با حافظه بالا تر از 16 از این نوع تراشه استفاده نمیکنه.حالا نمیدونم که استفاده میکنه یا نه.

- - - - - - - - - -
                    ویرایش توسط sormob : https://i-phone.ir/forums/member/8090-sormob در ساعت 28-11-2014, 01:20 PM

نظر

• سلام دوستان
                      من تو پست هاي قبلي راجع به باتري ميگفتم
                      الان باتري خوب شده فك كنم نميدونم چرا قبلا اونطوري بود
                      شب كه فول ميكنم واسه كار مداوم 5تا 6:30 ساعت جواب ميده
                      الان طبيعي است؟
                      راستي اگه فول باشه 6 ساعت هم استند باي باشه 1 درصد هم كم نميكنه(اگه فول باشه)
                      فقط ميخواستم ببينم تو كار مداوم 5تا6:30 دقيقه درسته ؟ مشكلي نداره(واي فاي روشن سيم كارت فعال بازي كلش گاهي هم موزيك)

نظر

• دوستان آیفون های ۱۶هم احتمال داره که این مشکلو داشته باشن؟

نظر

• اقا این مشکلی که پست بالاتر گفتین راجب حافظه های tlc مربوط به سری های اول هستش ؟
                          چون اینجوری باشه فکر کنم منتظربمونم گند هفته دیگه بخرم بهتر هستش

Sent from my  5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                            اقا این مشکلی که پست بالاتر گفتین راجب حافظه های tlc مربوط به سری های اول هستش ؟
                            چون اینجوری باشه فکر کنم منتظربمونم گند هفته دیگه بخرم بهتر هستش

Sent from my  5s using Tapatalk
                            بهترین کار همینه

نظر

• سلام من فعلن در سفر هستم ودسترسی به جعبه گوشی ندارم . شما چه راهی پیشنهاد میکنین برای حل مشکلم
                              نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز
                              بابت مشکلی که برای گوشیتون اتفاق افتاده متاسفم.میشه اول لطف کنید سریال نامبر گوشیتون رو توی این سایت وارد کنید و تاریخ هفته ساخت گوشیتون رو اعلام بفرمایید که چه سری هستش؟!(هفته چندم)
                              Klantenservice: Serienummers
                              و اینکه از تو حالت ریکاوری مود ریستور رو انجام بدید ببینید میشه؟ یا با یک دستگاه دیگه ریستور رو امتحان کنید.
                              این مشکل مربوط به حافظه های استفاده شده از نوع TLC NAND FLASH هستش و اپل گفته که دیگه روی گوشی های با حافظه بالا تر از 16 از این نوع تراشه استفاده نمیکنه.حالا نمیدونم که استفاده میکنه یا نه.

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط arubarzan99 نمایش پست ها
                                سلام ، من ۴ روزه ایفون ۶ سفید ۶۴ گیگ LLA خریدم از اصفهان، چند ساعت اول مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه تصمیم گرفتم از گوشی قبلیم با کمک ایتونز مک بک اپم رو بر گردونم وبه ۸.۱.۱ اپدیت کردم در حال اپدیت به مشکل خورد ریست شد صفحش رنگی شد، حالا هم مکرارا ریست میشه صفحه قرمز و ابی و صورتی میشه خود بخود خاموش روشن میشه ، دو سه بار صفحش پر پر میزد (نورش کم وزیاد).بارها ریست فکتوری کردم فایده نداشت ، از طریق مک بوکم هم که خواستم ریستور کنم با استفاده از حالت(dfu mode) در حال ریستور بعد از چند دقیقه خود بخود خاموش روشن میشه واصلا کاری به ریستور ایتونز مک نداره بارها صفحش قرمز و صورتی میشه ویا گاهی در حال ریستور روی مک ارور های مختلفی میده مثلا ۹ یا ۲۷ و.... ،(البته با *و*ی* پ**ی **ان چون بدون اون نمیشه )و وقتی بیخیال ریستورمیشدم یه ساعتی روشن میموندو دوباره روز از نو روزی از نو ریست میشد. الانم که بسکه برای ریستور تلاسش کردم دیگه گوشی روشن نمیشه ووقتی روشن میمنم علامت اتصال کابل به ایتونز رو نشون میده یعنی باید ریستور کنم که ریستور هم نمیشه و ارور میده. لطفا راهنمایی کنید
                                دوست عزیز احتمال خیلی زیاد با فایل بک آپکتون مشکل پیدا کرده (مثل کیبورد فارسی ) به مشکل بر میخوره روشش هم این هستش که گوشی رو ریکاوری مد یا دی فیو مد ببرید و بعدش براحتی ریستور کنین

این مشکل رو خود منم داشتم بعد از بازگرداندن بک آپ

نظر

صبر کنید ..
                                X